Kamera samochodowa Dual Przód Tył Full HD kamera cofania i 4K Opinie Recenzje Ranking Opinie 2023

kamera samochodowa
8 marca 2019 158 wyświetleń
Kamera samochodowa Dual Przód Tył Full HD kamera cofania i 4K Opinie Recenzje Ranking Opinie 2023

Jaki wideorejestrator kamerę samochodową wybrać?

Kamera samochodowa rejestrator samochodowy wideorejestrator samochodowy testy forum opinie.

4K oznacza liczbę 4 tysięcy pikseli. Taka ilość gwarantuje większą szczegółowość rejestrowanego nagrania ...

Aktualizacja wpisu: 01.02.2019 roku

Kamera samochodowa o rozdzielczości 4K

Standard Full HD jest to bardzo wysoka rozdzielczość, niemniej technologia szybko się rozwija i już możemy się cieszyć jeszcze lepszą jakością obrazu w kamerach samochodowych. 4K oznacza liczbę 4 tysięcy pikseli. Taka ilość gwarantuje większą szczegółowość rejestrowanego nagrania. 4K wspiera możliwość generowania obrazu z szybkości od 24 do 120 klatek na sekundę.

Realizując ideę bycia pionierem w nowoczesnych technologiach, Orllo Electronics wprowadziło na rynek kamerę samochodową ORLLO FALCON 4K Ultra FHD GPS WiFi.

W kamerze samochodowej ORLLO FALCON 4K zastosowany został wydajny przetwornik obrazu CMOS OmniVision 4689 o rozdzielczości 4 Megapikseli oraz światowej klasy procesor Novatek 96660, aby można było rejestrować niezwykle szczegółowe filmy w jakości 4K przy 24FPS oraz 1080p przy 60FPS. Moduł GPS jest zintegrowany z wideorejestratorem ORLLO FALCON 4K. Dzięki temu nie trzeba instalować dodatkowego urządzenia na szybie, z którego zwisałby dodatkowy kabel. Funkcja WiFi daje natomiast możliwość sterowania kamerą z poziomu aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android/iOS. Dyskretna, niewielkich rozmiarów kamera samochodowa ORLLO FALCON 4K nie drażni swoją obecnością na szybie. Wręcz przeciwnie, jej nowoczesny design dodaje elegancji.

Kamera samochodowa Full HD

ORLLO Electronics w swojej ofercie posiada bardzo ciekawe kamery samochodowe Full HD.

Na szczególną uwagę zasługują:

Kamera samochodowa ORLLO RX-630GA PRO

Kamera samochodowa ORLLO RX-630GA PRO to rejestrator typu DUAL (kamera przód + tył), nagrywa w rozdzielczości 2x Full HD. Dodatkowo jakość nagrania jest wzmacniania przez zaawansowany przetwornik obrazu marki SONY. To zdecydowanie wyróżnia ten wideorejestrator od innych kamer Full HD. Zastosowanie przetwornika SONY oznacza jeszcze lepszą głębię koloru, dokładniejsze definiowanie jasnych i ciemnych obszarów oraz znacznie czystszy obraz oraz lepsze działanie przy słabym oświetleniu.

Wbudowany moduł WiFi oraz darmowa aplikacja pozwala połączyć się bezprzewodowo z kamerą samochodową za pomocą smartfona lub tabletu, przeglądać zarejestrowane nagrania wideo i zdjęcia, a nawet udostępniać je bezpośrednio do serwisów internetowych (np. YouTube czy Facebook). Aby nagrywać do kilkunastu godzin bez przerwy można zamontować w tej kamerze kartę pamięci do 128GB.

kamera samochodowa Orllo rx 630 wifi gps dualkamera samochodowa Orllo rx 630 wifi gps dual

Na kanale YouTube ORLLO jest umieszczony wideo test kamery samochodowej ORLLO RX-630GA PRO
Film nagrany został w różnych warunkach oświetleniowych aby pokazać jak przetwornik SONY podwyższa jakość rejestrowanego obrazu.

Kamera samochodowa Dual z kamerą cofania Orllo LX-50

Kamera samochodowa ORLLO LX-50 to wysokiej klasy wideorejestrator jazdy w lusterku wyposażony w kamerę przednią + cofania, obie kamery rejestrują obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p. Warto zaznaczyć, że kamera przednia została wyposażona w szklany, wielosoczewkowy obiektyw o szerokim kącie widzenia 170 stopni.

kamera samochodowa lusterko w lusterku ADASkamera samochodowa lusterko w lusterku ADAS

Budowa lusterka oraz umieszczenie wyświetlacza powodują, że można w pełni korzystać z lusterka wstecznego nawet z włączonym wyświetlaczem. Kamera samochodowa ORLLO LX-DUAL PREDATOR posiada funkcję automatycznego wygaszacza ekranu. Wyświetlacz można także wyłączyć ręcznie - wtedy kamera staje się zwykłym lusterkiem. Wielką zaletą tej kamery jest język polski menu oraz polska instrukcja obsługi. Dodatkowo kamera samochodowa wyposażona została w funkcję Asystenta Białej Linii, która automatycznie rozpoznaje oznakowanie poziome na drodze i ostrzega dźwiękiem kierowcę o przekroczeniu białej linii.

Kamera Samochodowa FullHD ORLLO FORCE ONE

Kamera samochodowa Full HD ORLLO FORCE ONE wraz z funkcjami takimi jak HDR, filtrowanie szumów 3D i inteligentną auto-ekspozycją zapewniają doskonałą jakość obrazu, co pozwala na przechwytywanie numerów tablic rejestracyjnych i innych kluczowych szczegółów, nawet przy słabym oświetleniu.

lokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowalokalizator gps nadajnik gps alarm gsm orllo samochodowy na baterię baterie stałe podłączenie kamera samochodowa

Polecane kamery samochodowe

Dodatkowymi atutami kamery samochodowej jest wbudowany moduł GPS, WiFi umożliwiające utworzenie strefy Hot-Spot w samochodzie czy kamera wewnętrzna umożliwiająca podgląd tego, co w danej chwili dzieje się w środku auta. Wideorejestrator wyposażony jest także w zaawansowany system parkingowy informujący o wstrząsie bądź uderzeniu w pojazd. Po odpowiedniej konfiguracji możemy dostawać alarmy związane ze zmianą pozycji zapłonu lub wyjeździe pojazdu poza wcześniej ustaloną strefę na mapie (geoogrodzenie).

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

ZOBACZ RANKING KAMER SAMOCHODOWYCH 2018! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17 Podpowiemy Ci jaką kamerę samochodową wybrać.

Kamera samochodowa najlepsze wideorejestratory testy KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Dostawa wideorejstratory24 h.

Poprzedni:
Następny:
orllo.pl Reviews with ekomi-pl.com
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.