DARMOWA DOSTAWA! InPost Przedpłata od 199zł!

Kamera samochodowa forum najczęściej zadawane pytania ranking 2024

22 kwietnia 2019 885 odsłon
Kamera samochodowa forum najczęściej zadawane pytania ranking 2024

Najlepsza Kamera samochodowa rejestrator samochodowy wideorejestrator samochodowy testy forum opinie. Jaką kamerę wybrać kupić ?

Kamery samochodowe, wideorejestratory - poradnik, najczęściej zadawane pytania ...

1. Kamera samochodowa poradnik pytania

Kamera samochodowa nie czyta karty pamięci. Czemu tak się dzieje?
Rekomendujemy używanie markowych kart pamięci microSD, producentów takich jak Orllo-Goodram, Toshiba, Sandisk, Samsung. Prędkość karty powinna być minimum klasy 10. Po zamontowaniu karty w kamerze, należy sformatować ją w ustawieniach kamery. System plików karty pamięci to FAT32.

kamera samochodowa lusterko w lusterku ADASkamera samochodowa lusterko w lusterku ADAS

Sprawdź Kamera samochodowa Orllo Lx-60 Dual Przód tył kamera cofania

2. Nie wszystkie nagrania z trasy są zapisane. Dlaczego?

Prosimy sprawdzić czy funkcja wykrywania ruchu lub tryb parkingowy nie są włączone razem z funkcją nagrywania w pętli. Włączenie tych funkcji jednocześnie powoduje nieprawidłowe działanie rejestracji obrazu (funkcje są ze sobą niekompatybilne). Funkcja wykrywania ruchu oraz tryb parkingowy rekomendowane są tylko podczas postoju auta. Jeśli sytuacja nadal występuje, prosimy o zapoznanie się z punktem 1.

3. Bateria krótko trzyma. Czy to usterka?

Bateria w rejestratorach jazdy służy do podtrzymania zasilania w momencie jego utraty (zapis aktualnie nagrywanego pliku). Czas pracy na baterii wynosi ok. kilku minut.

4. Czy kamera z GPS nawiguje nas do celu ? Jak go najlepiej zamontować?

Moduł GPS w kamerach samochodowych nie pełni funkcji nawigacji. Pozwala on na zapis przejechanej trasy, którą następnie możemy odtworzyć na odtwarzaczu nagrań widząc przejechaną trasę na mapie – widoczna jest również prędkość z jaką poruszaliśmy się w danym momencie. Moduł GPS powinien być zamontowany z dala od anten oraz urządzeń elektronicznych, które mogą zakłócić jego pracę. Modułu nie należy montować na podgrzewanych/metalizowanych powierzchniach.

Kamera samochodowa 4k orllo gps wifi przód tył duaKamera samochodowa 4k orllo gps wifi przód tył dua

Sprawdź Kamera samochodowa Orllo Razor 4K z Gps  Dual Przód Tył kamera cofania

5. Kamera samochodowa się zacięła, co robić?

W momencie korzystania z urządzeń elektronicznych w trybie ciągłej pracy, może wystąpić zawieszenie systemu. W celu rozwiązania zaistniałej sytuacji, należy odłączyć urządzenie od zasilania, a następnie przycisnąć przycisk reset.

6. Obudowa się nagrzewa, czy to normalne zjawisko?

Tak, nagrzewanie obudowy w urządzeniach elektronicznych jest normalnym zjawiskiem. Podzespoły urządzenia emitują ciepło, które następnie jest uwalnianie przez obudowę.

7. Jak odtwarzam obraz na komputerze nie jest odtwarzany płynnie, dlaczego?

W takiej sytuacji prosimy pobrać najnowsze kodeki lub skorzystać z innego odtwarzacza wideo (zalecany to Windows Media Player Classic).

8. Czy kamera cofania włączy się automatycznie podczas manewru cofania?

Kamera samochodowa Dual Przód Tył posiada funkcję kamery cofania.

Obraz z kamery cofania wyświetli się automatycznie na wyświetlaczu kamery, jeśli podłączymy przewody kamery do przewodów świateł cofania samochodu

9. Autostart Czy kamera samochodowa zacznie automatycznie nagrywać w momencie włączenia zapłonu?

lokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowalokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowa

Sprawdź Kamera samochodowa ORLLO RX-700 DUAL

Tak, jeśli kamera samochodowa podłączona jest do zapalniczki lub przewodów w których napięcie zasilania pojawia się w momencie uruchomienia zapłonu kamera automatycznie zacznie nagrywanie.

10. Kamera samochodowa tania HD czy droższa Full HD ze szklanym obiektywem ?

Obiektyw  w kamerze samochodowej decyduje o jakości nagrań. Tanie kamery samochodowe posiadają obiekty z tworzywa sztucznego, który matowieje po kilku kilkunastu miesiącach i kamera przestaje być przydatna.

Rekomendujemy kamery samochodowe z obiektywem szklanym wielosoczewkowym gwarantującym najwyższą jakość obrazu w trakcie użytkowania kamery samochodowej.

lokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowa duallokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowa dual

Sprawdź Kamera samochodowa ORLLO RX-700 DUAL Bezpłatna lokalizacja samochodu

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

ZOBACZ RANKING KAMER SAMOCHODOWYCH ! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17 Podpowiemy Ci jaką kamerę samochodową wybrać.

Kamera samochodowa najlepsze wideorejestratory testy 

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Dostawa wideorejstratory 24h.

Polecane kamery samochodowe

atuty sklepu orlloatuty sklepu orllo
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.