logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Lokalizator GPS Nadajnik Gps Gsm Lokalizacja Gps samochodu motocykla ciężarówki ładunku jak działa?

Najlepszy Lokalizator samochodowy motocyklowy GPS Alarm Gsm Lokalizacja Gps Online Monitorowanie online Testy Forum Opinie.

Lokalizatory GPS GSM idealnie nadają się do monitorowania online samochodów, motocykli, ładunków, przyczep, kontenerów ...!

Lokalizatory GPS wykorzystują aktywny system monitorowanie GPS znany jako system czasu rzeczywistego. Metoda ta automatycznie wysyła informacje na temat systemu GPS do centralnego portalu lub systemu monitorowania w czasie rzeczywistym. Ten rodzaj systemu jest lepszym rozwiązaniem od systemu pasywnego systemu GPS, ponieważ w czasie rzeczywistym pokazuje, gdzie w danej chwili znajduje się  pojazd.


Lokalizator Gps Gsm z zasilaniem z akumulatora.

Oto kilka interesujących faktów na temat satelitów GPS:
- Pierwszy satelita GPS został uruchomiony w 1978 roku.
- Pełna konstelacja 24 satelitów została osiągnięta w 1994 roku.
- Satelity GPS ważą około 2000 funtów, mają ok 17 stóp średnicy z panelami słonecznymi .

Polecane lokalizatory GPS

Co to jest sygnał GPS?

Satelity GPS transmitują dwa sygnały radiowe niskiej mocy, oznaczone L1 i L2. Cywilny GPS wykorzystuje częstotliwość L1 1575,42 MHz w paśmie UHF. Sygnały przechodzą przez chmury, szkło i tworzywo sztuczne, ale nie przechodzą przez większość ciał stałych, takich jak budynki i góry.
Sygnał GPS zawiera 3 różne bity informacji - kodu pseudolosowego, dane efemeryd i dane almanachu. Kod pseudolosowych jest po prostu kod ID, który identyfikuje, które satelita transmituje informacje.
Dane efemeryd, które są stale przekazywane przez każdego satelitę, zawierają ważne informacje o stanie satelity, aktualną datę i godzinę. Ta część sygnału jest niezbędna do wyznaczania pozycji.
Dane almanachu mówią nadajnikowi GPS, gdzie każdy satelita GPS powinien być w danej chwili w ciągu dnia. Każdy satelita transmituje dane almanachu.

Lokalizatory GPS ORLLO Nadajniki Gps Alarmy Gsm 

Lokalizatory GPS ORLLO w swoim działaniu wykorzystują Global Positioning System (GPS). To system nawigacji satelitarnej opartej na sieci 31 satelitów umieszczonych na orbicie przez Departament Obrony USA.

Lokalizatory GPS ORLLO działają w każdych warunkach pogodowych, w każdym miejscu na świecie, 24 godziny na dobę.

Satelity GPS okrążają Ziemię dwa razy dziennie i przekazują informacje o sygnale. Nadajniki GPS pobierają te informacje, wykorzystują je, aby obliczyć dokładną lokalizację użytkownika.
Odbiornik GPS porównuje czas sygnału transmitowanego przez satelitę w chwili jego otrzymania. Różnica czasu przekazuje informację do lokalizatora GPS i określa, jak daleko jest satelita. Z pomiarów odległości od kilku satelitów, nadajnik GPS może określić pozycję użytkownika i wyświetlić ją na mapie.

Lokalizatory GPS GSM ORLLO są bardzo proste w obsłudze i posiadają darmowe bezpłatne aplikacje w języku polskim 

Lokalizator Gsp  Nadajnik Gsm na baterię na magnes.

Uruchomienie lokalizatorów ORLLO dobywa się w następujący sposób:
do nadajnika GSM wkłada się kartę SIM  z usługą przesyłu danych dowolnego operatora (bez kodu PIN). Następnie, za pomocą własnego telefonu ustawia się numer zarządzający i wysyła określoną komendę SMS do lokalizatora GPS ORLLO.
Wystarczy zadzwonić na numer karty SIM znajdujący się w lokalizatorze GPS, a lokalizator odeśle SMSa z linkiem Google Maps pokazujący dokładną lokalizację! Zarządzanie lokalizatorem odbywa się za pomocą bezpłatnej aplikacji na system Android/IOS (smartphone), lub z poziomu przeglądarki internetowej w systemie komputerowym.

Lokalizator Gps  z kamerą samochodową Dual Przód Tył.

Lokalizatory GPS z baterią umożliwiają bezprzewodową kontrolę pojazdu bez zasilania zewnętrznego.  Długi czas pracy nadajnika GPS na baterii umożliwia skuteczną kontrolę samochodu, motocykla, ładunków.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaki lokalizator wybrać.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Polecane lokalizatoryDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>