Jak stworzyć własny zestaw monitoringu? Polecane bezprzewodowe systemy monitoringu 2023. Opinie Testy Recenzje ORLLO.PL

konfigurator zestawu monitoringu orllo pl
13 kwietnia 2019 47 wyświetleń
Jak stworzyć własny zestaw monitoringu? Polecane bezprzewodowe systemy monitoringu 2023. Opinie Testy Recenzje ORLLO.PL

Zestaw Monitoringu Bezprzewodowego WiFi (HD / FullHD) w 3 Krokach: Zrób To Łatwo, Szybko, Bez Konfiguracji

Szukasz porad jak samemu zrobić szybko, tanio i dobrze swój własny system monitoringu (niezależnie od miejsca zastosowania, tj. dom, mieszkanie, biuro, sklep itp.)? Mamy dla Ciebie kilka praktycznych informacji! Pokażemy, że w XXI wieku system monitoringu nie wiąże się z pracami ekipy instalatorów, wszystko możesz zrobić samemu w kilka minut! Postaw na bezprzewodowy system monitoringu ORLLO CAMSET.

1. Wybierz Ilość i Rodzaj Kamer

System monitoringu ORLLO pozwala na podłączenie praktycznie każdego modelu kamery pracujących w standardzie ONVIF Naszym klientom polecamy jednak wybrać dedykowane do tego zestawu kamery. Ile kamer mi potrzeba? Wszystko zależy od wielkości powierzchni przewidzianej do nadzoru monitoringiem wizyjnym CCTV. Koniecznie sprawdź kąt widzenia kamery, to od niego zależy (między innymi) jak duży teren będzie objęty rejestracją. Jaką rozdzielczość nagrywania mam wybrać? Jeżeli interesuje Cię opcja najbardziej atrakcyjna cenowo warto rozważyć zakup kamer nagrywających w rozdzielczości FullHD (ORLLO E-SET-W1), jednak w przypadku, gdy liczy się dla Ciebie najlepsza jakość obrazu wybierz model nagrywający w 4K (ORLLO POESET 3). Oczywiście możesz wybrać po kilka kamer każdego rodzaju i podłączyć je do jednej nagrywarki NVR, wszystko uzależnione jest od wizji Twojego spersonalizowanego systemu monitoringu.

Kamera FullHD do monitoringu IP WiFi C1Kamera FullHD do monitoringu IP WiFi C1
Kamera FullHD do monitoringu IP WiFi C3Kamera FullHD do monitoringu IP WiFi C3

2. Wybierz Nagrywarkę NVR

Nagrywarka cztero- czy dziewięciokanałowa? Jeżeli wybrałeś już ilość kamer kolejnym krokiem jest nagrywarka NVR. W przypadku zakupu maksymalnie do 16 kamer dostarczymy je razem z rejestratorem 16-ro kanałowy. Myślisz przyszłościowo o swoim systemie i planujesz dokupienie w najbliższym czasie kolejnych kamer? Zakupiłeś więcej niż 16 kamery? Dla Ciebie mamy nagrywarkę umożliwiającą podłączenie do 25 kamer jednocześnie.

nagrywarka nvr ch4 orllo plnagrywarka nvr ch4 orllo pl
Nagrywarka NVR do kamer monitoringu 9 kanałowaNagrywarka NVR do kamer monitoringu 9 kanałowa

3. Dokup Twardy Dysk

Dokup dysk HDD dedykowany do rejestratorów NVR od ORLLO i miej pewność, że wszystkie nagrania rejestrowane przez Twoje kamery zapiszą się na pojemnym nośniku. Łatwa instalacja oraz wysokie parametry odczytu / zapisu - to wszystko oferujemy w atrakcyjnej cenie, abyś był zadowolony z niezawodnego zestawu monitoringu ORLLO.

Dysk HDD do NVRDysk HDD do NVR

Ważne !!!

Pamiętaj!!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer. Orllo jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

aplikacja orlloaplikacja orllo

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17
E-mail: orllo@orllo.pl

atuty sklepu orlloatuty sklepu orllo
Poprzedni:
Następny:
orllo.pl Reviews with ekomi-pl.com
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.