logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera na działkę. Kamera na ogródek działkowy. Jaki monitoring działki?

Ogródki działkowe są pozostawiane bez jakiejkolwiek ochrony, często są łatwym celem dla złodziei dlatego w takiej sytuacji lepiej zadbać monitoring działki
we własnym zakresie
.

W tym artykule dowiesz się jaki monitoring działki wybrać oraz jaka kamera na działkę jest najlepsza.

Monitoring ogródków działkowych

W Polsce jest kilka milionów działkowców, dla których niewielki ogródek jest oczkiem w głowie.
Wiosną i latem ogródki działkowe ROD są odwiedzane przez właścicieli, o tyle wieczorami lub podczas ich nieobecności pozostają bez opieki. W tym czasie często dochodzi do kradzieży oraz zniszczeń, dlatego warto się przed nimi solidnie zabezpieczyć.
Jednym z najlepszych, a przede wszystkim niezawodnych rozwiązań są kamery GSM ORLLO do monitoringu działki. Kamery zasilane są z akumulatora i posiadają wbudowany moduł GSM. Możesz je zamontować w każdym miejscu. Nagrania są w jakości FULL HD 1080p a podgląd na żywo z każdego miejsca pozwala na natychmiastową reakcję.

monitoring działki przez internet powiadomienia alarmowe orllo.pl

Monitoring działki w telefonie

Kamery GSM ORLLO (na kartę SIM) wykorzystują transmisję danych w ramach dostępnego pakietu na aktywnej karcie telefonicznej (identycznej jak w telefonie komórkowym). Dzięki łączności między kamerą bezprzewodową a "chmurą" masz dostęp na żywo do podglądu z kamery. Możesz na żywo wykonać zdjęcie lub sprawdzić historię zdarzeń, nie potrzebujemy do tego internetu doprowadzonego do budynku, wszystko odbywa się w sieci telefonicznej 3G / 4G LTE.

Kamery GSM  WiFi ORLLO posiadają funkcję wykrywania ruchu.
Po zarejestrowaniu poruszającego się obiektu, urządzenie wyśle na Twój telefon powiadomienie (SMS i PUSH) oraz rozpocznie nagrywanie.

Zobacz Kamery GSM na działkę:

Polecane kamery GSM

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich jest zapalonym działkowcem, mieszka w domku jednorodzinnym takie urządzenie z pewnością się przyda.

Monitoring działki bez internetu i prądu

Właściciele ogródków cenią sobie również fotopułapkę na działkę (kamera leśna) ORLLO HUNTERCAM PRO

Urządzenie posiada zasilanie z akumulatorków które pozwala przepracować nawet do 8 miesięcy w stanie spoczynku.
Kamera na kartę telefoniczną (SIM), za pomocą komunikacji z siecią operatora umożliwia wysłanie wiadomości E-mail bądź MMS na wcześniej podany numer telefonu ze stopklatką (zdjęciem) po wykryciu ruchu (wbudowany czujnik PIR).  Masz też podgląd w nocy dzięki wbudowanym diodom IR (podczerwień).

kamera na działkę kamera leśna fotopułapka na działkę orllo.pl
ORLLO HUNTERCAM PRO
daje możliwość na sprawdzenie w każdej chwili, co aktualnie dzieje się na terenie ogródka działkowego. Wykonana jest w barwach maskujących, co umożliwia lepiej ukryć sprzęt.  Można również wyposażyć fotopułapkę w panel słoneczny SP100, który ładuje ją w ciągu dnia, czemu może pracować NON STOP!

Kamery GSM ORLLO do monitoringu działki to również znakomity sposób na rozprawienie się z bezmyślnymi sąsiadami, którzy pozwalają swoim pupilom "załatwiać się" pod Twoim ogrodzeniem.
Wyobraź sobie reakcję Twojego sąsiada, gdy pokażesz mu nagranie dokumentujące jego zachowanie.

Koniec sezonu zaś to dla właścicieli ogródków działkowych kłopotliwa „wyprowadzka” i problem z przechowywaniem wszelkich czasem wartościowych sprzętów, które mogłyby zostać ukradzione lub zniszczone.
W bardzo wielu przypadkach opustoszałe ogródki działkowe stają się też schronieniem dla bezdomnych.

Kamera Zewnętrzna Solarna GSM

Kamera zewnętrzna Orllo CamSim 2s do monitoringu domu, lasu, gospodarstwa rolnego, parkingu, stawu, portu, placu budowy i miejsc bez dostępu do sieci elektrycznej lub częstych zaników zasilania.
Kamera posiada własne zasilanie z baterii słonecznej. Wydajny akumulator (10 000mAh) zapewnia kamerze działanie w dzień i w nocy.

Kamera do monitoringu ORLLO CAMSIM-2S zapisuje nagrania również po wykryciu ruchu na karcie pamięci oraz w darmowej wirtualnej chmurze.
Nagrania na wirtualnej chmurze przechowasz aż do 20 dni. Bezpłatnie!

 

 

Monitoring na działce ROD przepisy

Czy działkowiec może zamontować kamerę na działce?
Regulamin ROD ani przepisy obowiązujące w Polskim Związku Działkowców nie zabraniają montowania kamer na działce rodzinnej. Należy więc uznać, że jest on uprawniony do zamontowania kamer do monitoringu na swojej działce m.in. w celu zapewnienia bezpieczeństwa osób na niej przebywających, czy też ochrony mienia na działce.
Jest to działanie uzasadnione zarówno w ramach porządku prawnego, jak i wykonania praw wynikających z umowy dzierżawy działkowej.

Zabezpieczenie obiektów w
miejscach bez prądu i internetu!

Profesjonalne zastosowanie - Monitoring domu, biura, posesji, placów budowy, wysypisk śmieci, bydła, stawów hodowlanych

 

Masz dodatkowe pytania?

Rozpocznij rozmowę - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-17:00)

Zadzwoń: ☎ 22 243 17 17
Napisz:
orllo@orllo.pl

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>