logo menu
8:00 - 18:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

WARUNKI WSPÓŁPRACY DLA SKLEPÓW STACJONARNYCH

 

Jeżeli chcieliby Państwo wzbogacić swój asortyment o produkty Orllo Electronics zapraszamy do współpracy!

Ze swojej strony oferujemy:

✔ Umieszczenie Państwa logo i danych teleadresowych na wszystkich stronach sprzedażowych Orllo Electronics, jako Sklepu Patronackiego Orllo Electronics (sklep internetowy, Allegro, Facebook, Youtube) oraz we wszystkich portalach, w których, aktywne jest lub będzie Orllo Electronics. Państwa Sklep umieszczony będzie również w przygotowywanej przez nas aplikacji mobilnej).
✔ Wsparcie finansowe i organizacyjne na lokalnych targach.
✔ Wsparcie finansowe i organizacyjne w przetargach publicznych (wyposażenie dla służb miejskich, policji, firm transportowych).
✔ Bezpłatne szkolenia dotyczące produktów.
✔ Atrakcyjne pakiety startowe

Nasze doświadczenie wskazuje na wzrost i rozpoznawalność współpracujących z nami sklepów. We wszystkich sklepach nastąpił wzrost sprzedaży od kilkunastu do kilkudziesięciu procent. Realizowana sprzedaż pomimo zapisu na stronach odbiór osobisty w 99,9% realizowana jest jako bezpośrednia sprzedaż sklepu stacjonarnego.

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie dokumentów rejestrowych oraz o zarejestrowaniu się na naszej platformie sprzedażowej www.orllo.pl Po weryfikacji dokumentów Państwa konto zostanie aktywowane. Po aktywacji Państwa konta na naszej platformie zobaczą Państwo pełną ofertę wraz z cenami dla "dropshippingu" . O aktywacji konta poinformujemy Państwa wiadomością e-mail.

Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>