logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Jak uniknąć kradzieży z włamaniem? To Proste! Poznaj kamery WiFi IP do samodzielnego montażu.

Na zabezpieczenie domu czy firmy może dziś pozwolić sobie każdy! Poznaj oszczędne rozwiązanie jakim jest samodzielne podłączenie kamer WiFi IP. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego warto wybrać bezprzewodowy monitoring.

Spis treści:

  1. Co to jest kamera WiFi IP?
  2. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru kamery WiFi IP?
  3. Kamery WiFi IP – Ranking najczęściej wybieranych modeli

''Monitoring'' - brzmi dumnie i drogo. Często niestety pokutuje jeszcze błędne przekonanie, że zamontowanie kamer do monitoringu w domu czy firmie to duży wydatek. Nic bardziej mylnego! W ostatnim czasie bardzo się to zmieniło, a wszystko za sprawą kamer WiFi IP. Te nowoczesne urządzenia zapewniają stały podgląd online w telefonie, wykrywają ruch, wysyłają alarmy na telefon i rejestrują zdarzenia.  A wszystko to bez udziału firmy ochroniarskiej czy instalacyjnej. Kamery bezprzewodowe ORLLO z łatwością można zamontować i uruchomić samodzielnie, co znacznie obniża koszty.

Polecane kamery IP WiFi ORLLO

Szybkie porównanie kosztu kamer do monitoringu:

Kamera WiFi IP zakupiona u instalatora z montażem to koszt rzędu 1000 – 1500 zł. Natomiast cena jednej kamery WiFi IP ORLLO do samodzielnego montażu to średnio 200zł –900 zł. A cały proces montażu i konfiguracji kamery bezprzewodowej ORLLO to jedynie przykręcenie jej do ściany lub sufitu oraz pobranie bezpłatnej aplikacji i dodanie obsługi kamery za pomocą kodu QR.
montaż kamery do monitoringu samodzielny prosty orllo.pl1. Co to jest kamera WiFi IP?

Kamera WiFi IP to urządzenie, które do swojego działania wykorzystuje bezprzewodową sieć WiFi, a tym samym umożliwia:

- Podgląd online z każdego miejsca na świecie – będąc na wakacjach z łatwością sprawdzisz, co dzieje się wokół domu, a każde zdarzenie będzie zarejestrowane.

- Zdalne sterowanie przez aplikację – jeśli zdecydujesz się na kamerę obrotową, będziesz mógł/a sterować nią z poziomu telefonu. Dodatkowo, jeśli kamera posiada głośnik i mikrofon umożliwi to obustronny kontakt przez kamerę!

- Zdalne pobieranie nagrań na telefon - gdziekolwiek jesteś, możesz pobrać na swój telefon nagrania z kamery.

2. Jaka kamera WiFi IP jest najlepsza?

Najważniejszą kwestią przy wyborze kamery WiFi IP jest wybór producenta, ponieważ jej działanie jest uzależnione od działania aplikacji. Aplikacja do kamery bezprzewodowej  musi mieć wsparcie ze strony sprzedającego, aby mogła być ciągle aktualizowana. Przykładowo, marka ORLLO - polska firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje tzw.  PAKIET ORLLO GRATIS, czyli bezpłatną polską aplikację, bezpłatne aktualizacje oraz  bezpłatne wsparcie techniczne.


PAKIET ORLLO GRATIS = Bezpłatna Polska Aplikacja + Bezpłatne Aktualizacje + Bezpłatne Wsparcie Techniczne


Kolejnym czynnikiem, jaki musisz wziąć pod uwagę jest miejsce montażu kamery WiFi IP.  Do monitoringu wokół domu, posesji, podwórka itp. wybierz kamery zewnętrzne WiFi IP ORLLO przystosowane do różnych warunków atmosferycznych, dzięki metalowej obudowie i wysokiej klasy szczelności. Oczywiście, mogą one być montowane także wewnątrz np. w halach magazynowych, placówkach edukacyjnych, salonach kosmetycznych itp. Niemniej, jeśli szukasz kamery z funkcją elektronicznej niani - do monitoringu dziecka, niani, osoby starszej, chorej, czy zwierząt domowych, wybierz kamery wewnętrzne ORLLO, które mogą być nawet doposażone w funkcje wykrywania płaczu!

Bardzo istotna jest jakość obrazu, czyli rozdzielczość nagrywania. Najprościej można założyć, że im jest ona wyższa, tym więcej widocznych szczegółów. Jeśli zależy Ci na na prawdę wysokiej jakości obrazu, wybierz jakość co najmniej Full HD (1920x1080) lub wyższą. Na przykład kamerę WiFi IP 4Mpx (2560x1440) ORLLO Z10.

Im szerszy kąt widzenia obiektywu w kamerze, tym większą przestrzeń    możesz monitorować.  Dodatkowo, kamery obrotowe oferują podgląd 360 stopni.  Warto zwrócić też uwagę na kamerę 180 stopni z funkcją patrolowania od ORLLO.

Omówiliśmy dotąd podstawowe cechy odpowiadające na pytanie: jaką kamerę WiFi IP wybrać. Jednak kamery bezprzewodowe ORLLO, wyposażone w technologię sztucznej inteligencji AI dają o wiele więcej możliwości!  Inteligentne kamery oferują m.in.:

- wykrywanie ludzi, rozpoznawanie twarzy,

- podążanie za ruchem - autotracking

- alarmy dźwiękowe i świetlne, ustawienia własnych ostrzeżeń.

Z kamer WiFi IP korzystają zarówno osoby prywatne do ochrony domu, posesji, biura jak i duże firmy. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze, a dające nieporównywalnie więcej możliwości niż monitoring tradycyjny.

3.Kamery WiFi IP – Ranking najczęściej wybieranych modeli

 Kamery Zewnętrzne WiFi IP –   kamery przystosowane do pracy na zewnątrz

 

1.ORLLO Z12 - kamera zewnętrzna obrotowa

2. ORLLO POWERCAM E4 - kamera na baterie

3. ORLLO Z10 - kamera zewnętrzna z zoom x18

4. ORLLO Z14 - kamera sufitowa jak kopułkowa

 

Kamery  Bezprzewodowe Wewnętrzne - możesz je umieścić w pomieszczeniach, w których przebywają domownicy lub w takich, gdzie trzymamy wartościowe przedmioty.

1. ORLLO W4+ - kamera wewnętrzna obrotowa

2. ORLLO GOODCAM W8 - mini kamera wewnętrzna GSM

Jeżeli potrzebujesz kamerę do zewnątrz i wewnątrz, wtedy warto wybrać dedykowany zestaw kamer:

Zestaw Kamer Wifi IP ORLLO GOODCAM Z8 i W4+

Wybierając ten zestaw uzyskujemy podgląd na zewnątrz i wewnątrz. Aplikacja obsługuje aż do 81 kamer.

 

KONTAKT :

☎️ Telefon: 22 243 17 17 e-mail: orllo@orllo.pl

Czat- Rozpocznij rozmowę - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)

Podobne artykuły :

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring KameryDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>