Monitoring działki – jaki wybrać. Opinie i porady. Sklep ORLLO.PL – forum, recenzje ranking 2018

Monitoring działki - co wybrać? Bezprzewodowe kamery IP Wifi Gsm

Monitoring działki to sprawa spędzająca sen z powiek wszystkim właścicielom domków letniskowych / terenów rekreacyjnych zaraz po zakończeniu sezonu. Jak zabezpieczyć działkę przed nieproszonymi gośćmi? Czy włamania muszą się ciągle powtarzać? Czy możliwy jest monitoring bez internetu? Odpowiedź poniżej.

Monitoring kamery nigdy nie było to tak proste. Zrób to sam.

 

Monitoring działki w telefonie

 

Monitoring działki w telefonie to żadna nowość, wiele produktów na rynku pozwala prowadzić obserwację z kamer na ekranie smartfona, tabletu czy komputera. Na co zatem zwrócić uwagę? Po pierwsze - sposób komunikacji między kamerą a serwerem. Kamery GSM (na kartę SIM) wykorzystują transmisję danych w ramach dostępnego pakietu na aktywnej karcie telefonicznej (identycznej jak w telefonie komórkowym). Dzięki łączności między kamerą bezprzewodową a "chmurą" mamy dostęp on-line do widoku z urządzenia, możemy na żywo wykonać zdjęcie lub sprawdzić historię zdarzeń (np. po wykryciu ruchu), nie potrzebujemy do tego internetu doprowadzonego do budynku, wszystko odbywa się w sieci telefonicznej 3G / 4G LTE.

Stwórz swój zestaw monitoringu GSM:

Polecane kamery GSM

 

Drugim sposobem łączności w przypadku kamer przeznaczonych na działkę jest łączność WiFi. Jeżeli do posesji doprowadzone mamy stałe łącze internetowe a urządzeniem dostępowym jest router bezprzewodowy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zminimalizować koszty utrzymania systemu monitoringu jedynie do opłacanego wcześniej abonamentu za internet. Tutaj nie musimy ograniczać się do kamer działających po GSM, możemy zainteresować się kamerami bezprzewodowymi IP WiFi.

 

Polecane kamery IP WiFi

 

Zwróć uwagę na jakość z którą kamera rejestruje obraz, obecnie rozdzielczość HD (1280x720p) jest uważana za minimum tego, co powinien oferować sprawny i skuteczny system monitoringu. Naszym zdaniem warto zainteresować się modelami niewiele droższymi FullHD (1920x1080p), oferującymi zdecydowanie lepszą jakość wideo. Dla osób nieszukających kompromisów polecamy model kamery ORLLO GOODCAM W3 nagrywający w rozdzielczości 2,5K.

 

Monitoring na działce bez prądu

Monitoring nie musi być uzależniony od stałego zasilania, idealnym rozwiązaniem okazuje się urządzenie typu fotopułapka (ORLLO HUNTER),  dzięki swojemu zasilaniu z akumulatorków pozwala przepracować nawet do 5 miesięcy w stanie spoczynku. Na jakiej zasadzie działa fotopułapka? Urządzenie wyposażone zostało w slot na kartę telefoniczną (SIM), dzięki komunikacji z siecią operatora pozwala na wysłanie wiadomości E-mail bądź MMS na wcześniej podany numer telefonu z stopklatką (zdjęciem) po wykryciu ruchu (wbudowany czujnik PIR).

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

 

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>