logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera IP Wifi bezprzewodowa do domu mieszkania sklepu biura firmy posesji najczęściej zadawane pytania Ranking 2019

Najlepsza Kamera IP Wifi bezprzewodowa obrotowa do domu mieszkania biura sklepu firmy internetowa forum ranking opinie. Jak wybrać kupić, jaka najlepsza?

Kamery IP do monitoringu domu mieszkania biura - najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi eksperta ...

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Kamera IP Wifi bezprzewodowa poradnik

1. Nie mogę zalogować się do aplikacji, dlaczego?
W celu zalogowania się do aplikacji Orllo IP na urządzenia mobilne i komputery, należy utworzyć konto lokalne w aplikacji. Po utworzeniu konta, logujemy się do aplikacji za pomocą danych, które podaliśmy przy zakładaniu konta. Po zalogowaniu do aplikacji możemy rozpocząć dodawanie kamery.

2. Jak dodać kamerę IP Wifi bezprzewodową?
Kamerę IP Wifi możemy dodać na trzy sposoby:
Wyszukując ją w sieci WIFI routera z którym mamy połączenie na smartfonie. Wyszukując ją w sieci LAN, jeśli kamera jest podłączona przewodem do routera. Dodając ją ręcznie za pomocą numeru UID oraz hasła jeśli została połączona z routerem.

3. Jaki router potrzebuję żeby kamera IP Wifi bezprzewodowa działała prawidłowo?
Do poprawnego podłączenia kamery IP Wifi wymagany jest router stacjonarny, czyli taki, który posiada wejście na przewód LAN (Ethernet).

4. Jaką kartę zamontować do kamery IP Wifi bezprzewodowej? Rekomendujemy używanie markowych kart pamięci microSD, producentów takich jak Orllo-Goodram, Toshiba, Sandisk, Samsung. Prędkość karty powinna być minimum klasy 10. Po zamontowaniu karty w kamerze IP Wifi, należy sformatować ją w ustawieniach kamery. System plików karty pamięci to FAT32.

Kamera ip wifi Orllo Goodcam W4

5. Jaka prędkość Internetu jest wymagana do prawidłowego działania kamery IP Wifi bezprzewodowej?
Do prawidłowego działania kamery IP Wifi, rekomendowany jest Internet o prędkości min. 2Mb/s.

pod kamera ip wifi ORLLO NV900PRO

6. Jaki zasięg WIFI ma kamera IP Wifi bezprzewodowa?
Zasięg WIFI zależy od routera z którym chcemy ją skonfigurować. Proponujemy wykonanie prostego testu – prosimy połączyć się z siecią WIFI w miejscu w którym ma zostać zamontowana kamera IP Wifi z telefonu. Jeśli zasięg w smartfonie będzie dobry, kamera będzie działa poprawnie.

7. Jaki zasięg uzyskam z kamery Ip Wifi bezprzewodowej w nocy?
Kamery IP Wifi ORLLO wyposażone są w diody IR oraz diody IR High Power. Zasięg pierwszy wynosi do ok. 15 metrów w całkowitych ciemnościach. W kamerach IP Wifi w których zostały zastosowane diody High Power zasięg wynosi nawet do 30 metrów.

8. Jak mogę odtworzyć obraz zapisany na karcie pamięci?
Pliki nagrane na karcie pamięci możemy odtworzyć z aplikacji mobilnej lub komputerowej. W celu skopiowania nagrań z karty, należy wyjąć kartę z kamery IP Wifi.

Kamery Orllo  IP Wifi posiadają unikalną funkcję zdalnego ściągania na telefon wideo nagranego na karcie mickroSD.  Już nie musisz wyjmować karty

microSD z kamery i przeglądać wideo na komputerze.

Możesz zdalnie ściągnąć wybrany plik wideo na telefon!!!

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę IP Wifi bezprzewodową wybrać.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe do monitoringu domu biura Forum Opinie Testy

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Polecane kamery IP Wifi bezprzewodoweDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>