facebook

Kamera IP Wifi Bezprzewodowa NV300 czarna

Ty decydujesz za ile kupujesz:
sklep Orllo
163,00 zł
Dostawa
1 - 2 dni
Allegro
169,00 zł
Dostawa
1 - 2 dni

Dostawa


Już od 15,50 zł Więcej


Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka Kurierska - 15,50 zł
Paczkomat InPost - 15,50 zł
Przesyłka Kurierka pobraniowa - 20,00 zł

Zwiń


Już w sprzedaży Sprawdź warunki


Zamówienia złożone za pobraniem oraz opłacone* do godziny 14:00 są realizowane tego samego dnia.


Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 14:00 realizowane sa następnego dnia roboczego.* Za zamówienia opłacone uznajemy te, dla których płatność została zaksięgowana na naszym koncie bankowym lub Payu.

ZwińUdostepnij produkt:
Opis produktu

Szczegóły

Kamera IP WIFI| Kamera bezprzewodowa | Kamerka IP Wifi | Systemy alarmowe | Alarmy bezprzewodowe | Kamery IP Wifi monitoring | Kamery IP przemysłowe | Kamery internetowe | Sklep RTV | Kamery IP Wifi sklep | motorolla | kamera monitoring | elektroniczne nianie opinie | Alarm GSMkamera ip wifi jedyna z polską aplikacją

Co wyróżnia Kamerę IP Wifi ORLLO NV-300 od innych kamer tego typu:

TYLKO U NAS - KAMERA IP Wifi DO MONITORINGU POSIADA POLSKIE APLIKACJE ORLLO-ROCAM

Specjalnie dla Twojej wygody i satysfakcji przygotowaliśmy aplikacje dedykowane kamerom IP WiFi ORLLO-ROCAM. Wszystkie aplikacje są po polsku! I, oczywiście są bezpłatne.

W zależności od tego, na jakim urządzeniu będziesz z nich korzystać, masz do dyspozycji aplikacje na Android, iOS i WWW.

Aplikacje do prostego pobrania znajdziesz tutaj. jedyna kamera ip wifi z aplikacjami po polsku

Możesz też skorzystać z poniższych kodów QR, aby pobrać nasze aplikacje.

Aby móc zeskanować QR kody musisz mieć zainstalowany odpowiedni program. Podpowiadamy, skąd go bezpłatnie pobrać: skaner na system Android kliknij, skaner na system iOS kliknij. pobierz aplikacje po polsku

Przykładamy szczególną wagę to Twojego zadowolenia z użytkowania naszych kamer bezprzewodowych ORLLO, zależy nam, aby ich użytkowanie było dla Ciebie proste, łatwe i bezproblemowe. Dlatego przygotowaliśmy także szczegółową instrukcję użytkowania kamery IP WiFi ORLLO NV300 w języku polskim!

Wyposażona w kartę Wi-Fi kamera obrotowa ORLLO NV-300 łatwo nawiązuje kontakt z komputerem, smartfonem, tabletem. Aplikacje zainstalowane na tych urządzeniach pozwolą Ci na podgląd z kamery na żywo, a także zdalne sterowanie kamerą. Kamera z czujnikiem ruchu, kamera na podczerwień umożliwi stworzyć tani monitoring domowy. 

Instrukcja obsługi w języku polskim do pobrania tutaj.

To nadal nie koniec! Mamy dla Ciebie także filmy instruktażowe (które znajdziesz w dalszej części aukcji) jak podłączyć kamerę ORLLO NV-300 i jak można nią sterować zdalnie za pomocą polskich aplikacji ORLLO.

Jakie masz korzyści z kamer IP WiFi bezprzewodowej ORLLO-ROCAM:

SYSTEM MONITORINGU SYSTEMY ALARMOWE

W naszej ofercie znajdziesz różne modele kamer IP wIFI bezprzewodowych ORLLO-ROCAM, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne kamery domowe, kamery obrotowe, monitoring sklepu czy nianie elektroniczne. Wszystkie one działają na tych samych aplikacjach ORLLO-ROCAM. Możesz stworzyć kompleksowy monitoring domowy czy przemysłowy, z kamerami zamontowanymi w środku pomieszczeń oraz na zewnątrz i korzystać z wielu kamer IP Wifi za pomocą jednej aplikacji!

Aplikacja umożliwia podgląd na żywo nawet z 64 kamer bezprzewodowych. W tym samym czasie z podglądu może korzystać czterech użytkowników. Ponadto, aby zainstalować taki monitoring nie potrzebujesz specjalisty ani kabli. Komunikacja jest bezprzewodowa, a obsługa prosta, intuicyjna. Kliknij na zdjęcie obok, aby obejrzeć dostępne kamery IP WiFi ORLLO-ROCAM.
prosta obsługa kamery ORLLO NV-300

Jak działa kamera IP Wifi bezprzewodowa - PROSTA OBSŁUGA

Już nie musisz zapamiętywać znaczeń słów w obcym języku czy wertować słownika, żeby łatwo obsługiwać kamerę - szybko dokonywać i zmieniać jej ustawienia.

Dajemy Ci polskie aplikacje, abyś czas, który mógłbyś stracić na poznawanie menu mógł przeznaczyć na swoje przyjemności.
 

Zastosowanie kamery IP bezprzewodowej IP WiFi ORLLO NV-300

ORLLO NV-300 to kamera IP z wbudowaną kartą sieciową posiadająca indywidualny adres sieciowy. Jako bezprzewodowa kamera IP Wifi wyposażona w kartę Wi-Fi sprawdzi się idealnie jako:

 

  • element bezprzewodowego domowego monitoringu
  • elektroniczna niania kamera video dla dziecka

 

MONITORING BEZPRZEWODOWY DOMU

SYSTEM MONITORINGU BIURA, SKLEPU

Na wakacjach, w pracy, w kinie - gdziekolwiek jesteś - masz podgląd swojego mieszkania, zwierząt, domowników!

Kamera IP WiFi z czujnikiem ruchu wykryje każdy ruch i powiadomi Cię o tym. ORLLO NV-300 to podstawowy element tak domowego, jak i firmowego systemu zabezpieczeń. Do pracy wymaga podłączenia do sieci komputerowej. Bezprzewodowa kamera to wygodne rozwiązanie, ponieważ do pracy nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej, korzysta z połączenia internetowego przez moduł WiFi. Umożliwia podgląd monitorowanego obszaru na żywo na wielu platformach - na smartfonie, komputerze, tablecie. Obraz z kamery można również udostępnić w internecie. Zabezpiecz dom, mieszkanie, biuro tworząc swój własny profesjonalny system monitorowania - bez konieczności zawierania umów z agencjami ochrony. Jeśli masz psa, który niszczy rzeczy w mieszkaniu, możesz obserwować każdy jego ruch i w odpowiednim momencie wydać mu polecenie głosowe!
monitoring firmy, biura, magazynu
 

elektroniczna niania

KAMERA IP WIFI DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA

ELEKTRONICZNA NIANIA Z KAMERĄ 

Korzystając z funkcji kamery ORLLO NV-300 zyskujesz profesjonalną elektroniczną nianię!

Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd dziecka na żywo. Wideo niania Orllo posiada wbudowany mikrofon i głośnik. To oznacza, że nie kamera niania online pozwoli usłyszeć płacz Malucha, ale również pomoże uspokoić go na odległość Twoim głosem! Choć będziesz daleko, dzieciątko uspokoi się słysząc blisko Twój kojący głos. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrywania obrazu i dźwięku na karcie SD. Dzięki tej funkcji nie umknie ci żaden fantastyczny moment z rozwoju i osiągnięć Twojego Maleństwa! Nie tylko go zobaczysz, ale też uwiecznisz.
 

Zalety kamery IP WiFi ORLLO NV-300

KAMERA BEZPRZEWODOWA IP WIFI

Z WIFI

Bezprzewodowa kamera IP Wifi to wygodne rozwiązanie, ponieważ do pracy nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej (kabli).

Wyposażona w kartę Wi-Fi łatwo nawiązuje kontakt z komputerem, smartfonem, tabletem. Rejestrator IP do pracy wymaga podłączenia do bezprzewodowej sieci internetowej. Obraz z kamery IP Wifi bezprzewodowej można również udostępnić w internecie.
bezprzewodowa kamera ip wifi
 
monitoring on-line

KAMERA IP WIFI BEZPRZEWODOWA PODGLĄD NA ŻYWO

NAGRYWANIE I ODTWARZANIE

Podgląd on-line z kamery IP Wifi łatwo aktywujesz na swoim telefonie z systemem Android lub iOS, dzięki dedykowanej aplikacji ORLLO-ROCAM w języku polskim. W każdej chwili, gdziekolwiek jesteś, masz bieżący podgląd pomieszczenia z kamerą.

Materiał z kamery nagrasz też na kartę microSD (do 32GB) czy dysk komputera. Możesz ustawić czas/godziny nagrywania, np. od 8,00 do 17,00. ORLLO NV-300 posiada także funkcję nagrywania w pętli. Nieustannie zapisuje nagrania w postaci poszczególnych plików, które mają długość od 5 minut do 120 minut – zależnie od Twoich ustawień. Kiedy materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, przy czym nadpisywany jest każdorazowo najstarszy. Dzięki temu nie musisz się obawiać o niewystarczają ilość pamięci.
 

KAMERA IP WIFI BEZPRZEWODOWA POWIADOMIENIA ALARMOWE

KAMERA IP WIFI CZUJNIK RUCHU

Nasza kamera bezprzewodowa IP WiFi posiada funkcję wykrywania ruchu. Po zarejestrowaniu poruszającego się obiektu, urządzenie wyśle na Twój telefon powiadomienie.

Możesz także ustawić ustawić opcję alarmu dźwiękowego, wówczas, po wykryciu ruchu kamera IP Wifi także uruchomi alarm!
alarmy i powiadomienia
 
kamera ip wifi obrotowa

KAMERA IP WIFI BEZPRZEWODOWA OBROTOWA GŁOWICA

Z REGULACJĄ SZYBKOŚCI

Dzięki zdalnemu obracaniu kamerą IP Wifi masz pełny obraz całego pomieszczenia!

ORLLO NV-300 posiada obrotową głowicę w zakresie 355 stopni w poziomie oraz 90 stopni w pionie. Do wyboru masz trzy prędkości jej obrotu. Funkcja zdalnego sterowania obrotem głowicy (PTZ) pozwala na szybką zmianę ujęcia, a w konsekwencji - na błyskawiczne wychwycenie ewentualnych nieprawidłowości pojawiających się w całym monitorowanym pomieszczeniu.
 

kAMERA IP wIFI BEZPRZEWODOWA MIKROFON I GŁOŚNIK

WIDEOKONFERENCJA

Dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi, kamera IP bezprzewodowa ORLLO NV-300 umożliwia komunikację głosową z osobami znajdującymi się w pomieszczeniu z kamerą.

Komunikacja ta jest możliwa także w drugą stronę - funkcja może służyć do wideokonferencji.
komunikacja głosowa w dwie strony
 
montaż kamery ip wifi

JAK ZAMONTOWAĆ KAMERĘ IP WIFI ŁATWY MONTAŻ

NA ŚCIANIE, SUFICIE

W zestawie z kamerą IP znajdziesz elementy do montażu kamery ip na ścianę lub sufit, w tym wytrzymały, praktyczny, regulowany uchwyt, który pomoże Ci ustawić urządzenie w najdogodniejszej pozycji.

 

KAMERA IP WIFI BEZPRZEWODOWA SUPER NIGHT VISION

12 DIÓD IR

Wbudowane diody IR High Power (podczerwieni) pozwalają na uzysykanie wyraźnego, dobrego obrazu także w nocy.

Zasięg w pomieszczeniu wynosi ok. 10m. Obraz z trybie nocnym jest czarno-biały.
wysoka jakość nagrań w nocy
 

Pierwsze podłączenie kamery IP Wifi następuje za pomocą przewodu sieciowego do gniazda LAN routera w celu konfiguracji i nadania adresu IP. Następnie, po przełączeniu na sieć WiFi i odłączeniu przewodu sieciowego kamera pracuje bezprzewodowo.

 

Obejrzyj film - testy kamer IP WiFi ORLLO

Specyfikacja

Specyfikacja

System operacyjny Linux OS
Przetwornik obrazu Sensor CMOS PAS6375
Obiektyw 5G 3,6 mm
Kąt widzenia obiektywu 95°
Dostępna rozdzielczość wideo 720x480 VGA, 320x240 QVGA
Ilość klatek na sekundę 29fps
Format nagrywania video MJPEG
Automatyczna ekspozycja i balans bieli Tak
Moduł WiFi 802.11(b/g/n)
Komunikacja bezprzewodowa 8kHz/16bit
Zakres częstotliwości Nie
Aplikacja Android, IOS, PC
Interfejs sieciowy LAN
Protokoły sieciowe DDNS, DHCP, DNS, FTP, HTTP, P2P, SMTP, TCP/IP
Zakres pochylenia 0~90°
Zakres obrotu 0~355°
Czas obrotu 35 st. / min.
Automatyczne ustawienie pozycji Tak
Czujnik zmierzchu Tak
Tryb nagrywania nocnego 12 diod IR
Zasięg oświetlacza IR do 10 m
Detekcja ruchu Tak
Alarm Tak
Jednostka rodzicielska Nie
Wyświetlacz Nie
Komunikacja dwukierunkowa tak
Wskaźnik temperatury Nie
Wskaźnik natężenia dźwięku Nie
Wskaźnik naładowania baterii Nie
Slot kart microSD Tak
Max pojemność karty microSD 32 GB
Zasięg Wifi do 30 m
Rodzaj monitoringu wewnętrzny
Wilgotność pracy 10-90 %
Temperatura pracy -30 - +70 st. C
Wodoszczelna obudowa Nie
Zintegrowany głośnik Tak
Zintegrowany mikrofon Tak
Rodzaj gniazda zasilania stały
Napięcie zasilania DC5V
Zestaw mocowań i akcesoriów śruby montażowe, uchwyt do mocowania , zasilacz
Dodatkowe funkcje Nie
Wymiary Nie
Waga Nie
SKU ORLLO-ROCAM-NV300
Opinie
Recenzje klientów (5)
Godny poleceniaRecenzje wg Kinga
Cena
Jakość
Super kamerka zwłaszcza jak się często wyjeżdża,śpię w końcu spokojnie.Miła obsługa telefoniczną i szybka dostawa,pełny profesjonalizm (Dodano 20.08.2016)
Dobra cena - dobra jakośćRecenzje wg Malerka
Cena
Jakość
Produkt jakich wiele na rynku w cenie podobnej do innych ofert...ale:
1. Jakość obsługi na rewelacyjnym poziomie(pomoc w instalacji i instruktaż obsługi).
2. Termin dostawy i szybkość realizacji zamówienia nokautuje konkurencję.
3. Autorska prosta i przyjazna aplikacja w języku polskim.
4. Indywidualizm w podejściu do klienta.

Polecam tego sprzedawcę (Dodano 27.07.2016)
Dobra jakość za przystępną cenę Recenzje wg Steffan
Cena
Jakość
Bardzo fajne rozwiązanie do obserwowania mieszkania na wakacjach. Będąc na wakacjach w telefonie widzę co się dzieje w domu. Super i bardzo dobra cena. Polecam Wracam do Orllo po kamerę zewnętrzną. (Dodano 19.07.2016)
superRecenzje wg Roco
Cena
Jakość
Sprawdza się jako niania polecam (Dodano 18.07.2016)
fajna na prezentRecenzje wg Zosia
Cena
Jakość
kupiłam rodzicą dużo wyjeżdzają i już nie muszę co chwilę chodzić i sprawdzać czy niokt nic nie ukradł w ich domu !!! polecam (Dodano 13.07.2016)
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kamera IP Wifi Bezprzewodowa NV300 czarna

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Jakość
Tagi

Tagi

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>
Orllo - kanał Youtube