logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera sportowa na rower. Jaką kamerkę 4K wybrać w 2019 roku?

Jaka kamera sportowa na rower - co wybrać w 2019 roku?

Najlepsza kamera sportowa na rower

Wybierając sprzęt warty kilkaset złotych warto zapoznać się wcześniej z pewnymi kwestiami technicznymi. Na najlepszą jakość obrazu wpływa kilka czynników takich jak przetwornik obrazu, rozdzielczość nagrywania, ilość klatek na sekundę (FPS) czy stabilizacja obrazu.

Kamera Sportowa 4K s. SONY

Kamery sportowe ORLLO (modele Xpro, Xpro TOUCH, Xpro SHARK) wyposażone są w nowoczesne przetworniki obrazu firmy SONY, gwarantujące rejestrowanie wysokiej jakości obrazu.

Każdy model kamery sportowej ORLLO Xpro 4K obsługuje wiele rozdzielczości nagrywania, są to między innymi: 3840X2160p, 2880x2160p oraz niższe - FullHD i HD.

Nagrywanie profesjonalnego filmu wymaga płynności, odwzorowania szczegółów, a co za tym idzie także odpowiedniego klatkażu (FPS). Minimalna ilość klatek na sekundę dla kamer rowerowych to 30 klatek na sekundę. Kamery sportowe ORLLO oferują opcję 60 FPS, a model ORLLO Xpro SHARK nawet 120 FPS przy rozdzielczości FullHD i 240 FPS przy HD.

kamera na rower przetwornik sony orllo sklep cena

Kamera na Rower ze Stabilizacją Obrazu

Kamery sportowe na rower od ORLLO posiadają wbudowane systemy stabilizacji obrazu, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupowania gimbala.

Najbardziej zaawansowana stabilizacja obrazu EIS została wykorzystana w nowym modelu kamery ORLLO Xpro SHARK.

Jeżeli chcemy uzyskać jeszcze lepszy obraz, kamera na rower powinna posiadać szerokokątny obiektyw. Wszystkie kamery sportowe ORLLO Xpro posiadają zmienny kąt widzenia od szerokokątnego 170° do wąskiego 70°.

kamera na rower ze stabilizacja obrazu orllo sklep cena

Kamery sportowe do 500 zł - 600 zł

Najczęściej przy wyborze kamery klienci kierują się budżetem, oznacza to, że największym zainteresowaniem wśród kamer sportowych cieszą się dwa modele, tj. ORLLO Xpro oraz ORLLO Xpro GO. Obie kamery oferują wszystko co powinny w swoim budżecie, jednak wybierając kamerę do 500PLN bez wahania wybralibyśmy model ORLLO Xpro - stawiamy tutaj przede wszystkim na lepszą jakość nagrań wideo.

ORLLO XPRO GO 4K - Budżetowa, często wybierana kamera sportowa
ORLLO XPRO 4K - Podstawowy model kamery sportowej

Wodoodporna Kamera na Rower

Podczas jazdy na rowerze niezwykle ważna jest ochrona przed wilgocią, kurzem oraz uszkodzeniem w wyniku upadku. Wodoszczelna obudowa kamer sportowych ORLLO Xpro wykonana jest z z trwałych, wysokiej jakości materiałów, a rozmieszczenie poszczególnych przycisków ułatwia użytkowanie.

Modele ORLLO Xpro TOUCH i ORLLO Xpro SHARK posiadają dotykowy ekran. W zestawie akcesoriów tych kamer znajduje się dodatkowa wodoszczelna klapka, która umożliwia dotykowe sterowanie kamerą także poprzez obudowę.

Czy wiesz, że kamerą sportową ORLLO Xpro TOUCH / ORLLO Xpro SHARK możesz sterować za pomocą komend głosowych? Bez przerywania jazdy na rowerze i skupianiu się na klikaniu w ekran!

kamera na rower z dotykowym ekranem orllo sklep cena

Kamera na Kask Rowerowy i Ramę - Uchwyty Rowerowe

Jazda na rowerze to dynamiczny sport. Konieczne jest, aby kamera sportowa była odpowiednio zamocowana, czy to na naszym rowerze, czy też na kasku. W zestawie z każdą kamerą sportową ORLLO Xpro znajdziesz niezwykle bogaty zestaw mocowań.

Uchwyt na Kask Rowerowy

Kamerę sportową ORLLO Xpro zamontujesz na kasku za pomocą mocowania płaskiego lub zaokrąglonego i mocnych, wytrzymałych, wodoodpornych taśm 3M.

W zestawach znajdziesz także paski zaciskowe.

Uchwyt na Ramę Roweru

Dzięki dodatkowym uchwytom (prostym, obrotowym, zakrzywionym) możesz złożyć mocowania pozwalające na uzyskanie różnych kątów widzenia i perspektyw oraz które można umieścić na ramie rowerowej.

kamera na rower akcesoria orllo sklep cena

Kamera Rowerowa z GPS

Kamery sportowe premium doposażone są w moduł GPS, dzięki któremu cała historia Twojej niezwykłej trasy zostanie zarejestrowana z danymi geograficznymi miejsc i prędkością, z jaką się poruszasz.

Kamery Sportowe z Modułem GPS

ORLLO XPRO TOUCH 4K
ORLLO XPRO SHARK 4K

kamera na rower z gps orllo sklep cena

Porównanie Kamer Sportowych

kamera sportowa porownanie orllo xpro gopro hero 7

kamera-sportowa-porownanie
Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Jedna myśl nt. „Kamera sportowa na rower. Jaką kamerkę 4K wybrać w 2019 roku?”

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>