Kamera samochodowa lusterko z ADAS Gps Przód Tył Dual Kamera cofania G-sensor Funkcja Parkingowa Tryb parkingowy Ranking 2024

asystent kierowcy adas kamera samochodowa  orllo.pl
24 lipca 2019 383 odsłon
Kamera samochodowa lusterko z ADAS Gps Przód Tył Dual Kamera cofania G-sensor Funkcja Parkingowa Tryb parkingowy Ranking 2024

Najlepsza Kamera samochodowa rejestrator samochodowy wideorejestrator samochodowy Testy Forum Opinie Ranking.

Kamera samochodowa rejestruje trasę, ale pomaga także w bezpieczeństwie jazdy. ADAS powiadamia o różnych zagrożeniach ...

Kamery samochodowe Orllo Klasy Premium

Kamera samochodowa w lusterku z systemem ADAS czyli zaawansowanym wsparciem kierowcy

Kamera samochodowa w lusterku może służyć nie tylko rejestracji trasy, ale także pomagać w bezpieczeństwie jazdy. Wyposażona w funkcję asystenta kierowcy ADAS powiadamia o różnych zagrożeniach.

Asystent kierowcy ADAS pomaga w niebezpiecznych sytuacjach drogowych, np. przy zjechaniu z pasa ruchu, po którym się poruszamy. Powiadamia też o zbyt szybkim zbliżaniu się do przeszkody z przodu pojazdu lub o zbyt małej odległości od innego pojazdu poruszającego się przed nami.

kamera samochodowa lusterko w lusterku ADASkamera samochodowa lusterko w lusterku ADAS

Kamera Samochodowa Lusterko Orllo Lx-50 Dual Przód Tył Cofania z ADAS

System ADAS może mieć funkcje:

  • LDWS, zwany asystentem pasa ruchu, czyli ostrzeżenie o przekroczeniu białej linii,
  • FCWS - ostrzeżenie o zbliżającej się przeszkodzie z przodu pojazdu.
kamera samochodowa lusterko w lusterku ADAS przod tyl dualkamera samochodowa lusterko w lusterku ADAS przod tyl dual

Kamera Samochodowa Lusterko Orllo Lx-50 z ADAS

W zależności od modelu wideorejestratora, system ADAS może sygnalizować poprzez alert dźwiękowy oraz komunikat pojawiający się na ekranie rejestratora jazdy.

Asystent kierowcy ADAS jest bardzo praktyczną funkcją, która pomoże nam z wyprzedzeniem zareagować na każdą, potencjalnie niebezpieczną sytuację na drodze. Jest szczególnie przydatny dla osób pracujących w zawodzie kierowcy. Wyobraźmy sobie 10-cio godzinną trasę. Jest to ogromny wysiłek zarówno psychiczny jak i fizyczny. Kierowca jadąc nieprzerwanie od wielu godzin jest narażony na dekoncentrację, przemęczenie, a w rezultacie drzemkę. Funkcja asystenta kierowcy ADAS pomoże wykluczyć możliwość wypadku w wyniku zaśnięcia za kierownicą.

Kamera samochodowa Dual Gsm Funkcja parkingowa Alarm Lokalizator Gps

Kamery samochodowe  z funkcją parkingową spełniają swoją funkcję nie tylko podczas jazdy, ale także w trakcie postoju.

lokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowa duallokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowa dual

Kamera samochodowa z funkcją parkingową Orllo Force One Dual Przód Tył Alarm Gsm  z powiadomieniem na telefon  Pogląd samochodu w czasie rzeczywistym.

Wyposażone w czujnik przeciążeń G-Sensor i czujnik ruchu, przypilnuje Twoje auto na parkingu.

Funkcja parkingowa w przypadku uderzenia na parkingu lub wykrycia ruchu przed obiektywem kamery samochodowej uruchamia automatyczne nagrywanie.  Jeśli ktoś uderzy w Twój samochodu kamera rozpocznie nagrywanie dokumentując sprawcę zdarzenia. Jedna z najlepszych kamer do rejestracji trasy i walki z wandalami !!!

Kamera samochodowa Orllo Force One posiada rozbudowaną funkcję parkingową  o powiadomienie alarmowe gsm na telefon o uderzeniu w samochód lub o wykryciu ruchu. Umożliwia też obejrzenie obrazu z kamery w czasie rzeczywistym przez telefon właściciela auta. Kamera Orllo Force One posiada także inne funkcje: Lokalizacja Gps i monitoring samochodu, geostrefa, alarm prędkości itd. Jedna z najlepszych kamer do rejestracji trasy i walki z wandalami !!!

kamera samochodowa 4k g sennsor przód tył dual gps orllokamera samochodowa 4k g sennsor przód tył dual gps orllo

Kamera samochodowa z Funkcją Parkingową z Gps Dual Przód Tył Orllo

Razor 4K  kamera cofania Full  HD

Jeśli zastanawiasz się, jaką kamerę samochodową kupić do pilnowania samochodu polecamy jedną z najlepszych kamera samochodowych Orllo Razor 4K. Wbudowany czujnik G-sensor, czujnik ruchu i funkcja automatycznego nagrywania po wykryciu ruchu, to tzw. strażnik parkingowy. Nagrywa ona w rozdzielczości 2x Full HD. To wyróżnia ten wideorejestrator od innych kamer Full HD. Najlepszy szklany obiektyw, procesor i sensor gwarantują  najlepszą  głębię koloru, lepsze i dokładniejsze definiowanie jasnych i ciemnych obszarów oraz znacznie czystszy obraz oraz lepsze działanie przy słabym oświetleniu. Także rozdzielczość 4K umożliwia najlepsze nagrywanie szczegółów włącznie z numerami tablic rejestracyjnych.

kamera samochodowa 4k g sennsor przód tył dual gps orllo wifi adaskamera samochodowa 4k g sennsor przód tył dual gps orllo wifi adas

Funkcja parkingowa w kamerze samochodowej Orllo 4K Razor Gps uruchamia automatyczne nagrywanie w przypadku uderzenia w samochód lub w przypadku wykrycia ruchu.

kamera samochodowa Orllo rx 630 wifi gps dualkamera samochodowa Orllo rx 630 wifi gps dual

Kamera samochodowa z funkcją parkingową Dual przód tył Wifi Gps

Orllo Rx-630 Ga Pro

kamera smochodowa kamera smochodowa

Kamera samochodowa z funkcją parkingową w lusterku Orllo Lx-50 Dual Przód Tył 

Kamera samochodowa Lusterko Orllo Lx-50 posiada zaawansowaną funkcję parkingową nagrywającą z dwóch kamer przód tył w przypadku uderzenia w samochód lub wykrycia ruchu.

Kamera samochodowa z G-Sensor

Czujnik zderzeniowy G-sensor to kolejna zaleta profesjonalnego wideorejestratora. W przypadku uderzenia lub nagłego hamowania urządzenie zapisze trwale nagranie ze zdarzenia w oddzielnym pliku i zabezpieczy je przed skasowaniem i nadpisaniem.  Kamery samochodowe Orllo posiadają G-sensor 3D rejestrujący także siłę i kierunek uderzenia w samochód w trzech płaszczyznach. Takie rozwiązanie znajdziemy we wszystkich modelach kamer samochodowych Orllo. G-sensor 3D to nie tylko zabezpieczenie wideo przed skasowaniem, ale także informacja o szybkości jazdy i kierunku tuż przed uderzeniem.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17

 Podpowiemy Ci jaką kamerę samochodową wybrać.

Kamera samochodowa najlepsze wideorejestratory Testy Forum Ranking 2024
KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Dostawa wideorejstratory24 h.

Polecane kamery samochodowe

atuty skleu orlloatuty skleu orllo
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.