ORLLO 500+ Niania Elektroniczna Bezprzewodowa

sklep Orllo
399,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie


DostawaJuż od 15,50 zł Sprawdź

Odbiór osobisty - 0,00 zł

Przesyłka Kurierska - 15,50 zł

Paczkomat InPost - 15,50 zł

Przesyłka Kurierska pobraniowa - 20,00 zł ZwińBrak w magazynie Sprawdź

Zamówienia złożone za pobraniem oraz opłacone* do godziny 14:30 są realizowane tego samego dnia.
Zamówienia złożone i opłacone po godzinie 14:30 realizowane sa następnego dnia roboczego.

* Za zamówienia opłacone uznajemy te, dla których płatność została zaksięgowana na naszym koncie bankowym lub Payu.ZwińZapłać za 30 dni Sprawdź


Do Pobrania


Instrukcja Obsługi Pobierz

Oprogramowanie Pobierz
Udostepnij produkt:
Opis produktu

Szczegóły

Niania elektroniczna | Elektroniczna niania cyfrowa| Baby monitor o dużym zasięgu | Baby niania | Baby niania dwukierunkowa | Najlepsza Elektroniczna niania 2017 | Cyfrowa niania wideo 300m | Bezprzewodowy monitoring | Niania elektroniczna WiFi | Cyfrowa Niania z Kamerą | Motorolla | Monitoring dziecka | Niania z monitorem | Elektroniczna niania opinie | Kamery sklep RTV | Tani monitoring | Kamera domowa | Kamery domowe | 

funkcje elektronicznej niani

Jaką ninię elektroniczną wybrać?

TO TWOJE PIERWSZE DZIECKO - kamera monitoring

Już niedługo staniesz się świeżo upieczoną mamą i staną przed Tobą wyzwania, których nigdy wcześniej nie doświadczałaś. To może wywoływać lęki i obawy - jak sobie dam radę?

Pamiętaj, dzieciątko w Twoim brzuszku potrzebuje spokoju, nie martw się na zapas. Video Niania Cyfrowa ORLLO 500+ z kamerką i dwukierunkową komunikacją to Twoja osobista baby niania, gotowa by Cię wspierać i pomagać w różnych sytuacjach.

DLA WCZEŚNIAKA - alarm bezprzewodowy

Twoje szczęście przyszło na świat wcześniej, niż się spodziewałaś. Przez pewien czas pozostawało pod specjalistyczną opieką w szpitalu. Ale w domu nadal wymaga szczególnej troski. Z jednej strony przepełnia Cię radość z bliskości, z drugiej możesz czuć wiele obaw - jak zaopiekować się okruszkiem?

Niania elektroniczna zapewni stały monitoring i pomoże w sprawowaniu pieczy nad maleństwem, wesprze Cię w najtrudniejszych pierwszych miesiącach macierzyństwa.

GDY MASZ DUŻY DOM OGRÓD - monitoring bezprzewodowy

Baby monitor jest niezastąpiony jeśli masz duży dom albo dom mały, lecz z tarasem lub ogrodem. Bezprzewodowy Monitoring Niania500+ będzie nieprzerwanie doglądać maluszka śpiącego w swoim łóżeczku w innym pokoju, a Ty bezstresowo ugotujesz mu zupkę, odpoczniesz w spokoju przy herbatce na dworze, ugościsz przyjaciółkę i WYŚPISZ SIĘ!

Niania elektroniczna WiFi daje Ci komfort – nie musisz stale odrywać się od tego, co robisz, by sprawdzić, co się dzieje z niemowlakiem.
 

JEŚLI PRACUJESZ W DOMU - kamera niania 

Wiele młodych mam pracuje w domu. Gdy Twoja praca wymaga skupienia, częstych rozmów telefonicznych i wykonujesz ją najczęściej, gdy okruszek śpi Niania z kamerą ORLLO sprawdzi się wtedy doskonale! W sytuacji gdy potrzebujesz czasowej izolacji zwykle zamykasz drzwi do pokoju, w którym dziecko śpi. By nie martwić się, że nie usłyszysz kwilenia malca wystarczy użyć Baby Monitor Niania500+ ORLLO.

MASZ TEŻ STARSZE DZIECKO - kamera z czujnikiem ruchu

Bezprzewodową Nianię cyfrową ORLLO warto mieć także wtedy, jeśli masz starsze dziecko. Gdy Maluszek śpi, możesz poświęcić czas tylko starszakowi - bawić się, czytać mu książki itp. - jednocześnie mając nieustanny podgląd na śpiącego malucha.

DLA CHORYCH I STARSZYCH - niania na podczerwień 

Cyfrowa Ninia Wideo doskonale sprawdzi się również w przypadku opieki nad osobami starszymi, chorymi, które zostają same w domu, gdy idziemy do pracy.

Będziemy wówczas wiedzieli, kiedy może się okazać potrzebna pomoc.
 

niania dwukierunkwa z wifi o dużym zasięgu

Co Wyróżnia Nasz Baby Monitor:

BEZPRZEWODOWY MONITORING W CZASIE RZECZYWISTYM

Jesteś mamą. Cieszysz się, ale Maleństwo - niemal w każdej sekundzie - pochłania Twoją uwagę i czas. Dzień i noc zacierają swoje granice... Potrzebujesz choć trochę wolnego dla siebie, bo powinnaś zadbać o swoje zdrowie i kondycję psychiczną, by być silną mamą.

Skorzystaj z pomocy baby monitora! Mini kamera Elektroniczna niania ORLLO z wbudowaną kamerą pomaga zmęczonym rodzicom w opiece nad dziećmi, jest przydatna w czasie choroby i w innych momentach wymagających szczególnej czujności. Baby Niania 500+ pozwala na pełny podgląd (obraz i dźwięk) dziecka w czasie rzeczywistym. Na bieżąco możesz doglądać, czy się nie rozkryło, czy ma spokojny sen, czy nie płacze. Nie musisz co 30 sekund zaglądać do pokoju dziecięcego. Dzięki elektronicznej niani ORLLO jesteś zawsze blisko.

PROSTA OBSŁUGA - TECHNOLOGIA

Gdy w domu pojawia się dziecko, często zaczyna brakować czasu na różne inne, pozamacierzyńskie obowiązki. Dlatego Kamera do monitoringu niania elektroniczna musi jednocześnie korzystać z nowoczesnej technologii cyfrowej i być prosta w obsłudze.

W modelu ORLLO Niania 500+ kamera (czyli nadajnik) przesyła obraz do monitora (czyli odbiornika) bezprzewodowo, za pomocą sygnału. Połączenie to odbywa się za pomocą jednego przycisku!
 

monitoring w czasie rzeczywistym

RZECZYWISTY PODGLĄD NA CZYTELNYM KOLOROWYM WYŚWIETLACZU

Nianie elektroniczne najlepiej spełnią swoje zadanie, gdy mają  duży i czytelny wyświetlacz. Chodzi o to, abyś nie musiała mieć odbiornika tuż przed oczami, aby dojrzeć obraz. Nianię 500+ możesz postawić na stoliku obok czy na drugim końcu kuchennego blatu i będziesz dokładnie widziała swoją pociechę.

Zawdzięczasz to dużemu, aż 3,5 calowemu kolorowemu monitorowi w jednostce rodzicielskiej, który nie tylko wyświetla obraz z kamery, ale także pokazuje niezbędne informacje takie jak: poziom baterii, temperaturę w pomieszczeniu i aktualny zasięg.

MONITORING DOMOWY O DUŻYM ZASIĘGU DO 300M

Cyfrowa Niania elektroniczna ORLLO to domowy monitoring o dużym zasięgu jest bardzo pomocna, szczególnie na otwartej przestrzeni, gdzie możemy z niej korzystać na odległość nawet 300m.

Pamiętaj, że w pomieszczeniach transmisja jest zakłócana przez ściany, niemniej nasz baby monitor doskonale sprawdzi się także w domu i wielopokojowym mieszkaniu (zasięg do 30m). Wbudowana bateria w odbiorniku da Ci swobodę przemieszczania się po pokojach, ogrodzie, tarasie. Odbiornik nie musi być bowiem podłączony na stałe do zasilania.
 

niania o dużym zasięgu

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA GŁOSOWA

Niania elektroniczna ORLLO posiada wbudowany mikrofon i głośnik. Ta kamera z mikrofonem sprawi, że nie tylko usłyszysz płacz Malucha, ale możesz także uspokoić go na odległość swoim głosem! Choć będziesz daleko, dzieciątko uspokoi się słysząc blisko Twój kojący matczyny głos.

MOŻLIWOŚĆ ZDALNEGO WŁĄCZANIA KOŁYSANEK

Domowy monitoring Niania 500+ potrafi odtwarzać kołysanki. Masz do wyboru 3 spokojne, znane melodie, takie jak: "Mrugaj, mrugaj gwiazdko ma" czy "Dobrej nocy i sza".

Cyfrowa niania z kołysankami pomoże Twojemu dziecku zasnąć, gdy Ty wyjdziesz już z jego pokoju. A jeśli się znów przebudzi, włączysz je ponownie zdalnie.
 

niania elektroniczna dwukierunkowa

BABY MONITOR Z CZUJNIKIEM TEMPERATURY

Niemowlęta mają zbyt mało tkanki tłuszczowej chroniącej przed zimnem, a także mają niedojrzały system termoregulacji. Dlatego dbałość o odpowiednią temperaturę w pokoju Maluszka jest tak bardzo istotna. Niania cyfrowa ORLLO wyposażona jest w czujnik temperatury, a informacja o niej wyświetlana jest na monitorze. Dzięki temu, gdziekolwiek się znajdujesz masz aktualny podgląd temperatury w pokoiku dziecięcym.

NIANIA CYFROWA Z TRYBEM NOCNYM - NOKTOWIZOR

Elektroniczna niania ORLLO umożliwia obserwowanie dziecka przez cały czas — także w nocy. W dzień obraz jest kolorowy, a w nocy czarno-biały (podczerwień).

Niania 500+ ma wbudowanych aż 8 diód IR, dzięki czemu obraz po zmroku jest jasny i czytelny.
 

bezprzewodowy baby monitor z diodami IR

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA 4 KAMER

Dzięki większej liczbie kamer można obserwować, jak starsze dziecko przemieszcza się z pokoju do pokoju lub jeśli masz kilkoro dzieci - możesz mieć wszystkie urwisy pod kontrolą. Urządzenie może współpracować z maksymalnie 4 kamerami. Przestawianie widoku między kamerami odbywa się ręcznie lub automatycznie co 10 sekund.

ZAMONTUJ NA ŚCIANIE

Aby lepiej widzieć Szkraba, zamontuj kamerę elektronicznej niani ORLLO na ścianie przy użyciu prostego uchwytu ściennego. Uchwyt jest ruchomy, aby móc ustawić najlepszy kąt widzenia i obszar podglądu.

Odbiornik z wyświetlaczem także posiada ruchomy uchwyt, który posłuży zarówno jako nóżka do podparcia na stole jak i uchwyt do powieszenia na ścianie.
 

TEST NIANI ELEKTRONICZNEJ

Obejrzyj film prezentujący zastosowanie i funkcje Niani 500+ ORLLO

Kliknij na zdjęcie po lewej, aby odtworzyć film

 

elektryczna niania video orllo.pl

Specyfikacja

System operacyjny Nie dotyczy
Przetwornik obrazu 1/3 kolor CMOS
Przesłona obiektywu f/2.8
Obiektyw b/d
Kąt widzenia obiektywu 70°
Dostępna rozdzielczość wideo 640x480 VGA
Ilość klatek na sekundę 25 kl/s
Format nagrywania video n/d
Automatyczna ekspozycja i balans bieli Tak
Moduł WiFi 802.11(b/g/n)
Komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz
Zakres częstotliwości n/d
Aplikacja Nie
Interfejs sieciowy n/d
Protokoły sieciowe n/d
Zakres pochylenia 45°
Zakres obrotu 360°
Czas obrotu brak danych
Automatyczne ustawienie pozycji Nie
Czujnik zmierzchu Tak
Tryb nagrywania nocnego 8 diod IR
Zasięg oświetlacza IR do 10 m
Detekcja ruchu Nie
Alarm Tak
Jednostka rodzicielska Tak, Rozdzielczość wyświetlacza 320x240, wbudowana bateria : 3,7V 900mAh, Zasilanie 5v/1A, Obsługa do 4 kamer
Wyświetlacz 3,5 " LCD
Komunikacja dwukierunkowa tak
Wskaźnik temperatury Tak
Wskaźnik natężenia dźwięku Tak
Wskaźnik naładowania baterii Tak
Slot kart microSD Tak
Max. pojemność karty microSD Nie
Zasięg do 300 m na otwartej przestrzeni
Rodzaj monitoringu Wewnętrzny
Wilgotność pracy do 85%
Dopuszczalny zakres temperatury (st. C) 0 ~ +40
Wodoszczelna obudowa Nie
Wbudowany głośnik Tak
Wbudowany mikrofon Tak
Rodzaj gniazda zasilania stały
Napięcie zasilania 5V / 1A
Kolor biały
Zestaw mocowań i akcesoriów Zasilacz sieciowy - Kamera, Ładowarka sieciowa-monitor
Dodatkowe funkcje Pojemność baterii 770mAh Możliwość pracy do 4 godzin na baterii Wbudowany czujnik PIR Wbudowana dioda podczerwona
Wymiary kamera 90x84x55, monitor 120x91x45mm
Waga 122g
SKU NIANIA-500+
Specyfikacja

Specyfikacja

System operacyjny Nie dotyczy
Przetwornik obrazu 1/3 kolor CMOS
Przesłona obiektywu f/2.8
Obiektyw b/d
Kąt widzenia obiektywu 70°
Dostępna rozdzielczość wideo 640x480 VGA
Ilość klatek na sekundę 25 kl/s
Format nagrywania video n/d
Automatyczna ekspozycja i balans bieli Tak
Moduł WiFi 802.11(b/g/n)
Komunikacja bezprzewodowa 2,4 GHz
Zakres częstotliwości n/d
Aplikacja Nie
Interfejs sieciowy n/d
Protokoły sieciowe n/d
Zakres pochylenia 45°
Zakres obrotu 360°
Czas obrotu brak danych
Automatyczne ustawienie pozycji Nie
Czujnik zmierzchu Tak
Tryb nagrywania nocnego 8 diod IR
Zasięg oświetlacza IR do 10 m
Detekcja ruchu Nie
Alarm Tak
Jednostka rodzicielska Tak, Rozdzielczość wyświetlacza 320x240, wbudowana bateria : 3,7V 900mAh, Zasilanie 5v/1A, Obsługa do 4 kamer
Wyświetlacz 3,5 " LCD
Komunikacja dwukierunkowa tak
Wskaźnik temperatury Tak
Wskaźnik natężenia dźwięku Tak
Wskaźnik naładowania baterii Tak
Slot kart microSD Tak
Max. pojemność karty microSD Nie
Zasięg do 300 m na otwartej przestrzeni
Rodzaj monitoringu Wewnętrzny
Wilgotność pracy do 85%
Dopuszczalny zakres temperatury (st. C) 0 ~ +40
Wodoszczelna obudowa Nie
Wbudowany głośnik Tak
Wbudowany mikrofon Tak
Rodzaj gniazda zasilania stały
Napięcie zasilania 5V / 1A
Kolor biały
Zestaw mocowań i akcesoriów Zasilacz sieciowy - Kamera, Ładowarka sieciowa-monitor
Dodatkowe funkcje Pojemność baterii 770mAh Możliwość pracy do 4 godzin na baterii Wbudowany czujnik PIR Wbudowana dioda podczerwona
Wymiary kamera 90x84x55, monitor 120x91x45mm
Waga 122g
SKU NIANIA-500+
Opinie
Recenzje klientów (9)
szybkoRecenzje wg niecierpliwy
Jakość
Cena
Niania doszła błyskawicznie, kontakt z mojej strony wielokrotny w obawie że przesyłka nie dojdzie na czas. Bardzo miła i cierpliwa obsługa. Paczka doszła następnego dnia. Polecam ten sklep z całego serducha. ŻYCZĘ WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2017 (Dodano 13.12.2016)
Ze tez kiedys tego nie byloRecenzje wg Henia_56
Jakość
Cena
Jak ja wychowywalam swoje dzieci to takich cudow nie bylo. Kupilam dla syna na chrzciny dla wnuka i bardzo sa zadowoleni. Mowia ze to najlepszy prezent jaki Marcinek dostal. Paczuszka przyszla nastepnego juz dnia bardzo ladnie zapakowana a jak nie wiadzialam jak wlaczyc to zadzwonilam i tam bardzo mily Pan wszystko objasnil. Sama jak sie Marcinkiem opiekuje to uzywam tej Niani- bardzo łatwo dziala. Podoba mi sie. (Dodano 12.07.2016)
Tani i zaje....fajny produktRecenzje wg Waldek 27
Jakość
Cena
Kupilem ostatnio 1 sztukę. Najtansza w necie oferta z kamerka i wyswietlaczem przenosnym...Super obsluga przez tel...az sie chce tam kupować- odpowiedza uprzejmie na kazde pytanie. Sam sprzecik sprawdza sie elegancko. Duzy zasieg- jak pojechalismy nad jezioro to bez problemu moglismy zostawic dziecko w domku o 30 m dalej. Wszystko bylo slychac co u malego i mozna bylo zerknac czy sie nie rozkryl...Zona juz chce zrobic prezent dla swojej kolezanki wiec pewnie jeszcze kupie co najmniej 1 szt.
(Dodano 12.07.2016)
PolecamRecenzje wg Marta
Jakość
Cena
Serdecznie polecam. Obraz super, kołysanki są ok, słychać wszystko bardzo dokładnie co było dla mnie najważniejsze. Bałam się czy rzeczywiście będę wszystko słyszeć, ale niepotrzebnie się martwiłam. Nie muszę cały czas zaglądać do córki, bo wszystko mam pod kontrolą:)
(Dodano 12.07.2016)
zaskoczenieRecenzje wg mama-sama
Jakość
Cena
Kubuś urodził się trochę za wcześnie, a ponieważ jestem jedynym rodzicem dla Kubusia, to nie stać mnie na wiele rzeczy. Kupiłam tą elektryczną nianię trochę w ciemno, bo nigdzie wcześnie nie czytałam i nie słyszałam o tym modelu. Po prostu opis funkcji i cena to było to co przeważyło. I nie żałuję. Jestem zaskoczona, że ma wszystko, co nam potrzeba a nie musiałam wydać 500-700 zł! Polecam wszytskim mamom (Dodano 05.07.2016)
wszystko w porządkuRecenzje wg marco
Jakość
Cena
Porządny sprzęt za dobrą cenę. Żona zadowolona. To najważniejsze!
I dzięki za wsparcie techniczne. (Dodano 30.06.2016)
Spokój i wytchnienieRecenzje wg Julka_25
Jakość
Cena
Bardzo przydatne urządzonko. Spokojnie można odpcząć w pokoju obok pijąc kawę gdy maleństwo zaśnie. Nie siedzę z wytężonym słuchem czekając na płacz tlko spokojnie co chwila zerkam na ekran...W nocy absolutny spokój...mogę włączyć przyjemne kołysanki - ne wiem czy działają ale maluch śpi:) No i nie musze wstawac z łóżka żeby zobaczyć czy się rozkrył:))...Gorąco polecam!!! (Dodano 18.06.2016)
10Recenzje wg Kama
Jakość
Cena
Spokojne wakacje z taką nianią,można zostawić śpiącego malucha i zrelaksować się ,mając pupila na oku.Super produkt (Dodano 14.06.2016)
Rewelacja na rynkuRecenzje wg karolina
Jakość
Cena
Super produkt dla młodych mamusiek.Mam nadzieję,że szybko będzie dostępny w sprzedaży.Czekam z niecierpliwością.
Przyszła młoda mama. (Dodano 09.06.2016)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: ORLLO 500+ Niania Elektroniczna Bezprzewodowa

Jak oceniasz ten produkt? *

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Cena
Jakość
Tagi

Tagi

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>