logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Monitoring działki – jaki wybrać? Zestaw czy kamery GSM z podglądem w telefonie. Sklep ORLLO.PL Porady 2021

Jaki monitoring działki wybrać? Kamery na działkę z podglądem w telefonie!

Monitoring działki to sprawa spędzająca sen z powiek wszystkim właścicielom domków letniskowych / terenów rekreacyjnych zaraz po zakończeniu sezonu. Jak zabezpieczyć działkę przed nieproszonymi gośćmi? Czy włamania muszą się ciągle powtarzać? Czy możliwy jest monitoring działki bez internetu? Odpowiedź poniżej.

Podpowiadamy jaki monitoring działki wybrać, nigdy wcześniej nie było to tak proste. Zrób to sam dzięki sieci GSM.

Monitoring działki w telefonie

Monitoring działki w telefonie to żadna nowość, wiele produktów na rynku pozwala prowadzić obserwację z kamer na ekranie smartfona, tabletu czy komputera. Na co zatem zwrócić uwagę? Po pierwsze - sposób komunikacji między kamerą a serwerem. Kamery GSM (na kartę SIM) wykorzystują transmisję danych w ramach dostępnego pakietu na aktywnej karcie telefonicznej (identycznej jak w telefonie komórkowym). Dzięki łączności między kamerą bezprzewodową a "chmurą" mamy dostęp on-line do widoku z urządzenia, możemy na żywo wykonać zdjęcie lub sprawdzić historię zdarzeń (np. po wykryciu ruchu), nie potrzebujemy do tego internetu doprowadzonego do budynku, wszystko odbywa się w sieci telefonicznej 3G / 4G LTE.

Pakiet ORLLO

TYLKO Z KAMERAMI ORLLO otrzymujesz gratis PAKIET ORLLO:

- darmową aplikację
- darmowe aktualizacje
- wsparcie techniczne

Zalety i funkcje aplikacji ORLLO:

- aplikacja po polsku
- podgląd na żywo
- powiadomienia alarmowe
- alarmy
- zdalne sterowanie

Kamery GSM na działkę: zobacz w sklepie

Polecane kamery GSM

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Monitoring działki bez Internetu i prądu

KAMERA GSM ZEWNĘTRZNA

Jeśli w domku na działce masz prąd, możesz skorzystać z kamery  ORLLO GOODCAM Z11 SIM Kamera działa zarówno w sieci GSM jak i WiFi. Wykrywa ruch, wysyła powiadomienia, zapisuje na karcie pamięci oraz w chmurze.

FOTOPUŁAPKA KAMERA LEŚNA

Monitoring nie musi być uzależniony od stałego zasilania czy łącza internetowego, idealnym rozwiązaniem okazuje się urządzenie typu fotopułapka ORLLO HUNTER CAM PRO. Dzięki swojemu zasilaniu z akumulatorków pozwala przepracować nawet do 8 miesięcy w stanie spoczynku. Po wykryciu ruchu (wbudowany czujnik PIR) wysyła zdjęcia na e-mail bądź MMS na telefon. Do kamery dostępny jest również panel solarny, po podłączeniu którego nie potrzebujesz już żadnego dodatkowego zasilania ani okablowania do instalacji kamery, wszystko dostajesz w zestawie.

fotopułapka kamera lesna orllo.pl

KAMERA SOLARNA ZEWNĘTRZNA

Zobacz także koniecznie kamerę zewnętrzną z baterią i panelem solarnym ORLLO CAMSIM 2S! Kamera solarna zasilana panelem słonecznym i wyposażona w pojemną baterię (10 000mAh) pracuje nieprzerwanie przez kilka miesięcy bez zasilania sieciowego. Zdarzenia po wykryciu ruchu wysyłane są na telefon (SMS, PUSH), zapisywane na karcie pamięci, oraz przechowywane w wirtualnej chmurze aż do 20 dni bezpłatnie!

kamera zewnetrzna solarna na baterie

Kamery IP WiFi

Drugim sposobem łączności w przypadku kamer przeznaczonych na działkę jest łączność WiFi. Jeżeli do posesji doprowadzone mamy stałe łącze internetowe a urządzeniem dostępowym jest router bezprzewodowy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zminimalizować koszty utrzymania zestawu do monitoringu działki jedynie do opłacanego wcześniej abonamentu za internet. Tutaj nie musimy ograniczać się do kamer działających po GSM, możemy zainteresować się kamerami bezprzewodowymi IP WiFi.

Kamery ip wifi  : zobacz w sklepie

Polecane kamery IP WiFi

☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami

Zwróć uwagę na jakość z którą kamera rejestruje obraz, obecnie rozdzielczość HD (1280x720p) jest uważana za minimum tego, co powinien oferować sprawny i skuteczny system monitoringu. Naszym zdaniem warto zainteresować się modelami niewiele droższymi Full HD (1920x1080p), oferującymi zdecydowanie lepszą jakość wideo. Dla osób nie szukających kompromisów polecamy model kamery ORLLO GOODCAM W3 nagrywający w rozdzielczości 2,5K.

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego zestawu monitoringu działki skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

 

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

4 myśli nt. „Monitoring działki – jaki wybrać? Zestaw czy kamery GSM z podglądem w telefonie. Sklep ORLLO.PL Porady 2021”

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>