Kamery Samochodowe Dual 4K Full HD GSM RANKING 2023

ranking kamer
16 grudnia 2021 608 wyświetleń
Kamery Samochodowe Dual 4K Full HD GSM RANKING 2023

Wideorejestrator samochodowy - jaki wybrać? Jaki kupić? Jaki najlepszy?

Nierzadko  spotykamy się ze śmiesznymi lub wstrząsającymi filmikami z nagrań kamer samochodowych . Kamera samochodowa ma jednak znacznie więcej zalet. Miałeś kiedyś stłuczkę lub wypadek samochodowy? Nie potrafiłeś udowodnić, że to nie Twoja wina?  Podstawową funkcją kamery samochodowej jest ochrona przed innymi kierowcami. Odtwarzając nagranie tego, co działo się przed samochodem, lub za nim  możemy  szybko udowodnić kto ma rację .

Kamery samochodowe ORLLO:

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Dlaczego warto mieć wideorejestrator ?

Najlepszym powodem jest możliwość wyjaśnienia sytuacji w przypadku kolizji. Kamera samochodowa z szerokim obiektywem obejmuje wszystko to, co dzieje się przed samochodem, dzięki czemu nagra m.in. wymuszenia pierwszeństwa, próby wyłudzenia odszkodowania (gwałtowne hamowanie), zajechanie drogi  itp  Sama obecność wideorejestratora może ostudzić emocje drogowego agresora lub przekonać sprawcę kolizji do przyznania się do winy. Koszt zakupu dobrej kamery samochodowej może zwrócić się już podczas pierwszej okazji, uniknięcia mandatu lub przyspieszenia wypłaty odszkodowania.

Mniej popularną funkcją kamery samochodowej ale równie ważną jest rejestrowanie otoczenia zaparkowanego samochodu. W razie uderzenia samochodu lub próby włamania kamera samoczynnie się wybudzi i zarejestruje sprawcę.

Jaki typ rejestratora jazdy  wybrać?

Jaką kamerę samochodową wybrać i jakie parametry wziąć pod uwagę?

Rejestrator klasyczny – montowany za pomocą przyssawki lub przylepca do szyby
Rejestrator w lusterku – kamery samochodowe montowane w lusterku
Rejestratory  z kamerą cofania - ( dodatkowa kamera w kamerach klasycznych i w lusterku)– dodatkowa kamera montowana z tyłu nagrywa  samochodu .  ułatwienia manewr  cofania, zwłaszcza samochodami bez lusterka wstecznego (np. dostawczymi).

Kamery samochodowe zobacz w sklepie

Kamery samochodowe ORLLO:

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Najważniejsze  parametry kamery samochodowej

Rozdzielczość – im wyższa, tym lepiej. Dzięki dużej rozdzielczości nagrywania możemy zobaczyć więcej szczegółów na nagraniu, np. numery tablic rejestracyjnych. Najlepiej, jeśli rejestrator jazdy ma rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli) lub wyższą.
Funkcja  pętli -nadpisywanie  na karcie SD najstarszych  sekwencji po osiągnięciu limitu pojemności, nie ma to wpływu na pliki wideo zdarzeń.
Kąt widzenia obiektywu – od tego parametru zależy, jak duże pole widzenia ma obiektyw kamery. Minimum to 120 stopni.
Przesłona obiektywu – wpływa na to, jak „jasny” jest obiektyw, czyli jak radzi sobie w kiepskim świetle lub po zmroku. Dobrej jakości kamery samochodowe mają przesłonę o wartości f/2.0 f/1.8, f/1.6, a nawet f/1.4.
G-sensor – czujnik wykrywający przeciążenia, np. podczas stłuczki. Automatycznie zapisuje dany fragment nagrania i zapobiega jego nadpisaniu.
WiFi – połączenie WiFi umożliwi obserwację nagrania i zmianę ustawień kamery za pomocą smartfona.
Detekcja ruchu – po wykryciu ruchu przed obiektywem lub wstrząsu rejestrator automatycznie rozpocznie nagrywanie.
Odbiornik GPS – umożliwia rejestrację aktualnego położenia oraz prędkości jazdy.

RANKING POPULARNOŚCI KAMER SAMOCHODOWYCH 2023

Na podstawie wyboru klientów w 2023

Kamera samochodowa w lusterku z dotykowym wyświetlaczem - BESTSELLER!

To nowoczesne urządzenie zostało docenione przez tysiące kierowców, jak i media branżowe, które wystawiły mu najwyższe noty (recenzja AutoŚwiat). Oto dlaczego:

Kamera ORLLO LX-AUTOPLAY to wysokiej klasy wideorejestrator jazdy w lusterku wyposażony w kamerę cofania. Montaż na lusterku fabrycznym idealnie wkomponuje kamerę we wnętrze pojazdu, nie zasłaniając widoku z jazdy. Lusterko z wideorejestratorem pełni funkcję klasycznego lusterka samochodowego z wbudowanym wyświetlaczem LCD. Posiada szkło antyrefleksyjne, która sprawia, że odbicie w lusterku jest porównywalne z oryginalnym lusterkiem - co ważne ekran można w łatwy sposób wyłączyć, by nie rozpraszał kierującego pojazdem.

kamera samochodowa lusterko w lusterkukamera samochodowa lusterko w lusterku
kamera samochodowa dual w lusterku dotykowakamera samochodowa dual w lusterku dotykowa

Kamera samochodowa ORLLO LX-AUTOPLAY - zobacz w sklepie  pozostałe cechy i funkcje:

 • Wyświetlacz 11" jest jednym z największych na rynku, a ustawienia kamery zmienisz dotykowo
 • Kamera tylna cofania z liniami pomocniczymi
 • ADAS - zaawansowany system wspomagania kierowcy informujący o przeszkodzie z przodu pojazdu i zjechaniu z pasa ruchu
 • Tryb parkingowy - kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie po wykryciu wstrząsu (z dwóch kamer),a Ty zyskasz dowód w przypadku uszkodzenia pojazdu na parkingu
 • Kąt widzenia 135° (Przednia) + 95° (Tylna)
 • 4k wideo - z kamery przedniej
 • Czujnik G-sensor 3D - po wykryciu wstrząsu na postoju kamera nagrywa zdarzenie
 • Obiektyw regulowany - kamera pasuje do każdego auta
 • Nagrywanie w pętli (cykliczne)
 • Nagrania nocne
 • Automatyczny start nagrywania

Kamera samochodowa GSM GPS WiFi DUAL- MONITORING AUTA ONLINE!

Kamerka do auta  ORLLO FORCE ONE - zobacz w sklepie to pierwsze w Polsce urządzenie do monitoringu samochodu. Wideorejestrator posiada rozbudowane funkcje antykradzieżowe i antywandalowe:

 • Obsługa sieci GSM - podgląd w czasie rzeczywistym zarówno z kamery przedniej jak i wewnętrznej (także możliwość nagrania w czasie rzeczywistym). Kamera połączy się z Twoim telefonem poprzez sieć WiFi.
 • Lokalizator GPS - wbudowany tracker GPS zapewnia monitorowanie pozycji, zapis historii przejechanej trasy, ustawienie geoogrodzenia.
 • IMEI - gdyby auto z kamerą zostało skradzione, możesz je namierzyć po indywidualnym numerze IMEI.
 • Tryb parkingowy ADVANCED - w przypadku uderzenia w pojazd czy rozbicia szyby nastąpi automatyczne włączenie nagrywania, alarmu oraz wysłanie powiadomienia na aplikację.
 • Alarmy statusu zapłonu i geoogrodzenia - w sytuacji uruchomienia zapłonu lub przekroczenia ustalonego wcześniej obszaru wideorejestrator prześle powiadomienie alarmowe na aplikację.

Kamera samochodowa 4K ORLLO RX-700 - NOWOŚĆ!

Rejestrator trasy ORLLO RX-700 4K - zobacz w sklepie to urządzenie z wysokiej półki pod względem jakości obrazu. Wideorejestrator obsługuje rozdzielczość 4K (3840x2160p).

kamera samochodowa 4k dual rx700 przod tyłkamera samochodowa 4k dual rx700 przod tył
kamera samochodowa dual rx700 tryb parkingowykamera samochodowa dual rx700 tryb parkingowy

Kamera samochodowa ORLLO RX-700 4K pozostałe cechy i funkcje:

 • Kamera tylna z funkcją kamery cofania – po wrzuceniu biegu wstecznego obraz automatycznie zostanie wyświetlony na pełnym ekranie. Ułatwia zbliżanie się do przeszkód, regulacja umożliwia dostosowanie linii pomocniczych do konkretnego pojazdu,
 • WiFi - bezprzewodowo łącz się ze swoim telefonem za pomocą polskiej bezpłatnej aplikacji (Android i IOS),
 • Tryb parkingowy aktywny: (opcja z adapterem stałego zasilania), Po wykryciu wstrząsu kamera uruchomi  się i automatycznie rozpocznie nagrywanie, Time Lapse - seria zdjęć w 5-cio sekundowych odstępach  i połączenie ich w jeden film
 • Komendy głosowe - głosowe sterowanie kamerą,
 • Komunikaty głosowe z kamery,
 • 128GB - obsługa kart microSD do 128GB,
 • Czujnik G-sensor 3D - nagranie ze zdarzenia jest chronione w oddzielnym pliku,
 • Nagrywanie w pętli (cykliczne),
 • Nagrania nocne,
 • Automatyczny start nagrywania.

Kamera samochodowa WiFi GPS Lusterko DUAL- HIT!

Wideorejestrator w lusterku ORLLO LX-60 DUAL- zobacz w sklepie posiada duży, dotykowy wyświetlacz 11" oraz kamerę tylną z funkcją kamery cofania.

kamera cofania linie pomocniczekamera cofania linie pomocnicze
kamera samochodowa tryb parkingowykamera samochodowa tryb parkingowy

Kamera samochodowa ORLLO LX-60 DUAL pozostałe cechy i funkcje:

 • Lusterko wsteczne z kamerą samochodową - prosty montaż na lusterku fabrycznym. Duży czytelny ekran 11" - obraz na całym lusterku. Urządzenie pełni też funkcję lusterka wstecznego,
 • Dotykowe lusterko z kamerą. Menu w języku polskim - prosta, intuicyjna obsługa,
 • Kamera samochodowa przód tył – jednoczesne nagrywanie z kamery przedniej i tylnej w rozdzielczości FullHD (1920x1080 do 30 kl/s). Obejrzyj nagrania z kamery (kliknij),
 • Szerokokątna kamera samochodowa - kąt widzenia kamery przedniej to 140°, tylnej to 130°, regulowany, wysuwany obiektyw,
 • Kamera tylna z funkcją kamery cofania – po wrzuceniu biegu wstecznego obraz automatycznie zostanie wyświetlony na pełnym ekranie. Ułatwia zbliżanie się do przeszkód, regulacja umożliwia dostosowanie linii pomocniczych do konkretnego pojazdu,
 • Kamera cofania jest wodoszczelna (klasa IP67) – możliwość montażu na zewnątrz (długość przewodu to 6 m),
 • Moduł GPS – zapis przebytych tras na mapie. Nagrania z mapą możemy odtworzyć w bezpłatnej, polskiej aplikacji na komputer,
 • Tryb parkingowy aktywny: (opcja z adapterem stałego zasilania kliknij), Po wykryciu wstrząsu kamera uruchomi  się i automatycznie rozpocznie nagrywani, Time Lapse  - seria zdjęć w 5-cio sekundowych odstępach  i połączenie ich w jeden film,
 • Regulowany czujnik wstrząsów G-sensor – automatyczne zabezpieczenie nagrania po wykryciu wstrząsu,
 • Tryb HDR - gwarantuje więcej szczegółów z odmiennie oświetlonych obszarów rejestrowanego i pozwala np. skutecznie uchwycić  tablice rejestracyjne pojazdów jadących z przeciwległego pasa ruchu w warunkach nocnych,
 • Zapis prędkości na nagraniu (funkcję można włączyć lub wyłączyć). Ostrzeżenie dźwiękowe o przekroczeniu prędkości (funkcję można włączyć lub wyłączyć).
 • Nagrywanie w pętli – nieograniczony zapis (najstarsze nagrania będą nadpisywane przez nowe w momencie zapełnienia się karty pamięci, nagrania można zabezpieczyć przed nadpisaniem ręcznie, za pomocą przycisku),
 • Obsługa kart pamięci microSD do 128GB –  Karta pamięci jest niezbędna do zapisu nagrań z kamery.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
 Podpowiemy Ci jaką kamerę samochodową wybrać.

Kamery samochodowe   zobacz w sklepie 

 

Kamery Samochodowe

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Kamera samochodowa najlepsze wideorejestratory testy 2023
KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

orlloorllo
Poprzedni:
Następny:
orllo.pl Reviews with ekomi-pl.com
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.