logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera IP Wifi bezprzewodowa Monitoring domu mieszkania sklepu firmy jaką kupić? Ranking Opinie Forum

 

Kamera IP Wifi bezprzewodowa internetowa forum ranking opinie.

Kupując bezprzewodową kamerę IP, należy najpierw zastanowić się, gdzie zostanie zamontowana ...

Kamera IP Wifi bezprzewodowa na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kupując kamerę IP Wifi bezprzewodową, należy najpierw zastanowić się, gdzie zostanie zamontowana: wewnątrz czy na zewnątrz budynku.

Orllo Noise Defender©
Kamery Ip Wifi do monitoringu ORLLO, jako jedyne posiadają system ORLLO NOISE-DEFENDER©, dzięki któremu przesyłane dane są mniej podatne na zakłócenia i szumy.
Odbierany sygnał (obraz) jest lepszej jakości.

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Kamery Orllo  IP Wifi posiadają unikalną funkcję zdalnego ściągania na telefon wideo nagranego na karcie mickroSD.  Już nie musisz wyjmować karty

microSD z kamery i przeglądać wideo na komputerze.

Możesz zdalnie ściągnąć wybrany plik wideo na telefon!!!

Kamera IP Wifi bezprzewodowa do monitoringu - wewnętrzna

Wszystkie kamery IP Wifi wewnętrzne do domu, mieszkania, sklepu czy firmy posiadają głowicę obrotową oraz wbudowany głośnik i mikrofon do dwustronnej komunikacji głosowej. Głowica obrotowa kamery IP Wifi bezprzewodowej umożliwia zwiększenie obszaru kontrolowanego przez kamerę IP. Obracanie i sterowanie kamerą IP Wifi odbywa się poprzez telefon lub komputer.

Bardzo ciekawą kamerą IP Wifi jest IP FULL HD Orllo NV900 PRO. Jest to nowość z 2018 roku wśród produktów marki ORLLO.

Niezwykła jakość obrazu SUPER HD w tej kamerze IP Wifi pozwala na rejestrację szczegółowego obrazu! Dzieje się to za sprawą nowoczesnemu przetwornikowi obrazu CMOS 1/3" 2.0 Mpix 1080P, który wyższą czułość w słabszym oświetleniu i dostosowuje balans bieli, kontrast i ekspozycję automatycznie. Kamera IP Wifi z alarmem ORLLO NV900 PRO to niezbędny element tak domowego, jak i firmowego systemu zabezpieczeń.
Wymaga podłączenia do sieci WiFi. Nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej.

Główne zalety:
- Przetwornik CMOS 1/3" 2.0 Mpix 1080P rejestruje obraz w rozdzielczości FHD 1920x1080p, co pozwala na ujrzenie i rejestrację niezwykle szczegółowego obrazu.
- Kamera IP ORLLO NV900 PRO wyposażona została w czujnik ruchu. Po wykryciu ruchu, urządzenie wyśle na Twój telefon powiadomienie push i uruchomi się alarm.
- Kamera posiada 12 diod podczerwonych.
- ORLLO NV900 PRO posiada obrotową głowicę w zakresie 355° w poziomie oraz 120° w pionie z regulacją szybkości. Kamerą można sterować zdalnie za pomocą aplikacji na telefon.

Polecane kamery IP wewnętrzne

Kamera IP Wifi bezprzewodowa do monitoringu - zewnętrzna

Kamery IP Wifi zewnętrzne przeznaczone są do użytku na otwartych przestrzeniach np. w ogrodzie, na parkingu, boisku sportowym itp.

Kamery zewnętrzne bezprzewodowe IP ORLLO charakteryzują się mocną obudową odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz na zmienne warunki atmosferyczne. Kamery zewnętrzne bezprzewodowe ORLLO pracują w szerokim zakresie temperatur. Od silnych mrozów po gorące dni letnie. Kamery IP bezprzewodowe są także pyłoszczelne i wodoszczelne.

Kamera Zewnętrzna IP Full HD Zoom ORLLO IR ROTATION FHD to kolejna nowość  wśród produktów marki ORLLO.

Nie wymaga ona tworzenia infrastruktury sieciowej (kabli). Wyposażona w kartę WiFi łączy się z komputerem, smartfonem, tabletem. Kamera Ip Wifi posiada nowoczesną antenę WiFi 3dBi o silnym sygnale. Monitoring z użyciem kamery IP Wifi pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym z każdego miejsca na świecie (gdzie jest internet) oraz nagrywanie na kartę microSD do 128 GB lub nagrywarkę NVR.

Główne zalety:
- Przetwornik CMOS 1/3" 2.0 Mpix 1080P rejestruje obraz w rozdzielczości FHD 1920x1080p, co pozwala na ujrzenie i rejestrację niezwykle szczegółowego obrazu.
- Czujnik ruchu. Po wykryciu poruszającego się obiektu, urządzenie wyśle powiadomienie push przez aplikację w Twoim smartfonie. Kamera będzie także wydawać alarmowe sygnały dźwiękowe.
- Posiada 6 diod podczerwonych. Funkcja dzień/noc automatycznie przełącza kamerę z trybu kolorowego (nagrywanie w dzień) na czarno-biały (nagrywanie w podczerwieni w nocy)
- Mechaniczny filtr ICR zwiększa czułość kamery w trybie nocnym, a w trybie dziennym poprawia się kontrast i odwzorowanie barw.
- Kamera zewnętrzna ORLLO IR ROTATION FULLHD jest wodooodporna.
Posiada solidną, metalową konstrukcję.
- Obrotowa głowica kamery przesuwa się o 355° w poziomie oraz 90° w pionie. Dostępna jest też funkcja regulacji prędkości obrotu. Obrotem głowicy (PTZ) możesz sterować z poziomu aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę IP Wifi bezprzewodową wybrać.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe do monitoringu domu mieszkania biura Forum Opinie Testy

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>