poznaj orllo

media o nasChcesz więcej ORLLO?
Podążaj za nami i bądź na bieżąco:
facebook orllo @orllopl orllo youtube orllo_youtube orllo instagram orllo_plorllo twitter


O nas

opinie orllo
Historia marki Orllo Electronics rozpoczęła się w 2013 r. i od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, poszukujemy najnowszych rozwiązań technologicznych i stajemy się coraz bardziej doświadczonymi ekspertami w swojej branży.


orllo nowoczesne technologie dla wymagajacychNa nasz sukces składa się harmonijne połączenie najnowszej technologii i najwyższej empatii w stosunku do Klientów. Jako pierwsi wprowadziliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, np. kamerę samochodową z procesorem Ambarella A12, z obsługą GSM. Stworzyliśmy Monitoring System Orllo z dedykowaną, bezpłatną, polską aplikację itp.


zaufanie klietow orlloOtwarcie słuchamy opinii i sugestii Klientów, by zapewnić bezpieczeństwo zakupów i 100% satysfakcji z użytkowania produktów Orllo. Dzięki temu dziś cieszymy się zaufaniem i pozytywną oceną produktów, sklepu i jakości obsługi.


zaufanie klietow orlloNasz wykwalifikowany i zgrany zespół cechuje pasja i zaangażowanie w realizację najwyższych standardów Obsługi Klienta. Jesteśmy przygotowani, by służyć Klientom fachowym doradztwem i pomocą w podjęciu najlepszej decyzji przed zakupem, ale - co najważniejsze - mamy także sprawnie funkcjonujacy Serwis Posprzedażowy.

orllo.pl wysylka 24hStawiamy sobie wysokie wymagania, w tym ekspresowa wysyłka zamówionych produktów. Nasi Klienci mogą zawsze czuć się bezpiecznie. Gwaratujemy bezproblemowy zwrot zakupionych produktów i środków w ustawowym okresie.

poznaj orllo


zepół orlloDołącz do 100 000 zadowolonych Klientów!
DORADZTWO ZAKUPOWE 
kontakt z Konsultantem  22 243 17 17

Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>