logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Zestaw Kamer IP WiFi zewnętrznych do Monitoringu Domu Posesji Firmy. Jaki wybrać?

Jaki zestaw kamer IP  WiFi zewnętrznych wybrać do zabezpieczenia domu  firmy  czy posesji ? Jaka jest cena zestawu kamer IP WiFi ? Jak działa  prosty bezprzewodowy monitoring?

Na te pytania oraz na co trzeba zwrócić uwagę  przy zakupie gotowego zestawu kamer IP WiFi, by wybrać najlepszy zestaw kamer IP WiFi odpowiemy w poniższym artykule.

Czasy się zmieniają. Postęp technologiczny jest tak szybki, że drogie, kablowe systemy monitoringu, obsługiwane przez równie kosztowne firmy ochroniarskie odchodzą do lamusa.

Dziś, do uruchomienia monitoringu domu, firmy, posesji, magazynu nie potrzebujesz opłacać ani instalatora, ani abonamentu firmy ochroniarskiej! Jeżeli potrzebujesz co najmniej trzech kamer, to najnowszym i najlepszym rozwiązaniem jest gotowy, kompletny zestaw do monitoringu w technologii bezprzewodowej.

Zestaw-kamer-do-monitoringu-CAMSET-funkcje-orllo-pl

Bezprzewodowe Zestawy do Monitoringu zobacz w sklepie

Polecane zestawy monitoringu domu HD 1 Mpx

Dla tych, którzy potrzebują mniej kamer proponujemy osobne kamery również w technologii bezprzewodowej. zobacz w sklepie

Co To Jest Monitoring Bezprzewodowy IP WiFi?

Postęp w rozwoju kamer IP pozwala wykorzystać łączność bezprzewodową – zwaną WiFi. Chyba każdy z nas korzysta z WiFi na co dzień, w telefonie czy komputerze, w pracy i w domu. Dlaczego nie wykorzystać bezprzewodowej transmisji danych właśnie do monitoringu? Już nie potrzebujesz metrów przewodów i kucia ścian. Wystarczy bezprzewodowy zestaw IP WiFi, który umożliwi Ci podgląd na żywo z kamer w Twoim telefonie i komputerze oraz zarejestruje obraz na nagrywarce dołączonej do zestawu.

Zaletą kamer IP jest wysoka rozdzielczość obrazu, co przekłada się na jakość nagrań.

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Jak Działają Kamery IP WiFi?

Kamery IP WiFi przesyłają sygnał (obraz) za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi. Rejestrator (nagrywarka) WiFi odbiera ten sygnał i przetwarza na obraz. Efekt jest taki sam jak w przypadku monitoringu przewodowego.

Podgląd na żywo i odtwarzanie nagrań dostępny  jest  tradycyjną metodą tzw. "przez monitor” i przeglądarkę WWW, ale co ważniejsze masz również w aplikacji na telefon i programie na komputer. Uzyskujesz dostęp do nagrań i wizji na żywo poprzez telefon, co jest w dzisiejszych czasach najlepszym rozwiązaniem, ponieważ każdy go ma i używa. Dodatkowo uzyskujesz powiadomienia o wykrytym ruchu, co pozwoli Ci na kontrolę swojego obiektu w każdej sytuacji.
Wystarczy podłączyć rejestrator do internetu.

Jak?

Kablem z zestawu podłączamy do routera. Proste, prawda? Nie musisz wykupywać drogich stałych IP i innych zbędnych rzeczy. Wystarczy Ci najprostszy internet, który masz w domu. Stacjonarny lub mobilny, stałe łącze lub na kartę SIM.

Zalety?

Masz już budynek, ale zapomniałeś poprowadzić przewodów – to idealne rozwiązanie.
Nie jesteś fachowcem, ale chciałbyś zaoszczędzić pieniądze – nie ma lepszego zestawu.
Prosty montaż i konfiguracja – 3 śrubki i podłączenie do zasilania to chyba najprostsze czynności, które trzeba wykonać.
Potrzebujesz więcej kamer IP WiFi niż posiadasz, ale nie chcesz kupować nowego zestawu – masz możliwość podłączenia kolejnych kamer (WiFi lub przewodowych).

Czy Monitoring Bezprzewodowy Jest Zabezpieczony?

Sieć WiFi jaką generuje rejestrator jest odpowiednio nazwana i ma unikalne hasło. Najważniejszą zaletą  jest to, że jest ona ukryta i nawet my - jako użytkownicy - nie jesteśmy w stanie się do niej dostać, bo jest niewidoczna.

Telefon i laptop oraz inne urządzenia na WiFi po prostu tej sieci nie wyszukują.

Na Co Zwrócić Uwagę przy Wyborze  Zestawu Kamer IP WiFi?

  1. JAKOŚĆ. Jeżeli chcemy zamontować kamery na zewnątrz budynku, to ważnym elementem jest obudowa kamer powinna być metalowa - jest  bardziej odporna na warunki atmosferyczne niż plastik.
  2. ILOŚĆ. Ile kamer potrzebujemy w zestawie.
  3. APLIKACJA. Bardzo ważnym elementem jest też aplikacja przez jaką obsługujemy dany zestaw kamer - najlepiej wybrać taki zestaw, który działa na polskiej aplikacji, oraz upewnić się u sprzedawcy, że zapewnia on jej aktualizację.

Polskie aplikacje ORLLO
Do wszystkich kamer i zestawów ORLLO otrzymujesz bezpłatną, polską aplikację. W zależności od tego, na jakim urządzeniu będziesz z nich korzystać, masz do dyspozycji aplikację na Android, iOS i PC. Wraz z aplikacją otrzymujesz gwarancję bezpłatnych aktualizacji.

darmowa polska aplikacja do kamer do monitorilngu orllo.pl

4. DYSK. Jeżeli chcemy mieć nie tylko podgląd z kamer, a również zapis monitoringu to potrzebujemy do tego dysk . W zależności od ilości kamer, możemy dobrać dyski o różnej pojemności. Poniżej przykłady pojemności  - dysk 1 TB dla 4 kamer IP WiFi starcza na 5 dni ciągłego nagrywania, dla 8 kamer na 2 dni ciągłego nagrywania .

Jeśli ustawisz nagrywanie wyłącznie po wykryciu ruchu, czas ten wydłuży się do tygodni a nawet miesięcy.

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Jak  Zamontować Zestaw Kamer IP WiFi?

Zestawy do monitoringu bezprzewodowego WiFi ORLLO charakteryzują się tym, że ich montaż i uruchomienie jest na tyle proste, że każdy jest może je samodzielnie zainstalować i skonfigurować - bez zatrudniania instalatora. Dlaczego?
Kupując taki zestaw dostajesz komplet elementów niezbędnych do montażu, a same kamery IP WiFi są już dodane do takiego zestawu. Otrzymujesz zestaw skonfigurowany, gotowy do działania!

Zostaje Ci tylko fizyczne podłączenie do prądu i przykręcenie kamer trzema śrubkami w odpowiednim miejscu na budynku.

Proste i oszczędne, prawda?

Prosta Obsługa Zestawu Kamer IP WiFi

Zestaw kamer IP WiFi ORLLO jest skonfigurowany do pracy, a jego obsługa na tyle intuicyjna, że jesteś w stanie bez większej wiedzy uruchomić go samodzielnie. Włączasz do prądu i gotowe.

Dlaczego Warto Wybrać ORLLO?

ORLLO to nie tylko sprzęt z łatwą obsługą, ale również ludzie, którzy dążą do tego, aby maksymalnie ułatwić Ci korzystanie z monitoringu. Co od nas otrzymujesz:

Pakiet ORLLO

TYLKO Z KAMERAMI ORLLO otrzymujesz gratis PAKIET ORLLO:

- darmową aplikację
- darmowe aktualizacje
- wsparcie techniczne

Bezpłatne materiały konfiguracyjne – jeśli chciałbyś poznać większe możliwości systemu niż tylko podgląd i nagrywanie – telefoniczna i mailowa obsługa techniczna pomoże Ci rozwiązać każdy rodzaj problemu oraz pomoże Ci w bardziej zaawansowanym dostosowaniu systemu do swoich indywidualnych potrzeb. Wszystko jest bezpłatne.

 

Zestaw bezprzewodowy kamer IP WiFi zewnętrznych i wewnętrznych:
- brak przewodów typu skrętka –  oszczędność czasu, pieniędzy, stresu związanego z wtyczkami i układaniem przewodu

– brak kucia, brak wymagań dotyczących montażu.

Idealny do budynków już istniejących, nowo-budowanych, do biur i magazynów.

 

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

KONTAKT :

☎️ Telefon: 22 243 17 17 e-mail: orllo@orllo.pl

Czat- Rozpocznij rozmowę - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)

Podobne artykuły :

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>