logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Ranking 2019 Ochrona Samochodu Motocykla Pojazdów Łodzi Najlepsze Lokalizatory Gps Alarmy Gsm Nadajniki Gps

Najlepszy Lokalizator GPS  Alarm GSM z powiadomieniem na telefon Nadajnik GPS do samochodu motocykla łodzi maszyn budowlanych naczep kontenerów przyczep Monitoring pojazdów Ranking 2019 Jaki Lokalizator  GPS wybrać kupić  jaki jest najlepszy ?

Lokalizacja GPS GPRS Monitoring online samochodów, motocykli, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, łodzi, ciężarówek, samochodów dostawczych, naczep przyczep, kontenerów, przesyłek a nawet samych towarów.

W artykule  przybliżymy zasadę działania lokalizatorów GPS ORLLO, oraz zaprezentujemy najnowsze modele.

 Lokalizatory GPS to urządzenia które służą z reguły do monitoringu pojazdów . Różnią się one między sobą funkcjami, metodą zasilania oraz mocowaniami.

Lokalizacja GPS GPRS dwa w jednym Nadajnik Gps

Lokalizatory Gps posiadają antenę GPS  oraz moduł GPS umożliwiający  odbiór sygnału z satelit umieszczonych na orbicie okołoziemskiej.  Czas dotarcia sygnału z poszczególnych satelitów do lokalizatora GPS wyznacza jego odległość od nich. Do lokalizacji potrzebny jest odbiór sygnału z co najmniej dwóch satelitów. Im więcej tym większa dokładność.

Lokalizatory wyposażone są także moduł GSM na kartę SIM ( konieczny jest przesył danych) przesyła on położenie lokalizatora GPS oraz dodatkowo ustala lokalizację w oparciu o odległości modułu  GSM od  anten GSM. Jest to lokalizacja GPRS.

Lokalizatory wysyłają sygnał GSM o lokalizacji, który dzięki mapom n.p. Google Maps umożliwia odczytanie (lokalizację) pozycji urządzenia na mapie. Dokładność dobrych lokalizatorów wynosi 5m-15m.

Lokalizator GPS  jako Alarm GSM z powiadomieniem do samochodu motocykla i innych pojazdów

Lokalizator Gps posiada wiele funkcji alarmowych gsm: Alarm uruchomienia zapłonu, Alarm wstrząsowy Alarm oddalenia , Alarm otwarcia drzwi, Alarm wybicia szyby, Alarm przekroczenia prędkości, Alarm SOS, Alarm strefowy  geoogrodzenie, Alarm parkingowy.

Alarm Gsm

Alarm Gsm uruchomienia zapłonu zostaje uruchomiony w momencie wystąpienia zdarzeń takich jak uruchomienie zapłonu w pojeździe.

Alarm Gsm wstrząsowy uruchamia się  w wyniku uderzenia w samochód, wybicia szyby lub innego wstrząsu.

Alarm oddalenia się pojazdu uruchamia się  gdy pojazd oddali się od  ustawionej przez nas odległości pojazdu od naszego telefonu.

Alarm Gsm przekroczenia prędkości uruchamia się gdy pojazd przekroczy.

prędkość wpisaną przez nas do ustawień lokalizatora gps.

Alarm strefowy geoogrodzenie uruchamia się gdy pojazd opuści strefę  (okrąg na mapie)  ustaloną przez nas w lokalizatorze gps.

Alarm Gsm SOS uruchamia się przez naciśnięcie przycisku wezwania pomocy.

Alarm parkingowy jest uruchomiony gdy kamera wideo w lokalizatorze wykryje ruch przy samochodzie.  Lokalizator Gsp wysyła powiadomienie alarmowe ze zdjęciem. Ta funkcja działa w  lokalizatorze Orllo Force ONE.

Lokalizator Gps z przesyłaniem obrazu Orllo Force One

W przypadku uruchomienia alarmu lokalizatory Gps wysyłają powiadomienie alarmowe na telefon lub komputer z dokładną lokalizacją pojazdu na mapie.

Lokalizacja Gps Lokalizator Gps Monitoring Gps Alarm Gsm za darmo bez abonamentu bezpłatnie cena tani tanio okazja !!! najtańszy !!! Oszustwo czy Prawda ?

Lokalizatory Gps alarmy Gsm wymagają utrzymania kosztownych serwerów, ciągłej aktualizacji aplikacji na telefon czy komputer oraz ciągłego dostosowywania oprogramowania do zmian w licznych programach antywirusowych.

Firmy oferują lokalizatory Gps w dwóch wariantach.

Pierwszym jest zakup lokalizatora Gps osobno jako urządzenia oraz wykupienie abonamentu za usługę lokalizacji Gps i powiadomień alarmowych.  Cena za usługę lokalizacji gps wynosi od 30zł  do 50 zł miesięcznie.

Drugim jest zakup lokalizatora gps  bez opłat abonamentowych za usługę lokalizacji dożywotnio.  Cena usługi wliczona jest w cenę lokalizatora.

Jest to świetna oferta, ale pamiętaj dostawca takich lokalizatorów Gps powinien być bardzo wiarygodną firmą i najlepiej polską, aby ta oferta była wiarygodna i żebyś nagle nie był rozczarowany nie działającym lokalizatorem gps.

Lokalizator Gps Alarm Gsm z robieniem i przesyłaniem zdjęć  podglądem online zdjęć i wideo po wykryciu ruchu wokół pojazdu Kamera samochodowa z funkcją lokalizacji Gps i obrazem z  dwóch kamer.!!! Kamera samochodowa czujnikiem ruchu i alarmem gsm.

Lokalizator Gsp Alarm Gsm z podglądem na żywo Orllo Force One

Lokalizator Gps Orllo Force One jest jednym lokalizatorem Gps na rynku polskim, który posiada poza standardowymi funkcjami  wyjątkową funkcję"parkingową". Kamera samochodowa po wykryciu ruchu przed kamerą wysyła powiadomienie alarmowe oraz robi zdjęcia. Istnieje też funkcja podglądu online obrazu na żywo z przedniej jak i tylnej kamery przez telefon. Kamera Orllo Force One Lokalizator  Gps jest także kamerą samochodową Wifi Gsm Gps  Dual z kamerą przód tył. Kamera tylna h3>posiada dodatkowo mocne diody IR na podczerwień nagrywającą świetny obraz nawet w nocy.

Lokalizator Gps Alarm Gsm z baterią na baterię oraz zasilaniem 12V 24V 36V Mini Mały

Na rynku są dwa rodzaje lokalizatorów gps.

Lokalizatory Gps do stałego podłączenia do instalacji elektrycznej  pojazdu. Ich zakres napięcia pracy to 12V 24V 36V,  co umożliwia im podłączenie do instalacji motocykla, samochodu, ciężarówki, łodzi i maszyn drogowych i rolniczych.

Lokalizatory ze stałym podłączeniem  wykorzystują zasilanie z akumulatora pojazdu. Wskazane jest, aby lokalizator ze stałym podłączeniem posiadał także własną baterię jako zabezpieczenie działania w przypadku rozładowania się czy odłączenia akumulatora pojazdu.

Lokalizatory Gps Alarm Gsm z dużą baterią na baterię z własnym akumulatorem  z długim czasem działania na baterii

Lokalizator Gps na baterię zapewnia pracę lokalizatora niezależnie od zasilania. Lokalizator Gps z dużą baterią zapewnia długi czas pracy nawet do 12 miesięcy. O długości pracy lokalizatora decyduje częstotliwość odświeżania pozycji. Im częściej tym szybciej bateria się zużywa.

Lokalizatory gps na baterie posiadają funkcję "czuwania", dzięki której można znacznie wydłużyć  czas pracy lokalizatora.

Lokalizatory Gps na baterię na magnes z magnesem neodymowym do szybkiego montażu w wielu miejscach pojazdu naczep przyczep kontenerów także na zewnątrz pojazdu np. pod karoserią

Ten typ lokalizatora gps z dużą baterią i mocnym magnesem umożliwia błyskawiczne przyczepienie lokalizatora gps do metalowych części pojazdu i monitorowanie jego pozycji.

Ile kosztuje ile trzeba wydać jaki jest koszt miesięczny lokalizatora gps

Lokalizator Gps Alarm Gsm działa na bazie transferu danych przez sieć Gsm.  Koszt używania lokalizatora gps uzależniony jest od ceny transferu danych w ramach usługi danego operatora.  Coraz częściej operatorzy oferują bezpłatny pakiet przesyłu danych w ramach dostępu do internetu. W zależności od częstotliwość odświeżania pozycji lokalizatora ten koszt może  wynosić od 5zł do 40zł miesięcznie.

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami teraz! Telefon: 22 243 17 17 e-mail: orllo@orllo.pl

Rozpocznij rozmowę - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>