DARMOWA DOSTAWA! InPost Przedpłata od 400zł!

Odstąpienia

UWAGA! ZMIANY W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM!

Do odwołania nie przyjmujemy odstąpień w siedzibie firmy - tylko drogą wysyłkową.
Dziękujemy za wyrozumiałość.


1. Jeśli robisz zakupy i zawierasz umowę kupna-sprzedaży na odległość (zakupy w sklepie internetowym) – możesz odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość i zwrócić swoje zakupy. Zasady, które opisujemy, dotyczą Cię tylko w takim przypadku.

2. Możesz zgłosić zwrot (odstąpić od umowy kupna-sprzedaży) w ciągu 14 dni od kiedy odbierzesz produkt (Ty, lub osoba, którą wskażesz, inna niż przewoźnik). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.

3. Oświadczenie o tym, że odstępujesz od umowy, możesz wysłać:

a. E-mailem na adres: orllo@orllo.pl;

b. pocztą na adres:

ORLLO Dział Zwrotów
Ul. Panoramy 70
03-990 Warszawa

ZANIM ODEŚLESZ...
Przed wysłaniem produktu, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami. Ustalimy możliwość rozwiązania sprawy zdalnie!
tel: 22 243 17 17, e-mail: orllo@orllo.pl

 

Dołącz do przesyłki oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży, które możesz pobrać poniżej. Załączenie oświadczenia pozwoli na przyśpieszenie Twojego zgłoszenia:

POBIERZ - Oświadczenie o odstąpieniu od umowy w wersji WORD

POBIERZ - Oświadczenie o odstąpieniu od umowy w wersji PDF

4. Jeśli będziesz korzystać z produktu, który zwracasz w sposób inny niż sprawdzenie jego cech i funkcji – odpowiadasz za zmniejszenie jego wartości. Możemy pomniejszyć wartość zwracanej kwoty jeśli produkt będzie nosił ślady użytkowania lub nie będzie kompletny. 

[Podstawa prawna: art. Art. 34. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. Prawa konsumenta.]

5. Produkt, który zwracasz, odeślij do nas jak najszybciej – do 14 dni od kiedy zgłosisz nam zwrot. Kiedy kupujesz produkt w zestawie z innym produktem, możesz zwrócić jedynie cały zestaw. Gdy odstępujesz od umowy kupna-sprzedaży, odstępujesz też od umów dodatkowych wobec tej umowy.

6. Jeśli odstępujesz od umowy kupna-sprzedaży bez podania przyczyny (w terminie 14 dni), ponosisz koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) produktu do nas.

7. Jeśli przy składaniu zamówienia wybierzesz inny sposób dostarczenia produktów niż najtańszy, zwykły, oferowany w naszym sklepie – zwracamy Ci koszty tylko najtańszego sposobu dostarczenia przesyłki.

8. Zobowiązujemy się nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy zwrócić koszt towaru + koszt dostawy. Zastrzegamy możliwość wydłużenia terminu zwrotu środków do dnia wpłynięcia zwracanego produktu i sprawdzenia kompletności zestawu oraz ewentualnych uszkodzeń.

Brak pytań
Masz dodatkowe pytania? Chętnie odpowiemy.
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.