Monitoring działki – jaki wybrać? Zestaw czy kamery GSM z podglądem w telefonie. Sklep ORLLO.PL Porady 2024

monitoring-na-dzialke-kamera-ip-wifi-orllo-pl
18 lipca 2023 21860 odsłon
Monitoring działki – jaki wybrać? Zestaw czy kamery GSM z podglądem w telefonie. Sklep ORLLO.PL Porady 2024

Jaki monitoring działki wybrać? Kamery na działkę z podglądem w telefonie!

Monitoring działki to sprawa spędzająca sen z powiek wszystkim właścicielom domków letniskowych / terenów rekreacyjnych zaraz po zakończeniu sezonu. Jak zabezpieczyć działkę przed nieproszonymi gośćmi? Czy włamania muszą się ciągle powtarzać? Czy możliwy jest monitoring działki bez Internetu? Odpowiedź poniżej.

Podpowiadamy jaką kamerę na działkę wybrać, nigdy wcześniej nie było to tak proste. Zrób to sam dzięki sieci GSM.

Monitoring Działki w Telefonie

Monitoring działki w telefonie to żadna nowość, wiele produktów na rynku pozwala prowadzić obserwację z kamer na ekranie smartfona, tabletu czy komputera. Na co zatem zwrócić uwagę? Po pierwsze - sposób komunikacji między kamerą a serwerem. Kamery na kartę SIM wykorzystują transmisję danych w ramach dostępnego pakietu na aktywnej karcie telefonicznej (identycznej jak w telefonie komórkowym). Dzięki łączności między kamerą bezprzewodową a "chmurą" mamy dostęp on-line do widoku z urządzenia, możemy na żywo wykonać zdjęcie lub sprawdzić historię zdarzeń (np. po wykryciu ruchu), nie potrzebujemy do tego internetu doprowadzonego do budynku, wszystko odbywa się w sieci telefonicznej 3G / 4G LTE.

Pakiet ORLLO

TYLKO Z KAMERAMI ORLLO otrzymujesz gratis PAKIET ORLLO:

 • darmową aplikację
 • darmowe aktualizacje
 • wsparcie techniczne

Pakiet CyberBezpieczeństwa

Dostępne tylko dla naszych klientów:

 • bezpieczne przechowywanie nagrań
 • bezpieczeństwo logowania
 • szyfrowanie i ochrona

Zalety i funkcje aplikacji ORLLO:

 • aplikacja po polsku
 • podgląd na żywo
 • powiadomienia alarmowe
 • alarmy
 • zdalne sterowanie

Kamery GSM na Działkę:

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Monitoring działki bez Prądu i Internetu

PANEL SOLARNY Z AKUMULATOREM
Nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz potrzebował źródła zasilania w miejscu monitoringu. Panel Solarny ORLLO SM6030 z akumulatorem zapewni stałe zasilanie przez cały rok. Panel jest kompatybilny z praktycznie każdą kamerą, dzięki uniwersalnej płytce montażowej. Jest on niezwykle prosty do zamontowania, co sprawia, że jest dla każdego. Idealny na działkę, budowę, pastwisko, stawy hodowlane i inne miejsca bez dostępu do prądu i internetu.

panel solarny sloneczny kompletny zestawpanel solarny sloneczny kompletny zestaw

Polecamy zestaw Panel Solarny + Kamera Orllo

TZ1 Kamera gsmTZ1 Kamera gsm
PANEL I Z7 SIMPANEL I Z7 SIM

KAMERA NA KARTĘ SIM ZEWNĘTRZNA
Jeśli w domku na działce masz prąd, możesz skorzystać z kamery  ORLLO Z18 SIM Kamera działa zarówno w sieci GSM 4G i LTE. Wykrywa ruch, wysyła powiadomienia, zapisuje na karcie pamięci oraz w chmurze.

kamera na dzailkekamera na dzailke

FOTOPUŁAPKA KAMERA LEŚNA
Monitoring nie musi być uzależniony od stałego zasilania czy łącza internetowego, idealnym rozwiązaniem okazuje się urządzenie typu fotopułapka ORLLO HUNTERCAM 3. Dzięki swojemu zasilaniu z akumulatorków pozwala przepracować nawet do 3 miesięcy. Po wykryciu ruchu (wbudowany czujnik PIR) wysyła zdjęcia na e-mail, MMS lub w aplikacji na telefon. Do kamery dostępny jest również panel solarny, po podłączeniu którego nie potrzebujesz już żadnego dodatkowego zasilania ani okablowania do instalacji kamery, wszystko dostajesz w zestawie.

hunter 4hunter 4

KAMERA SOLARNA ZEWNĘTRZNA
Zobacz także koniecznie kamerę zewnętrzną z baterią i panelem solarnym ORLLO E7 SIM! Kamera solarna zasilana panelem słonecznym i wyposażona w pojemną baterię (9600mAh) pracuje nieprzerwanie przez kilka miesięcy bez zasilania sieciowego. Zdarzenia po wykryciu ruchu wysyłane są na telefon (SMS, PUSH), zapisywane na karcie pamięci, oraz przechowywane w wirtualnej chmurze!

ORLLO CAMSIM 2S! ORLLO CAMSIM 2S!

Kamery WiFi IP

Drugim sposobem łączności w przypadku kamer przeznaczonych na działkę jest łączność WiFi. Jeżeli do posesji doprowadzone mamy stałe łącze internetowe a urządzeniem dostępowym jest router bezprzewodowy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zminimalizować koszty utrzymania zestawu do monitoringu działki jedynie do opłacanego wcześniej abonamentu za Internet. Tutaj nie musimy ograniczać się do kamer działających po GSM, możemy zainteresować się kamerami bezprzewodowymi WiFi IP.
Kamery WiFi IP  : zobacz w sklepie

Polecane kamery IP WiFi

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Zwróć uwagę na jakość z którą kamera rejestruje obraz, obecnie rozdzielczość HD (1280x720p) jest uważana za minimum tego, co powinien oferować sprawny i skuteczny system monitoringu. Naszym zdaniem warto zainteresować się modelami niewiele droższymi Full HD (1920x1080p), oferującymi zdecydowanie lepszą jakość wideo.

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  ORLLO najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę WiFi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  ORLLO jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!! 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego zestawu monitoringu działki skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17
E-mail: orllo@orllo.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.