logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera samochodowa lusterko z ADAS Gps Przód Tył Dual Kamera cofania G-sensor Funkcja Parkingowa Tryb parkingowy Ranking 2019

Najlepsza Kamera samochodowa rejestrator samochodowy wideorejestrator samochodowy Testy Forum Opinie Ranking.

Kamera samochodowa rejestruje trasę, ale pomaga także w bezpieczeństwie jazdy. ADAS powiadamia o różnych zagrożeniach ...

Kamery samochodowe Orllo Klasy Premium

Kamera samochodowa w lusterku z systemem ADAS czyli zaawansowanym wsparciem kierowcy

Kamera samochodowa w lusterku może służyć nie tylko rejestracji trasy, ale także pomagać w bezpieczeństwie jazdy. Wyposażona w funkcję asystenta kierowcy ADAS powiadamia o różnych zagrożeniach.

Asystent kierowcy ADAS pomaga w niebezpiecznych sytuacjach drogowych, np. przy zjechaniu z pasa ruchu, po którym się poruszamy. Powiadamia też o zbyt szybkim zbliżaniu się do przeszkody z przodu pojazdu lub o zbyt małej odległości od innego pojazdu poruszającego się przed nami.

Kamera Samochodowa Lusterko Orllo Lx-50 Dual Przód Tył Cofania z ADAS

System ADAS może mieć funkcje:

- LDWS, zwany asystentem pasa ruchu, czyli ostrzeżenie o przekroczeniu białej linii,
- FCWS - ostrzeżenie o zbliżającej się przeszkodzie z przodu pojazdu.

Kamera Samochodowa Lusterko Orllo Lx-50 z ADAS

W zależności od modelu wideorejestratora, system ADAS może sygnalizować poprzez alert dźwiękowy oraz komunikat pojawiający się na ekranie rejestratora jazdy.

Asystent kierowcy  ADAS jest bardzo praktyczną funkcją, która pomoże nam z wyprzedzeniem zareagować na każdą, potencjalnie niebezpieczną sytuację na drodze. Jest szczególnie przydatny dla osób pracujących w zawodzie kierowcy. Wyobraźmy sobie 10-cio godzinną trasę. Jest to ogromny wysiłek zarówno psychiczny jak i fizyczny. Kierowca jadąc nieprzerwanie od wielu godzin jest narażony na dekoncentrację, przemęczenie, a w rezultacie drzemkę. Funkcja asystenta kierowcy ADAS pomoże wykluczyć możliwość wypadku w wyniku zaśnięcia za kierownicą.

Kamera samochodowa Dual Gsm Funkcja parkingowa Alarm Lokalizator Gps

Kamery samochodowe  z funkcją parkingową spełniają swoją funkcję nie tylko podczas jazdy, ale także w trakcie postoju.

Kamera samochodowa z funkcją parkingową Orllo Force One Dual Przód Tył Alarm Gsm  z powiadomieniem na telefon  Pogląd samochodu w czasie rzeczywistym.

Wyposażone w czujnik przeciążeń G-Sensor i czujnik ruchu, przypilnuje Twoje auto na parkingu.

Funkcja parkingowa w przypadku uderzenia na parkingu lub wykrycia ruchu przed obiektywem kamery samochodowej uruchamia automatyczne nagrywanie.  Jeśli ktoś uderzy w Twój samochodu kamera rozpocznie nagrywanie dokumentując sprawcę zdarzenia. Jedna z najlepszych kamer do rejestracji trasy i walki z wandalami !!!

Kamera samochodowa Orllo Force One posiada rozbudowaną funkcję parkingową  o powiadomienie alarmowe gsm na telefon o uderzeniu w samochód lub o wykryciu ruchu. Umożliwia też obejrzenie obrazu z kamery w czasie rzeczywistym przez telefon właściciela auta. Kamera Orllo Force One posiada także inne funkcje: Lokalizacja Gps i monitoring samochodu, geostrefa, alarm prędkości itd. Jedna z najlepszych kamer do rejestracji trasy i walki z wandalami !!!

Kamera samochodowa z Funkcją Parkingową z Gps Dual Przód Tył Orllo

Razor 4K  kamera cofania Full  HD

Jeśli zastanawiasz się, jaką kamerę samochodową kupić do pilnowania samochodu polecamy jedną z najlepszych kamera samochodowych Orllo Razor 4K. Wbudowany czujnik G-sensor, czujnik ruchu i funkcja automatycznego nagrywania po wykryciu ruchu, to tzw. strażnik parkingowy. Nagrywa ona w rozdzielczości 2x Full HD. To wyróżnia ten wideorejestrator od innych kamer Full HD. Najlepszy szklany obiektyw, procesor i sensor gwarantują  najlepszą  głębię koloru, lepsze i dokładniejsze definiowanie jasnych i ciemnych obszarów oraz znacznie czystszy obraz oraz lepsze działanie przy słabym oświetleniu. Także rozdzielczość 4K umożliwia najlepsze nagrywanie szczegółów włącznie z numerami tablic rejestracyjnych.

Funkcja parkingowa w kamerze samochodowej Orllo 4K Razor  Gps  uruchamia automatyczne nagrywanie w przypadku uderzenia w samochód lub w przypadku wykrycia ruchu.

Kamera samochodowa z funkcją parkingową Dual przód tył Wifi Gps

Orllo Rx-630 Ga Pro

Kamera samochodowa z funkcją parkingową w lusterku Orllo Lx-50 Dual Przód Tył 

Kamera samochodowa Lusterko Orllo Lx-50 posiada zaawansowaną funkcję parkingową nagrywającą z dwóch kamer przód tył w przypadku uderzenia w samochód lub wykrycia ruchu.

Kamera samochodowa z G-Sensor

Czujnik zderzeniowy G-sensor to kolejna zaleta profesjonalnego wideorejestratora. W przypadku uderzenia lub nagłego hamowania urządzenie zapisze trwale nagranie ze zdarzenia w oddzielnym pliku i zabezpieczy je przed skasowaniem i nadpisaniem.  Kamery samochodowe Orllo posiadają G-sensor 3D rejestrujący także siłę i kierunek uderzenia w samochód w trzech płaszczyznach. Takie rozwiązanie znajdziemy we wszystkich modelach kamer samochodowych Orllo. G-sensor 3D to nie tylko zabezpieczenie wideo przed skasowaniem, ale także informacja o szybkości jazdy i kierunku tuż przed uderzeniem.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę samochodową wybrać.

Kamera samochodowa najlepsze wideorejestratory Testy Forum Ranking 2019

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Dostawa wideorejstratory24 h.

Polecane kamery samochodoweDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>