⚡G-sensor 3D⚡ w Kamerach Samochodowych➡ Co to jest?

Co to jest G-sensor
Ładowanie... 718 widok(y)

⚡G-sensor 3D⚡ w Kamerach Samochodowych➡ Co to jest?

Czujnik wstrząsu, czujnik przeciążeń - czyli G-sensor - jak działa w kamerze samochodowej?

Nie tylko chroni plik przed nadpisaniem, ale rejestruje siłę i kierunek uderzenia ...

Co to jest G-sensor?

G-sensor oparty jest o formułę przeciążenia znaną z lotów samolotowych „G” –przeciążenie. Czujnik wykrywa więc przeciążenia w wyniku nagłego hamowania, zderzenia, nierówności drogi czy innego wstrząsu.

Kamera samochodowa z G-sensor 3D

Kamera samochodowa z g-sensor-em, automatycznie uruchamia nagrywanie w momencie przeciążania,  zapisuje pliki w oddzielnym miejscu i zabezpiecza je przed skasowaniem. Nie nadpisze na nich kolejnych nagrań, nawet przy ustawionej funkcji nagrywania w pętli. Mogą one być usunięte tylko ręcznie lub poprzez formatowanie karty.

Kamera samochodowa z Trybem Parkingowym

Czujnik G-sensor ma także ważne zastosowanie w "funkcji parkingowej" w kamerze samochodowej. Podczas uderzenia w samochód na parkingu również nastąpi automatyczne uruchomienie nagrywania. W obu przypadkach, zabezpieczone nagranie zdarzenia może stać się istotnym dowodem w spornych wydarzeniach na drodze lub aktach wandalizmu na parkingu. W kamerach samochodowych Orllo zastosowano najnowszy G-sensor 3D, który dodatkowo rejestruje siłę i kierunek uderzenia w trzech osiach.
Kamery samochodowe  z G-sensor   zobacz w sklepie
☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl  Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze kamer skontaktuj się z nami Przykładowe kamery ORLLO z G- sensor Kamera samochodowa na lusterko z G-sensor 3D  Orllo lX-50 Dual

Kamera samochodowa G-sensor 3D

Kamera samochodowa Orllo Razor 4k z G-sensor z Gps ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ -> ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ -> Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17 Podpowiemy Ci jaką kamerę samochodową wybrać.

Kamera samochodowa najlepsze wideorejestratory testy 2020

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld -> Dostawa wideorejstratory24 h. Zapraszamy do sklepu ORLLO Tu uzyskasz pomoc techniczną oraz z możesz trafić na promocję. Zapraszamy Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami teraz!

Rozpocznij rozmowę - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

Next artykuł:
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.