O nas

opinie orllo
Historia marki Orllo Electronics rozpoczęła się w 2013 r. i od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, poszukujemy najnowszych rozwiązań technologicznych i stajemy się coraz bardziej doświadczonymi ekspertami w swojej branży.


orllo nowoczesne technologie dla wymagajacychNa nasz sukces składa się harmonijne połączenie najnowszej technologii i najwyższej empatii w stosunku do Klientów. Jako pierwsi wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, np. kamerę samochodową z procesorem Ambarella A12, z obsługą GSM. Stworzyliśmy Orllo Monitoring System z dedykowaną, bezpłatną, polską aplikację itp.


zaufanie klietow orlloOtwarcie słuchamy opinii i sugestii Klientów, by zapewnić bezpieczeństwo zakupów i 100% satysfakcji z użytkowania produktów Orllo. Dzięki temu dziś cieszymy się zaufaniem i pozytywną oceną produktów, sklepu i jakości obsługi.


zaufanie klietow orlloNasz wykwalifikowany i zgrany zespół cechuje pasja i zaangażowanie w realizację najwyższych standardów Obsługi Klienta. Jesteśmy przygotowani, by służyć Klientom fachowym doradztwem i pomocą w podjęciu najlepszej decyzji przed zakupem, ale - co najważniejsze - mamy także sprawnie funkcjonujacy Serwis Posprzedażowy.

orllo.pl wysylka 24hStawiamy sobie wysokie wymagania, w tym ekspresowa wysyłka zamówionych produktów. Nasi Klienci mogą zawsze czuć się bezpiecznie. Gwarantujemy bezproblemowy zwrot zakupionych produktów i środków w ustawowym okresie.


Dołącz do 1 000 000 zadowolonych Klientów!

DORADZTWO ZAKUPOWE 

kontakt z Konsultantem 22 243 17 17


Producentem wszystkich wyrobów marki ORLLO Electronics jest

ORLLO HONGKONG LIMITED
HONG KONG , Tsim ShaTsui
Chevalier House 45
51 Chatham Road South, China


Firma ORLLO HONGKONG jest odpowiedzialna za wybór najlepszych fabryk komponentów i oprogramowania do produkcji wyrobów marki ORLLO Electronics oraz dbanie o zachowanie najwyższych standardów jakości wytwarzanych na rynek polski wyrobów.

Korzystamy z komponentów takich marek jak: SONY, Huawei, Hisilicon, Novatek, Omnivision, Panasonic, Samsung, Aptina, MStar, SanDisc, Mediatek, Ambarella.Chcesz więcej ORLLO?
Podążaj za nami i bądź na bieżąco:
facebook orllo @orllopl orllo youtube orllo_youtube orllo instagram orllo_plorllo twitter
Brak pytań
Masz dodatkowe pytania? Chętnie odpowiemy.
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.