logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

UWAGA! ZMIANY W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM EPIDEMIOLOGICZNYM!

Do odwołania nie przyjmujemy odstąpień w siedzibie firmy - tylko drogą wysyłkową.
Dziękujemy za wyrozumiałość.ODSTĄPIENIE OD UMOWY KUPNA 
 1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz. 827), Konsument, który zawarł umowę na odległość, w terminie 14 dni od daty doręczenia zamówionego towaru przez przewoźnika może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

 1. Przedsiębiorca, który zawarł umowę na odległość, w terminie 14 dni od daty doręczenia zamówionego towaru przez przewoźnika może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny.

 1. Konsument oraz Przedsiębiorca może odstąpić od umowy, składając ORLLO oświadczenie o odstąpieniu. Wzór oświadczenia do pobrania poniżej.

  ZANIM ODEŚLESZ...
  Przed wysłaniem produktu, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem Technicznym. Ustalimy możliwość rozwiązania problemu zdalnie, bez konieczności odsyłania urządzenia!
  tel: 22 243 17 17, e-mail: orllo@orllo.pl

  POBIERZ - Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

  1. Firma ORLLO zobowiązuje się nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy zwrócić Konsumentowi lub Przedsiębiorcy koszt towaru + koszt dostawy. ORLLO zastrzega możliwość wydłużenia terminu do dnia wpłynięcia zwracanego produktu i sprawdzenia kompletności zestawu oraz ewentualnych uszkodzeń.

  1. ORLLO nie ponosi bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy tytułem odstąpienia od umowy tj. koszty opakowania, zabezpieczenia i wysłania.

  1. Konsument lub Przedsiębiorca otrzyma zwrot równowartości kosztu towaru, gdy przedmiot odstąpienia od umowy zostanie zwrócony w kompletnym zestawie otrzymanym od ORLLO, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły śladów używania, świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Konsument lub Przedsiębiorca ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

  1. Konsument lub Przedsiębiorca ma obowiązek zwrócić towar pod wskazany niżej adres:
   ORLLO Dział Zwrotów
   Ul. Wojska Polskiego 49
   05-127 Białobrzegi
   nie później niż 14 dnia od dnia, w którym odstąpił od umowy.

  1. Przesyłki ze zwracanymi przedmiotami wysyłane na inny adres nie będą odbierane. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 

Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>