logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Ranking 2019 Najlepsze Kamery Gsm na baterie Full HD LTE IP Wifi bezprzewodowe Kamery zasilane panelem słonecznym

Najlepsze kamery na baterie akumulator  do domu mieszkania  firmy bezprzewodowe Gsm IP Wifi LTE. Kamery zasilane baterią słoneczną panelem  solarnym  Ranking 2019.

Najlepsza Kamera zasilana bateriami /akumulatorkiem z własnym zasilaniem Full HD Gsm LTE IP Wifi zewnętrzna wewnętrzna. Jaką kamerę GSM na baterię wybrać kupić, jaka kamera na baterię jest najlepsza ? Ile czasu kamera pracuje na baterii?

Kamery bezprzewodowe Gsm LTE lub IP Wifi z własnym zasilaniem mają zastosowanie w miejscach bez dostępu do prądu i internetu  oraz   w sytuacjach gdy chcemy uniknąć montażu przewodów elektrycznych. Wybór kamer GSM zależy od naszych potrzeb. Na początku trzeba odpowiedzieć sobie na pytania:

  • ✅ Jaki obiekt, obszar chcemy monitorować
  • ✅Czy ma to być kamera GSM zewnętrzna czy wewnętrzna
  • ✅Czy chcemy mieć podgląd online z kamery w swoim telefonie  , tablecie,komputerze.
  • ✅Czy kamera ma nagrywać na kartę SD
  • ✅Czy niezbędne  dla nas są powiadomienia alarmowe.

 

Polecane kamery gsm

 

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Znając potrzeby naszych klientów  w ORLLO staramy się proponować najbardziej optymalne rozwiąznia.  Poniżej przedstawimy modele kamer GSM  ORLLO z własnym zasilaniem oraz na kartą SIM ( dostęp do internetu)

1) Kamera Zewnętrzna GSM ORLLO  CamSim-2

Kamera zewnętrzna Gsm LTE Full HD  (1080p) z czujnikiem ruchu PIR i z diodami na podczerwień

 

Orllo CamSim-2  posiada akumulator zapewniający ciągłą pracę 24 godziny od naładowania baterii.  Kamera Gsm wyposażona jest w mocne diody Ir na podczerwień do pracy w nocy oraz czujnik ruchu PIR wykrywający ruch wraz z automatycznym nagrywaniem i alarmem na telefon lub komputer.

ORLLO Camsim-2 to kamera zewnętrzna Gsm na baterie z mocnymi diodami IR na podczerwień. Zapewnia bardzo dobry obraz w nocy

Kamera Gsm Orllo CamSim-2 wspaniale nadaje się do zastosowania w miejscach, w których bywają częste przerwy w dostawach prądu.

 

Kamera Gsm Orllo zapewnia przez polską bezpłatną  podgląd online z kamery na telefonie i komputerze z każdego miejsca na świecie oraz powiadomienia alarmowe.Dopełnieniem kamery Orllo CamSim-2 na baterię

2) Kamera zewnętrzna Gsm LTE z baterią słoneczną Full HD  ORLLO CamSim -2S

Kamera zewnętrzna Gsm  z panelem solarnym LTE Full HD  (1080p) z czujnikiem ruchu PIR i z diodami na podczerwień

ORLLO CamSim-2S    Kamera  z panelem solarnym o dużej sprawności elektrycznej.  to druga wersja kamery Orllo CamSim- 2 Zasilana baterią słoneczną.   Kamera posiada dodatkowo akumulator ładowany przez panel solarny w ciągu dnia.dzięki czemu może pracować na baterii także w nocy.( gdy brak jest           zasilania słonecznego

 

Kamera zewnętrzna Gsm na baterię wyposażona jest także w czujnik ruchu Pir oraz diody IR na podczerwień. Obsługuję ją  intuicyjna  polska aplikacja na telefon i komputer czy tablet.

 

Kamera gsm bezprzewodowa na baterią słoneczną jest wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich lokalizacji bez instalacji elektrycznej.

3) Kamera Zewnętrzna GSM na batrerię  ORLLO HUNTERCAM PRO

Kamera Gsm LTE na baterie akumulatorki Full HD z alarmem z Gps. - inaczej Fotopułapka .

ORLLO Huntercam  - Kamera zewnętrzna Gsm LTE na baterie Full HD (1080p) zwana także fotopułapką.Wielu naszych odbiorców stosuje naszą kamerę gsm na baterię do monitoringu  bezprzewodowego Gsm domów, ogrodów, posesji, budów, gospodarstw rolnych, stawów rybnych, hodowli, lasów . Dzięki HunterCam monitorowane są też wysypiska śmieci.

 

Kamera zewnętrzna Gsm  LTE Orllo HunterCam Pro jest najwyższej klasy kamerą na standardowe baterie akumulatorki.  Czas pracy na bateriach wynosi  nawet do 8 miesięcy!Kamera wyposażona jest z czujnik ruchu PIR wraz z alarmem i powiadomieniem na telefon lub komputer.  W przypadku wykrycia ruchu następuje automatyczne uruchomienie kamery wraz z przesyłem zdjęć lub wideo na telefon lub komputer użytkownika.

 

Kamera Gsm Orllo HunterCam Pro z mocnymi diodami IR na podczerwień umożliwia nagrywanie i robienie zdjęć wysokiej jakości także w nocy.

Mocne niewidoczne (czarne ) diody IR zapewniają doskonałe nagrania i zdjęcia nocne . Jest to Profesjonalna fotopułapka której diody w nocy nie świecą się na czerwono co sprawia że kamera jest w niocy nie widoczna.Orllo HunterCam Pro ma również bardzo duży zasięg diód ir do 2o metrów.

Zastosowanie tej kamery GSM  nie ma żadnych ograniczeń a najwyższa jakość, szybki montaż wraz z bardzo prostą instalacją aplikacji powoduje ogromną jej popularność. Ustawień kamery dokonuję się przez prostą i intuicyjną aplikację mobilną .

Wykorzystując nasze doświadczenie w kamerze Orllo HunterCam Pro zastosowaliśmy najlepsze dwie anteny gsm zdecydowanie poprawiające  zasięg gsm i jakość pracy kamery.

Kamera zewnętrzna Gsm LTE Orllo HunterCam Pro świetnie nadaje się do monitorowania działki, domu, posesji, gospodarstwa rolnego, stawów hodowlanych.Rozmiar, kolor oraz czarne diody ir umożliwiają skuteczne ukrycie kamery przed osobami trzecimi.

Kamera zewnętrzna Gsm LTE na baterię słoneczną

Kamera zewnętrzna Gsm Orllo HunterCam Pro jest dostosowana do zasilania baterią słoneczną zapewniającą kamerze nieograniczony czas pracy!!!Wysokiej jakości panel słoneczny zapewnia kamerze zasilanie w ciągu dnia wraz z ładowaniem akumulatorków znajdujących się wewnątrz kamery. Z wykorzystaniem baterii słonecznej kamera Orllo może pracować nawet kilka lat bez wymiany ładowania baterii lub  akumulatorków.

4) Kamera  Gsm  Wewnętrzna IP Wifi na baterię Orllo Simple 3G

Mini kamerka GSM do domu mieszkania z głośnikiem i mikrofonem.

Orllo Simple 3G Kamerka wewnętrzna bezprzewodowa HD Gsm LTE IP Wifi na baterię i kartę sim.  Najwyższej jakości kamerka pracująca w sieci Gsm LTE 3G, 4G. Kamerka posiada  także moduł wifi umożliwiający korzystanie z domowej sieci wifi.

Kamera gsm posiada wbudowany akumulator zapewniający pracę kamery do 6 godzin. Kamera Gsm Orllo SIMple może być zasilana napięciem 230V  zapewniającym ciągłą pracę kamery lub  dodatkowo możemy zasilić kamerkę powerbankiem.

Kamera posiada komunikację dwustronną głosnik i mikrofon Kamerkę Orllo bardzo często polecamy jako nianię elektroniczną. Spełni swoją rolę pomieszczeniach ale również w ogrodzie czy na wyjazdach tam gdzie nie bęzie dostępu do prądu i internetu. Gdy nasza pociecha dorośnie możemy zawsze wykorzystać ją jako kamerę domową.

Kamerka posiada czujnik ruchu oraz nagrywanie na kartę SD. Intuicyjna prosta aplikacja na telefon ,komputer czy tablet pozwoli mieć nam nasz dobytek na oku.  Dzięki Powiadomienia alarmowe pozwalają na uniknięcie kradzieży.

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami teraz! Telefon: 22 243 17 17 e-mail: orllo@orllo.pl

Ranking kamer GSM 2019

Poniżej ranking najczęściej wybieranych kamer GSM przez naszych klientów:

  1. ORLLO CamSim-2S
  2.  Orllo Simple 3G
  3. Orllo HunterCam
  4. ORLLO  CamSim-2

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami teraz! Telefon: 22 243 17 17 e-mail: orllo@orllo.pl

Rozpocznij rozmowę - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.plDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>