logo menu
8:00 - 18:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Monitoring gospodarstwa rolnego – jaki wybrać. Opinie i porady. Sklep ORLLO.PL – forum, recenzje ranking 2019

Najlepszy Monitoring bezprzewodowy gospodarstwa rolnego - jaki wybrać jaki kupić?

Na co dzień zajmujesz się gospodarstwem jesteś rolnikiem? Chciałbyś mieć wszystko pod kontrolą w swoim telefonie? Monitoring gospodarstwa rolnego to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapoznaj się z najważniejszymi aspektami dotyczącymi kamer gotowych do pracy zaraz po rozpakowaniu i wybierz optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

Monitoring kamery zrób to sam. Nigdy nie było to tak łatwe.

 

Kamera do gospodarstwa

 

Czy zdajesz sobie sprawę, że wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki? Uwierzysz, że podgląd z kilkunastu kamer masz nawet w telefonie? To wielkie udogodnienie zarówno dla małych jak i dużych gospodarstw rolnych. Podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę. Po pierwsze - sposób komunikacji kamery, w końcu sygnał w postaci obrazu (opcjonalnie dźwięku) musi zostać przesłany do Twojego telefonu czy komputera. Kamery GSM (na kartę SIM) wykorzystują transmisję danych w ramach dostępnego pakietu na aktywnej karcie telefonicznej (identycznej jak w telefonie komórkowym). Dzięki łączności między kamerą bezprzewodową a "chmurą" mamy dostęp na żywo do widoku z urządzenia, możemy w czasie rzeczywistym wykonać zdjęcie lub sprawdzić historię zdarzeń (np. po wykryciu ruchu), nie potrzebujemy do tego internetu doprowadzonego do posesji (często ze względu na infrastrukturę ta opcja jest mocno ograniczona), wszystko dzieje się za pomocą sieci telefonicznej 3G / 4G LTE.

Kamera GSM jako kamera porodowa? Nie ma żadnych przeciwwskazań, nasi klienci z powodzeniem wykorzystują monitoring GSM w tym celu.

 

Monitoring ubojni, kamery do ubojni

Monitoring hodowli zwierzęcej to temat ostatnimi czasy bardzo popularny. Bądź przygotowany na przewidywane zmiany w prawie, już dziś zastanów się nad założeniem monitoringu do ubojni.

 

Stwórz swój zestaw monitoringu GSM:

Kolejna opcja w przypadku monitoringu z wykorzystaniem kamer bezprzewodowych przeznaczonych do gospodarstwa rolnego jest łączność WiFi. Jeżeli do działki doprowadzone mamy stałe łącze internetowe a urządzeniem dostępowym jest router to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zminimalizować koszty utrzymania systemu monitoringu jedynie do opłacanego już wcześniej abonamentu za internet. Tutaj nie musimy ograniczać się do kamer działających po GSM, możemy zainteresować się kamerami bezprzewodowymi IP WiFi.

 

Polecane kamery IP WiFi

Zwróć uwagę na jakość z którą kamera rejestruje obraz, obecnie rozdzielczość HD (1280x720p) jest uważana za minimum tego, co powinien oferować sprawny i skuteczny system monitoringu (polecamy ORLLO IR36 PROFI). Naszym zdaniem warto zainteresować się modelami niewiele droższymi FullHD (1920x1080p) - ORLLO GOODCAM Z1 lub kamera z funkcją obrotu (PTZ) ORLLO ROTATION FULLHD, oferującymi zdecydowanie lepszą jakość wideo. Dla osób nieszukających kompromisów polecamy model ORLLO GOODCAM W3 nagrywający w rozdzielczości 2,5K.

 

Kamera do nagrywania w nocy?

 

Obraz za dnia z większości kamer będzie dobrej jakości, jednak czy po zmroku sprawa wygląda tak samo? Wszystko zależy od trybu nocnego (diod IR). Możesz zakupić kamerę, której diody podczerwieni nie będą rzucać się w oczy potencjalnemu złodziejowi, jednak będzie to miało związek z ograniczeniem realnego pola widzenia do kilku metrów. Nie ilość diod, a ich jakość również ma wielkie znaczenie. Kamera IP WiFi posiadająca 10 zwykłych diod IR wcale nie będzie miała lepszej widoczności niż kamera IP WiFi z dwoma diodami IR HIGH-POWER. Interesuje Cię rejestrowanie obrazu nocnego w kolorze? Zobacz kamerę do monitoringu ORLLO GOODCAM Z4 z doświetlającymi diodami LED.

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

 

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>