facebook

Kamera IP Bezprzewodowa Wifi Super HD Pamięć do 128GB Orllo NV600 PRO

Ty decydujesz za ile kupujesz:
sklep Orllo

Normalna cena: 290,00 zł

Cena 259,00 zł

Dostawa
1 - 2 dni
Allegro
299,00 zł
Dostawa
1 - 2 dni

Dostawa


Już od 15,50 zł Więcej


Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka Kurierska - 15,50 zł
Paczkomat InPost - 15,50 zł
Przesyłka Kurierka pobraniowa - 20,00 zł

Zwiń


Dostawa w24h. Sprawdź warunki


Zamówienia złożone za pobraniem oraz opłacone* do godziny 14:00 są realizowane tego samego dnia.


Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 14:00 realizowane sa następnego dnia roboczego.* Za zamówienia opłacone uznajemy te, dla których płatność została zaksięgowana na naszym koncie bankowym lub Payu.

ZwińUdostepnij produkt:
Opis produktu

Kamera bezprzewodowa IP - ORLLO NV600 PRO

Zestaw kamera bezprzewodowa IP - ORLLO NV600 PRO

Jest to najnowszy model kamery do monitoringu, który od teraz posiada atest PZH! Obraz z kamery IP możesz na bieżąco oglądać na swoim komputerze, smartfonie, iPhonie. Do kamery dołączamy Polską, bezpłatną aplikacja ORLLO która umożliwia podgląd na żywo nawet z 81 kamer. Natomiast w tym samym czasie z podglądu może korzystać czterech użytkowników.

Aby zamontować i uruchomić monitoring z kamery ORLLO NV600 PRO nie potrzebujesz specjalisty, nie potrzebujesz kupować kabli czy kuć pod nie tynki, itp. Prezentowana kamera do monitoringu jest bezprzewodowa, a jej obsługa bardzo prosta i intuicyjna i odbywa się za pomocą polskiej aplikacji.

Najważniejsze cechy kamery do monitoringu ORLLO NV600 PRO

Poniżej zestawienie kilku cech kamery ORLLO NV600-PRO, które wyróżniają ją od innych kamer bezprzewodowych IP:

 • Kamera bezprzewodowa IP WiFi z podwyższoną rozdzielczością - rozszerzone HD 1280x960p
 • JEDYNA posiada aplikację po polsku
 • JEDYNA posiada system redukcji zakłóceń sygnału ORLLO NOISE-DEFENDER©
 • Pamięć 128GB
 • Możliwość podłączenia do 81 kamer
 • Podgląd na żywo - przez 4 użytkowników jednocześnie
 • Wykrywanie ruchu: powiadomienia alarmowe, nagrywanie na kartę SD
 • Zapis zdjęć i filmów: na dysk komputera, kartę pamięci, nagrywarkę (opcja)
 • Dwukierunkowa komunikacja: wbudowany mikrofon i głośnik
 • Wspracie standardu ONVIF - możliwość podłączenia nagrywarki
 • Polska aplikacja na komputer PC, na system Android i IOS, obsługa przez stronę WWW

Zastosowanie kamery bezprzewodowej IP WiFi ORLLO NV600 PRO

ORLLO NV600 PRO to kamera IP bezprzewodowa do monitoringu z wbudowaną kartą sieciową posiadająca indywidualny adres sieciowy. Jako bezprzewodowa kamera IP wyposażona w kartę Wi-Fi sprawdzi się idealnie jako:

 • niania elektroniczna z kamerą (baby monitor/video niania)
 • monitoring domu jednorodzinnego, mieszkania, monitoring biura, magazynu (systemy alarmowe/alarm bezprzewodowy)
 • gadżet szpiegowski

Dwukierunkowa bezprzewodowa niania elektroniczna

Korzystając z funkcji kamery IP ORLLO NV600 PRO zyskujesz profesjonalną nianię online!

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd dziecka na żywo.

Nasza mini kamera IP posiada wbudowany mikrofon i głośnik. To oznacza, że nie tylko usłyszysz płacz Malucha, ale możesz także uspokoić go na odległość swoim głosem! Choć będziesz daleko, dzieciątko uspokoi się słysząc blisko Twój kojący głos.

Dodatkowym atutem jest możliwość nagrywania obrazu i dźwięku na karcie SD.

Dzięki tej funkcji nie umknie Ci żaden fantastyczny moment z rozwoju i osiągnięć Twojego Maleństwa!

Elektroniczna niania ORLLO pozwoli Ci nie tylko go zobaczyć, ale też uwiecznić.elektroniczna niania

Monitoring bezprzewodowy domu, biura, magazynu

Na wakacjach, w pracy, w kinie - gdziekolwiek jesteś - masz podgląd swojego mieszkania, zwierząt, domowników!

Kamera bezprzewodowa IP WiFi wykryje każdy ruch i powiadomi Cię nawet ze zdjęciem ze zdarzenia.

ORLLO NV600 PRO to podstawowy element tak domowego, jak i firmowego systemu zabezpieczeń. Do pracy wymaga podłączenia do sieci komputerowej. Bezprzewodowa kamera IP to wygodne rozwiązanie, ponieważ do pracy nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej, korzysta z połączenia internetowego przez moduł WiFi.

Umożliwia podgląd monitorowanego obszaru na żywo na wielu platformach - na smartfonie, komputerze, tablecie. Obraz z kamery bezprzewodowej można również udostępnić w internecie.

Zabezpiecz dom, mieszkanie, biuro, sklep tworząc swój własny profesjonalny system monitorowania - bez konieczności zawierania umów z agencjami ochrony - zyskujesz skuteczny, tani monitoring.

Jeśli masz psa, który niszczy rzeczy w mieszkaniu, monitoring bezprzewodowy umożliwi Ci śledzenie każdego jego ruchu i w odpowienim momencie wydanie mu polecenia głosowego!
monitoring firmy, biura, magazynu

PARAMETRY TECHNICZNE - CO WYRÓŻNIA KAMERĘ IP ORLLO OD INNYCH KAMER TEGO TYPU:


Rewelacyjna jakość obrazu kamery IP bezprzewodowej SUPER HD

Nowoczesny przetwornik obrazu CMOS 1/3" 1.3 Mpix 960P gwarantuje jakość obrazu oraz wyższą czułość w słabszym oświetleniu.

Dzięki niemu kamera automatycznie dostosowuje balans bieli, kontrastu i ekspozycji.

Zastosowany przetwornik rejestruje obraz w rozdzielczości HD 1280x960p, co pozwala na ujrzenie i rejestrację szczegółowego obrazu.

Bezproblemowo - bezprzewodowo

Bezprzewodowa kamera IP to wygodne rozwiązanie, ponieważ do pracy nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej (kabli).

Wyposażona w kartę Wi-Fi łatwo nawiązuje kontakt z komputerem, smartfonem, tabletem. Do pracy wymaga podłączenia do sieci internetowej.

Obraz z kamery IP bezprzewodowej można również udostępnić w internecie.

OND© - Redukcja Zakłóceń Sygnału

Jako jedyne, kamery IP bezprzewodowe ORLLO posiadają system ORLLO NOISE-DEFENDER©, dzięki któremu przesyłane dane są mniej podatne na zakłócenia i szumy. Odbierany sygnał (obraz) jest lepszej jakości.


Antena 3dBi - Mocny Sygnał WiFi

Bezprzewodowa kamera IP ORLLO NV600 PRO posiada nowoczesną antenę WiFi 3dBi. Dzięki mocniejszemu sygnałowi ma większy zasięg.

DUAL FILTER ICR - Automatyczne Przełączanie Dzień/Noc

Mechaniczny filtr ICR znajdujący się w kamerze IP ORLLO NV600 PRO, zwany "funkcją dzień/noc" automatycznie przełącza się z trybu kolorowego na czarno-biały rozpoznając zmiany w natężeniu światła.
W dzień filtr znajduje się przed przetwornikiem blokując zakłócające promieniowanie IR, natomiast w nocy zostaje odsunięty, tak aby światło docierało do przetwornika. W ten sposób znacznie zwiększa się czułość kamery w trybie nocnym, a w trybie dziennym poprawia się kontrast i odwzorowanie barw.

AE - Automatyczna Ekspozycja

Ekspozycja to ilość światła padającego na sensor elektroniczny, konieczna dla prawidłowego odtworzenia obrazu. Kamera ORLLO NV600 PRO automatycznie ustawia wartość ekspozycji. Dzięki zaawansowanej technologii rozpoznania natężenia światła, obraz w kamerze IP zawsze jest czytelny i wyraźny niezależnie od warunków oświetlenia czy pory dnia.


AGC - Automatyczna Regulacja Wzmocnienia

Automatyczna regulacja wzmocnienia to układ samoczynnie regulujący współczynnik wzmocnienia obrazu. Kamera IP WiFi z systemem AGC pozwala usyskać lepszą wydajność w warunkach słabego oświetlenia.

AWB - Automatyczny Balans Bieli

Automatyczny balans bieli umożliwia właściwy dobór proporcji koloru białego - w celu nadania naturalnych barw - niezależnie od rodzaju oświetlenia i jego temperatury barwowej. Dzięki temu unikniemy np. efektu zielonkawego obrazu przy świetle jarzeniowym, czy żółtego - przy tradycyjnych żarówkach.

WDR - Szeroki Zakres Dynamiki Obrazu

Działanie funkcji WDR w kamerach IP polega na użyciu cyfrowych algorytmów do analizy naświetlenia obrazu. W przypadku nierównego oświetlenia monitorowanego obszaru, np. gdy występuje silny światłocień, ORLLO NV600 PRO dokona odpowiedniej zmiany wartości niedoświetlonych i prześwietlonych piksel, aby uzyskać widoczność szczegółów w światłach i cieniach.


W zestawie z kamerą


Instrukcja obsługi w języku polskim do pobrania tutaj.

Instalacja kamery w 3 krokach:

jak podłączyć kamerę IP

POZOSTAŁE FUNKCJE Kamery IP


Podgląd on-line. Nagrywanie wideo.

Podgląd on-line z kamery IP łatwo aktywujesz na swoim telefonie z systemem Android lub iOS, dzięki dedykowanej aplikacji ORLLO w języku polskim. W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, masz bieżący podgląd pomieszczenia z kamerą.

Kamera IP obsługuje karty microSD do 128GB!

Materiał z kamery nagrasz też na kartę microSD (do 128GB) czy dysk komputera. Możesz ustawić czas/godziny nagrywania (harmonogram nagrywania), np. od 8,00 do 17,00.

ORLLO NV600 PRO posiada także funkcję nagrywania w pętli. Dzięki temu nie musisz się obawiać o niewystarczają ilość pamięci.

Łatwy montaż na ścianie, suficie

W zestawie z kamerą IP znajdziesz elementy do montażu kamery na ścianę lub sufit, w tym wytrzymały, praktyczny, regulowany uchwyt, który pomoże Ci ustawić urządzenie w najdogodniejszej pozycji.

Standard ONVIF

Kamera IP ORLLO NV600 PRO jest zgodna z protokołem ONVIF.

Wprowadzenie standardu ONVIF pozwala na łatwe projektowanie i tworzenie sieciowych systemów monitoringu IP, podłączanie do rejestratorów NVR oraz innych urządzeń wykorzystywanych w systemach wideo IP.

Monitoring w dzień i w nocy

Super Night Vision.

10 mocnych diod IR (podczerwieni) pozwala na uzyskanie wyraźnego, dobrego obrazu także w nocy.

Obraz z trybie nocnym jest czarno-biały.

Kamera IP na podczerwień pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa w czasie, w którym najczęściej dochodzi do kradzieży i włamań.

Kamera obrotowa IP z regulacją szybkości.

Kamera ORLLO NV600 PRO posiada obrotową głowicę w zakresie 355 stopni w poziomie oraz 120 stopni w pionie. Do wyboru masz aż 10 prędkości jej obrotu.

Funkcja zdalnego sterowania obrotem głowicy (PTZ) pozwala na szybką zmianę ujęcia, a w konsekwencji - na błyskawiczne wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości pojawiających się w całym monitorowanym pomieszczeniu.

Detekcja ruchu - alarmy.

Nasza kamera IP z czujnikiem ruchu wykryje potencjalnego intruza. Po zarejestrowaniu poruszajacego się obiektu, urządzenie wyśle na Twój telefon powiadomienie.

Możesz także ustawić ustawić opcję alarmu dźwiękowego, wówczas, po wykryciu ruchu kamera także uruchomi alarm!

Kamera z mikrofonem i głośnikiem.

Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi, kamera IP ORLLO NV600 PRO umożliwia komunikację głosową z osobami znajdującymi się w pomieszczeniu z kamerą.

Komunikacja ta jest możliwa także w drugą stronę - funkcja może służyć do wideokonferencji.

Kamera IP RTSP.

Obsługa RTSP (ang. Real Time Streaming Protocol) jest protokołem poziomu aplikacji, mającym za zadanie sterowanie dostarczaniem danych czasu rzeczywistego. Protokół RTSP tworzy i steruje pojedynczymi lub wielokrotnymi strumieniami ciągłych danych takich jak audio i wideo.

RTSP jest lepszym protokołem niż protokół HTTP.

Prosta obsługa.

Konfiguracja kamery IP bezprzewodowej odbywa się automatycznie i bezprzewodowo!

Ponadto, obsługę ułatwią Ci:

 • polskie aplikacje,
 • polska instrukcja obsługi (pobierz),
 • wsparcie techniczne pod numerem 22/784 85 17.

Informacje o aplikacji do kamer ORLLO


TYLKO W ORLLO APLIKACJA DO WSZYSTKICH KAMER bezprzewodowych Orllo!
JEDNA - POLSKA, DARMOWA - APLIKACJA DO WSZYSTKICH KAMER ORLLO!

Możesz w przyszłości dokupić inne urządzenia do kamery, stworzyć swoje systemy alarmowe lub systemy inteligentnego zarządzania domem.

Polskie aplikacje ORLLO

Specjalnie dla Twojej wygody i satysfakcji przygotowaliśmy aplikację dedykowaną kamerom IP WiFi ORLLO. Jest bezpłatnie dostępna w języku polskim!po polsku!

W zależności od tego, na jakim urządzeniu będziesz z nich korzystać, masz do dyspozycji aplikację na Android, iOS i PC.

Aplikację ORLLO IP na PC pobierzesz tutaj.

Aplikację ORLLO na Android pobierzesz ze sklepu Google Play.

Aplikację ORLLO na iOS pobierzesz ze sklepu iTunes.

bezprzewodowa kamera ip wifi

ZBUDUJ WŁASNY BEZPRZEWODOWY SYSTEM MONITORINGU LUB SMART HOME!

Kliknij w poniższe linki aby dowiedzieć się, w jaki sposób (przez zakup kamery ORLLO NV600 PRO) możesz zbudować:


Strona produktu odpowiada na następujące hasła i tagi
Kamera IP do monitoringu, Monitoring bezprzewodowy, Video niania, Kamera IP monitoring, Kamera internetowa, Kamera IP, Mini Kamera IP wifi, Niania online, Kamera niania, Kamera IP do sklepu do domu, Kamera IP bezprzewodowa domowa sklepowa

Specyfikacja
System operacyjny Hisilicon
Przetwornik obrazu 1/3inch 960p Progressive scan CMOS sensor
Rozmiar przetwornika 3.84mm x 2.16mm
Obiektyw 3.6 mm
Kąt widzenia obiektywu 60°
Dostępna rozdzielczość wideo 1280x960 HD, 1280x720 HD, 640x480 VGA
Ilość klatek na sekundę 25ftp
Format nagrywania video H.264
Automatyczna ekspozycja i balans bieli Tak
Moduł WiFi 802.11(b/g/n), zysk z anteny: 3dBi
Interfejs sieciowy 10Base-T/ 100Base-TX, RJ45 connector
Protokoły sieciowe DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, NTP, P2P, RSTP, SMTP, TCP, TCP/IP, UDP, UPnP
Aplikacja Android, IOS, Windows
Zakres pochylenia 0~120°
Zakres obrotu 0~355°
Automatyczne ustawienie pozycji Tak
Czujnik zmierzchu Tak
Tryb nagrywania nocnego 10 diod IR
Zasięg oświetlacza IR cz-b 0,3 Lux/F 1,4, do 10 m, kolor min. 0,8 Lux/F 1,4
Detekcja ruchu Tak
Alarm Tak
Slot kart microSD Tak
Max pojemność karty microSD 128 GB
Rodzaj monitoringu wewnętrzny
Wilgotność pracy 10-90 %
Temperatura pracy -10°- +50°C
Wodoszczelna obudowa Nie
Zintegrowany głośnik Tak
Zintegrowany mikrofon Tak
Rodzaj gniazda zasilania stały
Napięcie zasilania 5V / 2A
Zestaw mocowań i akcesoriów kabel sieciowy, śruby montażowe, uchwyt do mocowania , ładowarka sieciowa
Dodatkowe funkcje Dwukierunkowa komunikacja głowsowa, Obsługa nagrywarki sieciowej, Wsparcie dla standardu ONVIF, Dual Filter - autoamtyczne przełączenie kamery DZIEŃ/NOC, WDR, System BLC, RTSP, Konfiguracja możliwa bez użycia kabla sieciowego LAN, AE, AWB, AGC.
SKU KAM-NV-600-PRO
Opinie
Recenzje klientów (3)
Kamera IP Bezprzewodowa Wifi Super HD Pamięć do 128GB Orllo NV600 PRORecenzje wg marika
Cena
Jakość
wooow, obsługa kart do 128GB, kupilam i jestem zadowolona (Dodano 14.07.2017)
100 % zadowoleniaRecenzje wg Angelo
Cena
Jakość
To mój kolejny zakup w tej Firmie. Jestem bardzo zadowolony z zakupionych produktów-kamera pracuje w w rozdzielczości Super HD,co się da zauważyć w jakości nagrania zarówno w dzień jak i w nocy,obsługa kamery dzięki aplikacjom dołączonym przez FIRMĘ ORLLO jest bardzo prosta.Instrukcja obsługi-bardzo czytelna,prowadzi krok po kroku i jest pomocą dla osób,które na własną rękę chcą dokonać instalacji monitoringu.Pomoc techniczna,obsługa klienta,Panowie Adrian,Jakub i pozostałe Osoby to Pracownicy o wysokim stopniu kultury,życzliwości i serdeczności. 100 % ZADOWOLENIA.GORĄCO POLECAM.To na pewno nie ostatni mój zakup w tej FIRMIE.,która jest GWARANTEM rzetelności i szacunku dla Klienta. DZIĘKUJĘ.Pozdrawiam. (Dodano 31.03.2017)
zadowolony Recenzje wg Andrzej M.
Cena
Jakość
To mój kolejny zakupw tym sklpie i kolejne zadowolenie! Zdecydowany pozytyw. Szybka przesyłka, sprzęt bez uwag. Dziękuję i wszystkim polecam!!! (Dodano 13.12.2016)
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kamera IP Bezprzewodowa Wifi Super HD Pamięć do 128GB Orllo NV600 PRO

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Jakość
Tagi
Tagi

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>
Orllo - kanał Youtube