Monitoring magazynu - firmy biura jaki wybrać. Opinie i porady. Sklep ORLLO.PL - forum sklep recenzje ranking 2023

4 marca 2019 62 wyświetleń
Monitoring magazynu - firmy biura jaki wybrać. Opinie i porady. Sklep ORLLO.PL - forum sklep recenzje ranking 2023

Monitoring magazynu to jedno z kilku rozwiązań mających na celu zabezpieczenie wartościowego towaru chociażby przed kradzieżą. Przeczytaj artykuł do końca i zapoznaj się z podstawowymi zagadnieniami takimi jak monitoring przemysłowy, kamery WiFi IP oraz rejestrator NVR i samemu zainstaluj system monitoringu.

Monitoring magazynu - gotowy zestaw

Czy warto wybrać gotowy zestaw w celu monitoringu magazynu? Oczywiście, jednak przede wszystkim należy zapoznać się z jego specyfikacją oraz dostępnymi możliwościami. Niewątpliwą zaletą gotowych zestawów monitoringu jest atrakcyjna cena, w przypadku gdybyśmy sami chcieli stworzyć zestaw o takich samych lub podobnych parametrach to różnica w kosztach mogłaby sięgnąć nawet do +50%. Naszym zdaniem nie warto przepłacać, szczególnie, że gotowy zestaw rejestratora z kamerami będzie gotowy do pracy od razu po podłączeniu zasilania, nie musisz przejmować się dodatkowo jego konfiguracją!

Jaki monitoring do magazynu?

Zabezpieczenie dużych hal magazynowych systemem monitoringu to ograniczenie ryzyka związanego z kradzieżą! Gotowe zestawy podzieliliśmy na kilka cech o których powinieneś wiedzieć przed dokonaniem świadomego zakupu.

Po pierwsze - jakość wideo.

Oferujemy zestawy w jakości HD, FullHD lub nawet 2,5K (2560x1440p). Monitoring HD jest najtańszą opcją, jednak obraz pozwala dostrzec dużą liczbę szczegółów. Zestaw FullHD to w zasadzie standard dzisiejszych czasów, jest to najlepsza opcja pod względem stosunku cena/jakość. Obraz w 2,5K to jakość dla naprawdę wymagających. Dobrze wiemy, że żadne opisy nie pomogą w podjęciu decyzji, sam sprawdź podgląd NA ŻYWO z kamer testowych i wybierz ten zestaw, który spełni Twoje oczekiwania.

Podgląd na Żywo

Przetestuj przed zakupem - podgląd przez www!

UWAGA: Podgląd działa wyłącznie w najnowszej wersji przeglądarki Internet Explorer 11 po zainstalowaniu pluginu ActiveX (kliknij aby pobrać).

  1. Przejdź na stronę www.freeip.com
  2. Zaloguj się do panelu wpisując login: orllokamera@gmail.com hasło: 123456
  3. Po zalogowaniu wybierz model kamery z którego chcesz uzyskać podgląd.
  4. Korzystaj z podglądu!

Po drugie: Sposób Podłączenia.

Kamery możemy podłączyć poprzez sieć bezprzewodową WiFi lub za pomocą przewodów LAN. W celu zagwarantowania najlepszej jakości obrazu oraz zminimalizowania utraty płynności wideo polecamy rozważyć tę drugą opcję.

Po trzecie: Ilość Kamer.

Przygotowaliśmy specjalne propozycje w zależności od Twoich potrzeb. Możesz wybrać, czy potrzebujesz 2, 4 czy nawet 8 kamer gotowych do działania zaraz po podłączeniu zasilania prądowego. Jeżeli gotowe propozycje nie spełniają jednak Twoich oczekiwań możesz dowolnie zmodyfikować zestaw poprzez dobranie dodatkowej kamery (lub kamer), gwarancją spójności systemu jest standard ONVIF, to dzięki niemu bez problemu podłączysz pod rejestrator NVR dodatkowe urządzenia.

Zestaw monitoringu do magazynu:

Polecane zestawy monitoringu

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

aplikacja orlloaplikacja orllo

Telefon: 22 243 17 17
E-mail: orllo@orllo.pl

atuty sklepu orlloatuty sklepu orllo
Poprzedni:
Następny:
orllo.pl Reviews with ekomi-pl.com
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.