Fotopułapki Kamery zewnętrzne Gsm Bezprzewodowe Monitoring bezprzewodowy Gsm 3G 4G LTE Opinie Forum Ranking

fotopułapka gsm
9 września 2019 67 wyświetleń
Fotopułapki Kamery zewnętrzne Gsm Bezprzewodowe Monitoring bezprzewodowy Gsm 3G 4G LTE Opinie Forum Ranking

Kamera Fotopułapka Kamera zewnętrzna  Gsm Bezprzewodowa Gsm LTE z własnym zasilaniem. Jaka jest najlepsza Jaką wybrać kupić Jak działa? Monitoring Alarm bezprzewodowy Gsm LTE Ranking

Kamera zewnętrzna Gsm LTE bezprzewodowa Leśna zwana Fotopułapką na baterię

Fotopułapka GSM Fotopułapka GSM

Kamery Gsm służą do monitoringu bezprzewodowego gsm domu, mieszkania, posesji, biura, firmy, sklepu, budynków gospodarczych, stawów hodowlanych, pasiek, budów, parkingów samochodowych, wysypisk odpadów. Ich zastosowanie nie ma ograniczeń.

monitoring bezprzewodowy kamera gsm orllo fotopułapkamonitoring bezprzewodowy kamera gsm orllo fotopułapka

Kamery gsm LTE stają podbijają rynek światowy i polski. Wraz z rozwojem szybkości internetu ich rola i zastosowanie zwiększa się. Kamery Fotopułapki Gsm LTE zapewniają szybką transmisję zdjęć i wideo w najlepszej jakości Full HD (1080p). Kamery Gsm posiadają własne zasilanie na standardowe baterie umożliwiające działanie przez wiele miesięcy (do 8 miesięcy) a nawet posiadają zasilanie panelem solarnym, co zapewnia im działanie bez ograniczeń. Kamera Fotopułpka wykorzystuje sieć telefonii komórkowej do wysyłania zdjęć, wideo i alarmów po wykryciu ruchu na telefon lub komputer użytkownika. Kamera gsm wymaga zainstalowania karty sim do transmisji danych.

Kamery Fotopułapki Gsm LTEKamery Fotopułapki Gsm LTE

Kamera Gsm Fotopułapka Orllo HunterCam Pro posiada opcję podłączenia kamery z panelem solarnym.  Sam panel można kupić dodatkowo.

Istotną zaletą kamery gsm Orllo Hutercam Pro jest zdalne otrzymywanie informacji o stanie naładowania baterii !!!

Kamera zewnętrzna Gsm Fotopułapka z czujnikiem ruchu PIR

Zasadą działania kamery leśnej jest pozostawanie w stanie czuwania. Kamera automatycznie uaktywnia się po wykryciu ruchu. Czujnik wykrywania ruchu Pir uaktywnia kamerę, która po wykryciu ruchu robi zdjęcia, wideo i powiadamia użytkownika alarmem o wykryciu ruchu. Zrobione zdjęcia lub wideo są wysyłane za pomocą sieci Gsm na urządzenie (telefon, komputer)  użytkownika.

fotopułapka gsm orllo lesna full hdfotopułapka gsm orllo lesna full hd

Czujnik wykrywania ruchu PIR działa nawet do 20 metrów.

Zaletą Orllo HunterCam Pro jest funkcja zdalnej regulacji za pomocą telefonu !!! czujnika wykrywania ruchu i odpowiedniego ustawienia jego czułości !!!!

Kamera leśna Orllo HunterCam Pro jako jedna z niewielu posiada funkcję zdalnego konfigurowania kamery za pomocą telefonu. Nie musisz za każdym razem demontować kamery, aby zmieniać ustawienia w menu.

Kamera gsm Fotopułapka z diodami IR Black na podczerwień do nagrań dzień i noc

Kamery leśne posiadają Diody IR na podczerwień do robienia zdjęć i wideo w nocy. Diody Ir posiadają różną jakość i zasięg działania.

kamera  na podczerwień fotopułapka orllo gsmkamera  na podczerwień fotopułapka orllo gsm

Wybierając kamerę gsm Fotopułapkę  zwróć uwagę na ilość diód IR na podczerwień oraz ich jakość !!! Diody IR na podczerwień decydują o zasięgu działania kamery oraz szybkości wyczerpania się baterii.

Kamera na podczerwień Orllo HunterCam Pro dzięki rozdzielczości Full HD oraz najnowszym jakości diodom IR na podczerwień zapewnia najlepszej jakości zdjęcia w wideo wykonywane w nocy.

Kamera Gsm Fotopułapka Orllo HunterCam Pro posiada 57 diód IR na podczerwień Black  o najwyższej jakości i  zasięgu do 25-30 metrów oraz najniższym z możliwych zużyciu baterii, co zapewnia kamerze długi czas pracy na bateriach.  Diody Ir na podczerwień Black podczas pracy są niewidoczne dla ludzkiego oka, co chroni kamerę przed jej zlokalizowaniem !!!

Kamera Gsm Fotopułapka z Gps lokalizacją online i informacją o naładowaniu baterii

fotopułapka kamera gsm orllo lesna full hd orllo montoring bezprzewodowy gsmfotopułapka kamera gsm orllo lesna full hd orllo montoring bezprzewodowy gsm

Kamera Orllo Huntercam Pro jest prawie niewidoczna dzięki specjalnym barwom ze zlewającym z tłem.

Kamera Fotopułapka  Orllo HunterCam Pro posiada wbudowany moduł Gps zapewniający lokalizację kamery na mapie Google Maps. Na każdym zdjęciu lub wideo umieszczone są dane z Gps o lokalizacji kamery oraz stanie naładowania baterii. Moduł Gps umożliwia także zlokalizowanie kamery w przypadku jej zaginięcia lub trudności z odszukaniem.

Kamera Fotopułapka z możliwością zdalnego ustawiania menu przez telefon

Istotną nowością jest funkcja zdalnego  sterowania kamerą fotopułapką poprzez własny telefon. Fotopułapka Orllo Huntercam Pro posiada funkcję zdalnego konfigurowania kamery przez telefon. Konfiguracja kamery nie wymaga to demontażu i ponownego jej montażu. Już nie musisz tracić czasu na uciążliwy demontaż i montaż kamery, zrobisz to z poziomu swojego telefonu.

Zasięg działania kamery Fotopułapki  i zasięg sieci Gsm LTE najlepsze dwie anteny

kamera fotopułapka gsm fluu hd orllokamera fotopułapka gsm fluu hd orllo

Kamera Orllo Huntercam Pro jest prawie niewidoczna dzięki specjalnym barwom.

Kamera Fotopułapka Gsm Orllo Huntercam Pro na bazie naszych doświadczeń została wyposażona w dwie najnowsze bardzo wydajne anteny zwiększające zasięg i moc sygnału Gsm Lte. Dwie najnowsze anteny rewelacyjnie  poprawiły zasięg i jakość pracy kamery gsm.

Orllo Huntercam Pro jest jedną z najlepszych kamer fotopułapek na rynku polskim, posiada także polskie menu, bezpłatną polską aplikację na telefon i komputer,  polską instrukcję i polską gwarancję

Zobacz inne Orllo Kamery Gsm do monitoringu bezprzewodowego GSM domu mieszkania firmy sklepu biura posesji.

Tu uzyskasz pomoc techniczną oraz możesz trafić na promocję.
Zapraszamy
Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami teraz!

Rozpocznij rozmowę  - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)

Telefon: ☎ 22 243 17 17 E-mail: orllo@orllo.pl

atuty sklepu orlloatuty sklepu orllo
Previous article:
Next article:
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.