logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Monitoring na budowę – jaki wybrać. Opinie i porady. Sklep ORLLO.PL – forum, recenzje ranking 2020

Najlepszy Monitoring bezprzewodowy na budowę - co wybrać? jaki kupić?

Kamery bezprzewodowe IP WiFi zewnętrzne wewnętrzne.

Prowadzisz budowę domu? Chciałbyś mieć pod kontrolą nie tylko pracowników, ale także składowany materiał, sprzęt i maszyny? Monitoring budowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Zapoznaj się z najważniejszymi aspektami dotyczącymi kamer gotowych do pracy w ciężkich warunkach i wybierz optymalne rozwiązanie w rozsądnej cenie.

 

Kamera na budowę

 

Czy zdajesz sobie sprawę, że budowę obiektu możesz monitorować nawet w telefonie? To żadna nowość, wiele produktów na rynku pozwala prowadzić obserwację z kamer na ekranie smartfona, tabletu czy komputera. Na co zatem warto zwrócić uwagę? Po pierwsze - sposób komunikacji kamery, w końcu sygnał w postaci obrazu i dźwięku musi zostać przesłany do urządzenia docelowego. Kamery GSM (na kartę SIM) wykorzystują transmisję danych w ramach dostępnego pakietu na aktywnej karcie telefonicznej (identycznej jak w telefonie komórkowym). Dzięki łączności między kamerą bezprzewodową a "chmurą" mamy dostęp on-line do widoku z urządzenia, możemy na żywo wykonać zdjęcie lub sprawdzić historię zdarzeń (np. po wykryciu ruchu), nie potrzebujemy do tego internetu doprowadzonego do działki na której odbywają się prace, wszystko dzieje się za pomocą sieci telefonicznej 3G / 4G LTE.

Stwórz swój zestaw monitoringu GSM:

Polecane kamery GSM

Kolejna opcja w przypadku kamer przeznaczonych na budowę jest łączność WiFi. Jeżeli do działki doprowadzone mamy stałe łącze internetowe a urządzeniem dostępowym jest router bezprzewodowy to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zminimalizować koszty utrzymania systemu monitoringu jedynie do opłacanego wcześniej abonamentu za internet. Tutaj nie musimy ograniczać się do kamer działających po GSM, możemy zainteresować się kamerami bezprzewodowymi IP WiFi.

Polecane kamery IP WiFi

Zwróć uwagę na jakość z którą kamera rejestruje obraz, obecnie rozdzielczość HD (1280x720p) jest uważana za minimum tego, co powinien oferować sprawny i skuteczny system monitoringu. Naszym zdaniem warto zainteresować się modelami niewiele droższymi FullHD (1920x1080p) - ORLLO GOODCAM Z1 lub kamera z funkcją obrotu (PTZ) ORLLO ROTATION FULLHD, oferującymi zdecydowanie lepszą jakość wideo. Dla osób nieszukających kompromisów polecamy model ORLLO GOODCAM W3 nagrywający w rozdzielczości 2,5K.

 

Kamera do nagrywania w nocy?

 

Obraz za dnia z większości kamer będzie dobrej jakości, jednak czy po zmroku sprawa wygląda tak samo? Wszystko zależy od trybu nocnego (diod IR). Możesz zakupić kamerę, której diody podczerwieni nie będą rzucać się w oczy potencjalnemu złodziejowi, jednak będzie to miało związek z ograniczeniem realnego pola widzenia do kilku metrów. Nie ilość diod, a ich jakość również ma wielkie znaczenie. Kamera IP WiFi posiadająca 10 zwykłych diod IR wcale nie będzie miała lepszej widoczności niż kamera IP WiFi z dwoma diodami IR HIGH-POWER. Interesuje Cię rejestrowanie obrazu nocnego w kolorze? Zobacz kamerę do monitoringu ORLLO GOODCAM Z4 z doświetlającymi diodami LED.

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

Z bezprzewodowymi kamerami do monitoringu dostajesz PAKIET ORLLO.
A w nim:
-Darmową polską aplikację
-Darmowe stałe aktualizację
-Dodawanie kamer bez limitu
-Zapis i pobieranie nagrań na telefon
-Darmowy zapis w chmurze

ZALETY I FUNKCJE APLIKACJI

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu placu budowy skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

 

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>