Kradzież z Włamaniem? Odkryj, Jak Odstraszyć Złodzieja!

kradzież z włamaniem jak się zabepieczyć orllo.pl
Ładowanie... 162 widok(y)

Kradzież z Włamaniem? Odkryj, Jak Odstraszyć Złodzieja!

Do otwarcia drzwi lub okna złodziejowi wystarczy 30 sekund! Co zrobić, by mu się to nie udało?

Dom to nie tylko dach nad głową, cztery kąty i wyposażenie. Przede wszystkim to nasi najbliżsi. Dlatego tak ważne jest zapewnienie swojej rodzinie psychicznego komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Włamanie do domu czy mieszkania oznacza nie tylko straty finansowe, ale także potężny stres. Gdy przestępcy zaatakują miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie, trudno później odzyskać spokój... Według statystyk w Polsce co kilka minut ma miejsce próba włamania. Jak pokazują policyjne statystyki, od 2018 r. liczba włamań rośnie nieubłaganie:
w 2018 r. odnotowano w Polsce 69 058 kradzieży z włamaniem, w 2019 r. było już 71 186 takich przestępstw, w 2020 r. mimo pandemii złodzieje znów byli bardziej aktywni: odnotowano aż 72 502 kradzieży z włamaniem.
Co gorsza, wykrywalność sprawców w przypadku kradzieży z włamaniem jest niska – większość przestępców nie zostaje schwytana, a skradzione rzeczy przepadają na dobre.

Kradzież z Włamaniem. 5 Najczęstszych Dróg Włamania do Domu

kradzież z włamaniem jak się zabepieczyć orllo.pl
 1. Okna - są najmniej solidne, a dostęp do nich łatwiejszy.
 2. Drzwi - nie ma drzwi całkowicie odpornych na włamanie, a ich pokonanie jest tylko kwestią czasu i narzędzi użytych przez włamywaczy.
 3. Drzwi balkonowe i tarasowe - zwykle nie są solidniejsze niż okna, a dostęp do nich jest jeszcze łatwiejszy.
 4. Piwnice - mają często niezabezpieczone małe okna, z resztą domu łączą je na ogół niezabezpieczone drzwi.
 5. Garaże - mają bramy mało odporne na podważenie, z resztą domu łączą je na ogół niezabezpieczone drzwi.

Włamanie. Jak się zabezpieczyć?

Zwracamy uwagę na kręcące się w okolicy lub siedzące w samochodzie blisko naszej posesji obce osoby. Uczulamy też na to swoich sąsiadów. W razie zaistnienia takiej sytuacji warto zgłosić ten fakt na Policję. Gdy nie ma nas w domu, np. gdy wszyscy domownicy są w pracy czy szkole, do obserwacji posesji i okolicy będą pomocne kamery WiFi do monitoringu z podglądem w telefonie na żywo marki ORLLO. Wyjeżdżając z domu nawet na chwilę do sklepu zamykamy okna, drzwi na klucz, garaż, zabieramy ze sobą telefon z  podglądem z kamer do monitoringu.  Pamiętajmy, że złodziejom wystarczy kilkadziesiąt sekund na sforsowanie drzwi czy okna i 10 minut na doszczętne obrabowanie domu! Nie chwalimy się swoim majątkiem np. osobom w pracy, sąsiadom, czy na Facebooku. Nie udostępniamy publicznie w mediach społecznościowych informacji o planowanych dłuższych nieobecnościach, jak na przykład wyjazdach na urlop. Przed wyjazdem, sprawdzamy poprawne połączenie kamer WiFi do monitoringu z naszym telefonem - jeśli takie posiadamy. Dbamy o takie rozplanowanie wysokiej roślinności na posesji, aby nie stwarzać miejsc, w których włamywacze będą całkowicie niewidoczni. A jeśli już takie miejsca u nas są, montujemy tam koniecznie kamerę WiFi do monitoringu ORLLO. Masz pytania? Bezpłatne Doradztwo  ☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: [email protected]  
Największym naszym sprzymierzeńcem jest czas. Im bardziej wydłużą go zabezpieczenia, które intruz musi pokonać, tym większa szansa na zniechęcenie go lub przyłapanie na gorącym uczynku. I o to właśnie chodzi!

Kamery WiFi IP ORLLO Zwiększają Bezpieczeństwo

Czy kamery bezprzewodowe do monitoringu zwiększają bezpieczeństwo? Tak. Po pierwsze odstraszają potencjalnych sprawców, a po drugie wydłużają czas potrzebny na dostanie się do domu, tym samym wzrasta ryzyko wpadki.

Kamera WiFi ORLLO - co to jest?

To kamera do monitoringu wyposażona w moduł WiFi, by łatwo nawiązywać bezprzewodowe połączenie z telefonem, tabletem, komputerami przesyła na żywo rejestrowany obraz oraz alarmy po wykryciu ruchu. To bardzo wygodne i oszczędne rozwiązanie - bez umowy z firmą ochroniarską, bez instalatora! kamera wifi ip co to jest orllo.pl Kamery bezprzewodowe WiFi ORLLO zapewnią Ci ochronę obiektów i posesji 24h na dobę. monitoring domu posesji podwórka budynku firmy orllo.pl Masz pytania? Bezpłatne Doradztwo  ☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: [email protected]

Kamera Bezprzewodowa WiFi - jak działa?

Kamerę bezprzewodową ORLLO podłączysz sam. Nie potrzebujesz specjalisty. Wraz z kamerą WiFi ORLLO otrzymujesz bezpłatną polską aplikację ta telefon. Gdziekolwiek jesteś, masz podgląd z kamer WiFi na żywo. Kamery bezprzewodowe WiFi ORLLO wykrywają ruch i natychmiast wysyłają Ci powiadomienie na telefon! Wyposażone w mikrofon, głośnik i diody LED wytwarzają także odstraszające sygnały dźwiękowe i świetlne. Nagrywają także zdarzenie, które natychmiast możesz pobrać zdalnie na swój telefon. kamery wifi orllo.pl Wyposażone w technologię AI, inteligentne kamery WiFi ORLLO wykrywają ludzi (nie reagują np. na samochody i zwierzęta), podążają za poruszającym się intruzem. Kamery WiFi na podczerwień gwarantują dobry obraz w nocy. Niektóre kamery do monitoringu ORLLO z diodami LED mają kolorowy obraz w nocy. kamery bezprzewodowe monitoring w telefonie orllo.pl Masz pytania? Bezpłatne Doradztwo  ☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: [email protected]  

Gdzie zapisywane są nagrania z kamer WiFi ORLLO?

- na karcie pamięci - większość kamer WiFi ORLLO wyposażona jest slot kart SD - w chmurze - urządzenia posiadają dodatkowo opcję automatycznego zapisu nagrań na wirtualnym dysku (dodatkowa usługa) - na dysku zewnętrznym - opcjonalnie, do kamer bezprzewodowych można podłączyć także rejestrator z dyskiem HDD

Kamery na Podczerwień. Kamery z Trybem Nocnym

kamery na podczerwień z trybem nocnym orllo.pl Jak działa tryb nocny w kamerach WiFi ORLLO: - przełączanie dzień/noc - specjalistyczny filtr ICN automatycznie przełącza kamerę z trybu dziennego na nocny - podczerwień - diody IR wysokiej mocy wraz dodatkowymi funkcjami wzmacniania obrazu zapewniają duży zasięg kamery także w nocy. Obraz w nocy jest czarno-biały. - kolorowy obraz w nocy? - to też jest możliwe! ORLLO jako pierwsza firma wprowadziła kamerę zewnętrzną WiFi z kolorowym trybem nocnym! Masz pytania? Bezpłatne Doradztwo  ☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: [email protected]  

PODSUMOWANIE - CO ZYSKUJESZ:

Dlaczego warto zamontować kamery bezprzewodowe WiFi ORLLO? Ponieważ zyskujesz:
 • - PAKIET ORLLO GRATIS - bezpłatna aplikacja + bezpłatne regularne aktualizacje + bezpłatne doradztwo i serwis techniczny posprzedażowy!
 • - system monitorowania, który stworzysz sam, nie potrzebujesz specjalisty!
 • - oszczędność, gdyż nie tworzysz infrastruktury kabli, nie kujesz ścian, nie płacisz abonamentu za ochronę!
 • - podgląd w telefonie na żywo z każdego miejsca na świecie!
 • - wykrywanie ruchu i natychmiastowe powiadomienia alarmowe!
 • - alarmy dźwiękowe i świetlne!
 • - archiwizację nagrań!
 • - monitoring w nocy, dzięki wbudowanym diodom IR (podczerwień) lub systemowi Orllo Night Color!
 • - BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ, które są bezcenne!
orllo kontakt  

KONTAKT :

  ☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: [email protected]

Czat- Rozpocznij rozmowę  - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)

Podobne artykuły :
monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 
monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 
monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 
Previous artykuł:
Next artykuł:
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.