facebook

Orllo Sklep internetowy

 

Trwa aktualizacja strony

Materiały do pobrania wkrótce.

Przepraszamy!

 

Nasza marka

Firma Orllo Electronics jest dynamicznie rozwijającą się marką z produktami o najwyższej jakości, wyrazistym stylu i przystępnej cenie. Orllo Electronics jest cenioną marką przez tysiące klientów w USA i w Europie

Firma Orllo Electronics oferuje wyjątkowe produkty, które są połączeniem elegancji, wyrafinowania, wysokiej jakości wyrobu, nowoczesnych rozwiązań technicznych i najnowocześniejszego design’u. Naszą ofertę produktów z najwyższej półki, lecz po przystępnych cenach kierujemy do tych, którzy cenią wygodę, elegancję oraz nowoczesny styl życia.

 Orllo Electornics Polska jest generalnym sprzedawcą produktów Orllo Electronics w Polsce.

Jesteśmy świadomi, iż sukces należy budować przede wszystkim na zaufaniu i zadowoleniu klientów. Pracownicy firmy postępują zgodnie z kodeksem etycznym, który kładzie nacisk na profesjonalizm i orientację na klienta. Głównym i najwyższym celem jest długoterminowe zadowolenie naszych klientów.

Orllo Electronics Polska ma wyraźny udział w rozwoju ogólnodostępnych usług, poprzez wprowadzanie nowych standardów dla klienta i w pełni współpracuje z organizacjami handlowymi w poszczególnych krajach.

Obecnie firma współpracuje z szeroko znanymi w Europie Środkowej firmami, zarówno na poziomie dostawcy produktów, jak i współpracy przy różnych komercyjnych i niekomercyjnych projektach.

TWOJA SATYSFAKCJA NASZYM WYZWANIEM

Zespół ORLLO

 

Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>