logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamery IP Wifi domowe do sklepu IP Bezprzewodowe Monitoring Alarm RANKING 2019 Opinie Forum Opinie

Najlepsza kamerka bezprzewodowa obrotowa do domu mieszkania IP Wifi 2019

Kamery do monitoringu domu mieszkania firmy posesji.

Kamera IP Wifi jaką wybrać jaką kupić jaka jest najlepsza  jak działa?

Kamera IP Wifi bezprzewodowa internetowa forum ranking opinie videotesty online.

RANKING POPULARNOŚCI KAMER IP WIFI BEZPRZEWODOWYCH.

Nowość Kamery IP Wifi bezprzewodowe z serii Pro posiadają nową funkcję-

zdalne pobieranie i zapis na telefonie nagranych wideo na karcie mikro sd .

Kamera zewnętrzna IP bezprzewodowa  i kamery domowe seria PRO Nowość 2019.

Zdalne oglądnie zapisanych na karcie  filmów bez wyjmowania karty.!!!

Kamery Orllo  IP Wifi posiadają unikalną funkcję zdalnego ściągania na telefon wideo nagranego na karcie mickroSD.  Już nie musisz wyciągać karty

microSD z kamery i przeglądać wideo na komputerze. Możesz zdalnie ściągnąć wybrany plik wideo na telefon!!!

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Już dziś nie musisz z kamery zewnętrznej IP  Wifi i kamery domowej z serii bezprzewodowa kamera IP Wifi PRO wyjmować karty pamięci, aby zobaczyć nagranie. Możesz zdalnie na telefon pobrać nagranie, a nawet zapisać je na telefonie. Aplikacja Orllo Monitoring umożliwia  oglądanie zapisu z karty  bez jej wyjmowania a nawet zapis na telefonie nagranych plików.

Kamery wewnętrzne i zewnętrzne Full HD z obsługą kart SD do 128 GB oraz bestsellery, czyli znakomite parametry w dobrych cenach. W rankingu znalazła się także kamera na kartę SIM Orllo SIMple 3G.

Kamera Gsm Bezprzewodowa SIM Wifi/SIM Orllo SIMple 3G
NOWOŚĆ 2019
Kamera na kartę SIM

Kamera IP WiFi ORLLO SIMple 3G daje możliwość transmisji obrazu praktycznie z każdego miejsca, gdzie jest zasięg sieci telefonii komórkowej. Wystarczy zainstalować w kamerze kartę SIM dowolnego operatora, by urządzenie przesyłało dane do telefonu/tabletu korzystając z Internetu.

Kamera IP Wifi korzysta z zasięgu sieci komórkowej. Dzięki dostępowi do internetu przez kartę SIM, będąc wiele kilometrów od domu, mieszkania, firmy masz swój monitoring! Dodatkowym atutem jest możliwość zabrania kamery na wyjazd korzystając ze wszystkich jej funkcji dzięki wbudowanej baterii i działaniu poza siecią WiFi. Wbudowana bateria pozwala na pracę kamery przez 4 godziny bez podłączenia do prądu.

ORLLO SIMple 3G to kamera, która doskonale sprawdzi się również w przypadku opieki nad osobami starszymi, chorymi, które zostają same w domu, gdy idziesz do pracy. Będziesz wówczas wiedzieć, kiedy może okazać się potrzebna pomoc. Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd na żywo. SIMple 3G posiada dwukierunkową komunikację głosową. To oznacza, że nie tylko usłyszysz płacz osoby, ale możesz także uspokoić ją na odległość swoim głosem.

Supermocna dioda noktowizyjna MIR w tej kamerze zapewnia świetny obraz także w nocy. Wbudowana dioda podczerwieni o wyjątkowo wysokiej mocy zastępuje nawet 10-12 zwykłych diod.

ORLLO SIMple 3G  na kartę SIM może służyć  jako Hot Spot dla innych kamer IP Wifi bezprzewodowych.

Kamera IP WiFi ORLLO SIMple 3G umożliwia rejestrację nagrań na karcie pamięci. Obsługuje karty microSD do 32GB. Inną możliwością jest wysyłanie i przechowywanie danych na wirtualnym dysku tzw. chmurze. Nagrania są przechowywane przez 7 dni. Zapis w chmurze jest dostępny przy połączeniu przez WiFi.

Kamera posiada magnetyczną podstawkę, która umożliwia ustawienie kamery pod różnymi kątami oraz obracanie jej o 360 stopni. W podstawce znajduje się dodatkowo otwór na śrubę. Możesz przymocować kamerę na ścianie, a nawet suficie, a silna siła magnetyczna podstawki utrzyma ją na swoim miejscu!

Kamerę IP WiFi ORLLO SIMple 3G w prosty sposób skonfigurujesz korzystając z aplikacji mobilnej (dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS). Z poziomu telefonu/tabletu możesz także zarządzać ustawieniami kamery. Dostęp do podglądu może mieć kilku użytkowników. Pierwszy użytkownik jest administratorem i ma uprawnienia do zmiany ustawień kamery z poziomu aplikacji. Administrator może także udostępnić podgląd innym osobom.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa ORLLO NV900 PRO
NOWOŚĆ 2019
Kamera wewnętrzna o rozdzielczości FULL HD i obsłudze kart SD do 128GB

Kamera IP z alarmem ORLLO NV900 PRO to niezbędny element tak domowego, jak i firmowego systemu zabezpieczeń.

Rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080p, co pozwala na ujrzenie i rejestrację niezwykle szczegółowego obrazu. To dzięki nowoczesnemu przetwornikowi obrazu CMOS 1/3" 2.0 Mpix 1080P, który ma wyższą czułość w słabszym oświetleniu i dostosowuje balans bieli, kontrast i ekspozycję automatycznie.

Korzystając z funkcji kamery ORLLO NV900 PRO zyskujesz profesjonalną elektroniczną nianię!
Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd dziecka na żywo.

Kamera bezprzewodowa to wygodne rozwiązanie, ponieważ do pracy nie wymaga tworzenia infrastruktury sieciowej (kabli). Wyposażona w kartę Wi-Fi łatwo nawiązuje kontakt z komputerem, smartfonem, tabletem. Do pracy wymaga podłączenia do sieci internetowej.
Bezprzewodowa kamera IP ORLLO NV900 PRO posiada nowoczesną antenę WiFi 3dBi. Dzięki mocniejszemu sygnałowi ma większy zasięg.

Kamera IP z alarmem ORLLO NV900 PRO posiada obrotową głowicę w zakresie 355° w poziomie oraz 120° w pionie z regulacją szybkości. Kamerą bezprzewodową można sterować zdalnie za pomocą aplikacji na telefon.

Najważniejsze cechy i funkcje:
- aplikacja po polsku na komputer, na system Android i IOS
- system redukcji zakłóceń sygnału ORLLO NOISE-DEFENDER©
- pamięć 128GB
- wysoka rozdzielczość Full HD 1920x1080p/15FPS
- tryb nocny: 12 diod IR, automatyczne przełączanie dzień/noc
- podczerwień/ alarm/czujnik ruchu
- bezprzewodowa łączność WIFI 3dBi
- podgląd na żywo - przez 4 użytkowników jednocześnie
- obrotowa głowica: 355° w poziomie i 120° w pionie
- wbudowany mikrofon i głośnik
- wsparcie standardu Onvif
- prosta obsługa, łatwy montaż

Kamera Bezprzewodowa IP WiFi 4 Mpx Pamięć do 128GB ORLLO GOODCAM W3 BESTSELLER
Kamera wewnętrzna o najlepszej jakości obrazu w przystępnej cenie

Kamera bezprzewodowa IP WiFi z podwyższoną jakością FullHD do 1440P!
FUNKCJE: AE, AGC, AWB, BLC, DUAL FILTER ICR, OND©, ONVIF, RTSP, WDR, Obsługa kart pamięci 128GB!

Kamera IP Bezprzewodowa ORLLO GOODCAM W3 to kamera IP bezprzewodowa do monitoringu z wbudowaną kartą sieciową posiadająca indywidualny adres sieciowy.

Jako bezprzewodowa kamera IP wyposażona w kartę Wi-Fi sprawdzi się idealnie jako:
- niania elektroniczna z kamerą (baby monitor/video niania)
- monitoring domu jednorodzinnego, mieszkania, monitoring biura, magazynu (systemy alarmowe/alarm bezprzewodowy)
- gadżet szpiegowski

Korzystając z funkcji kamery IP ORLLO GOODCAM W3 zyskujesz profesjonalną nianię online! Po zainstalowaniu aplikacji w telefonie czy tablecie i uruchomieniu programu masz podgląd dziecka na żywo. Kamera posiada wbudowany mikrofon i głośnik. To oznacza, że nie tylko usłyszysz płacz Malucha, ale możesz także uspokoić go na odległość swoim głosem! Choć będziesz daleko, dzieciątko uspokoi się słysząc blisko Twój kojący głos. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrywania obrazu i dźwięku na karcie SD. Dzięki tej funkcji nie umknie Ci żaden fantastyczny moment z rozwoju i osiągnięć Twojego Maleństwa!

Kamera IP Bezprzewodowa ORLLO GOODCAM W3 to podstawowy element tak domowego, jak i firmowego systemu zabezpieczeń. Do pracy wymaga podłączenia do sieci komputerowej. Umożliwia podgląd monitorowanego obszaru na żywo na wielu platformach - na smartfonie, komputerze, tablecie. Obraz z kamery bezprzewodowej można również udostępnić w internecie. Posiada nowoczesną antenę WiFi 3dBi. Dzięki mocniejszemu sygnałowi ma większy zasięg.

Nowoczesny przetwornik obrazu CMOS 4Mpix 1440P gwarantuje jakość obrazu oraz wyższą czułość w słabszym oświetleniu. Dzięki niemu kamera automatycznie dostosowuje balans bieli, kontrastu i ekspozycji. Zastosowany przetwornik rejestruje obraz w rozdzielczości 2560x1440p, co pozwala na ujrzenie i rejestrację szczegółowego obrazu. Mechaniczny filtr ICR znajdujący się w kamerze IP ORLLO GOODCAM W3, zwany "funkcją dzień/noc" automatycznie przełącza się z trybu kolorowego na czarno-biały rozpoznając zmiany w natężeniu światła.

Kamera Zewnętrzna IP Full HD ORLLO IR ROTATION ZOOM
BESTSELLER

Bezprzewodowa kamera zewnętrzna to wygodne rozwiązanie, tani monitoring - bez wiercenia, bez kabli, bez umowy z firmą ochroniarską.

Kamera Zewnętrzna IP Full HD Zoom ORLLO IR ROTATION rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080. 2 Megapikselowy, nowoczesny przetwornik obrazu CMOS 1/3" gwarantuje jakość obrazu oraz wyższą czułość w słabszym oświetleniu. Dzięki niemu kamera zewnętrzna automatycznie dostosowuje balans bieli, kontrastu i ekspozycji. Posiada nowoczesną antenę WiFi 3dBi o silnym sygnale. Obsługuje karty microSD do 128 GB.

Kamera Zewnętrzna IP Full HD Zoom ORLLO IR ROTATION posiada czujnik ruchu. Po wykryciu poruszającego się obiektu, urządzenie wyśle powiadomienie push przez aplikację w Twoim smartfonie. Kolejną cechą która ją wyróżnia jest podczerwień. Posiada 6 diod podczerwonych.
Funkcja dzień/noc automatycznie przełącza kamerę z trybu kolorowego (nagrywanie w dzień) na czarno-biały (nagrywanie w podczerwieni w nocy). Mechaniczny filtr ICR zwiększa czułość kamery w trybie nocnym, a w trybie dziennym poprawia się kontrast i odwzorowanie barw.

Kamera Zewnętrzna IP Full HD Zoom ORLLO IR ROTATION jest wodoodporna. Posiada solidną, metalową konstrukcję.

Obrotowa głowica kamery przesuwa się o 355° w poziomie oraz 90° w pionie. Dostępna jest też funkcja regulacji prędkości obrotu. Obrotem głowicy możesz sterować z poziomu aplikacji zainstalowanej na urządzeniu mobilnym.

Najważniejsze cechy i funkcje:
- aplikacja po polsku na komputer, na system Android i IOS
- system redukcji zakłóceń sygnału ORLLO NOISE-DEFENDER©
- pamięć 128GB
- zoom optyczny 4x
- autofocus automatyczne dostosowanie ostrości do zoomu
- obrotowa głowica: poziomo 355°, pionowo 90°
- wysoka rozdzielczość Hull HD 1280x720p, VGA 640x480
- komplet funkcji: AE, AWB, AGC, BLC, WDR
- tryb nocny - aż 22 mocne diody IR w połączeniu z mechanicznym filtrem ICR
- najnowszy model anteny WiFi 3dBi
- możliwość podłączenia nagrywarki – wsparcie Onvif
- podgląd na żywo - przez 4 użytkowników jednocześnie
- czujnik ruchu: powiadomienia alarmowe, nagrywanie na kartę SD
- prosta obsługa, łatwy montaż

Kamera Bezprzewodowa IP Wifi ORLLO IR36 PROFI
BESTSELLER
Kamera zewnętrzna o bardzo dobrych parametrach w przystępnej cenie

FUNKCJE: AE, AGC, AWB, BLC, DUAL FILTER ICR, OND©, ONVIF, RTSP, WDR
Obsługa kart pamięci 128GB!
18 diod IR

Rewelacyjna jakość obrazu. Megapikselowy, nowoczesny przetwornik obrazu CMOS 1/4" gwarantuje jakość obrazu oraz wyższą czułość w słabszym oświetleniu. Dzięki niemu kamera WiFi automatycznie dostosowuje balans bieli, kontrastu i ekspozycji. Zastosowany przetwornik rejestruje obraz w rozdzielczości HD 1280x720p, co pozwala na ujrzenie i rejestrację szczegółowego obrazu.

Kamera Bezprzewodowa IP Wifi ORLLO IR36 PROFI posiada nowoczesną antenę WiFi 3dBi. Dzięki mocniejszemu sygnałowi ma większy zasięg.

Mechaniczny filtr ICR znajdujący się w kamerze IP ORLLO IR36 PROFI, zwany "funkcją dzień/noc" automatycznie przełącza się z trybu kolorowego na czarno-biały rozpoznając zmiany w natężeniu światła. W dzień filtr znajduje się przed przetwornikiem blokując zakłócające promieniowanie IR, natomiast w nocy zostaje odsunięty, tak aby światło docierało do przetwornika. W ten sposób znacznie zwiększa się czułość kamery w trybie nocnym, a w trybie dziennym poprawia się kontrast i odwzorowanie barw.

Ekspozycja to ilość światła padającego na sensor elektroniczny, konieczna dla prawidłowego odtworzenia obrazu. Kamera ORLLO IR36 PROFI automatycznie ustawia wartość ekspozycji. Dzięki zaawansowanej technologii rozpoznania natężenia światła, obraz w kamerze IP zawsze jest czytelny i wyraźny niezależnie od warunków oświetlenia czy pory dnia.

Automatyczna regulacja wzmocnienia to układ samoczynnie regulujący współczynnik wzmocnienia obrazu. Kamera z systemem AGC pozwala uzyskać lepszą wydajność w warunkach słabego oświetlenia.

Automatyczny balans bieli umożliwia właściwy dobór proporcji koloru białego - w celu nadania naturalnych barw - niezależnie od rodzaju oświetlenia i jego temperatury barwowej. Dzięki temu unikniemy np. efektu zielonkawego obrazu przy świetle jarzeniowym, czy żółtego - przy tradycyjnych żarówkach.

Działanie funkcji WDR w kamerach IP polega na użyciu cyfrowych algorytmów do analizy naświetlenia obrazu. W przypadku nierównego oświetlenia monitorowanego obszaru, np. gdy występuje silny światłocień, ORLLO IR36 PROFI dokona odpowiedniej zmiany wartości niedoświetlonych i prześwietlonych piksel, aby uzyskać widoczność szczegółów w światłach i cieniach.

Kompensacja światła tła i doświetlenie frontu obiektu, który jest w podekspozycji (jest oświetlony od tyłu) to funkcja BLC. Kamera IP WiFi z funkcją BLC poprawia widoczność obiektu znajdującego się na silnie oświetlonym tle.

Kamery Orllo  IP Wifi posiadają unikalną funkcję zdalnego ściągania na telefon wideo nagranego na karcie mickroSD.  Już nie musisz wyjmować karty

microSD z kamery i przeglądać wideo na komputerze.

Możesz zdalnie ściągnąć wybrany plik wideo na telefon!!!

Centralka ORLLO - Centrala alarmowa ORLLO I-Care

Szukasz dostosowanego do Ciebie systemu alarmowego? Przeczytaj nasz artykuł o modułowym systemie alarmowym dedykowanym do domu. KLIKNIJ I SPRAWDŹ!

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę IP Wifi bezprzewodową wybrać.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe do monitoringu domu biura Forum Opinie Testy

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Polecane kamery IP Wifi bezprzewodoweDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>