logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera Sportowa przetwornik Sony ORLLO XPRO Ranking 2018

 

Najlepsza Kamera sportowa 4K Wifi wodoszczelna przetwornik SONY rejestrator samochodowy testy forum opinie.

Kamera sportowa 4K Wifi ORLLO Xpro obsługuje karty pamięci microSD do 64GB dzięki czemu nie musisz martwić się o brak miejsca na dysku ...

Kamera Sportowa ORLLO XPRO cechy i funkcje

W kamerze sportowej ORLLO Xpro zastosowany został nowoczesny przetwornik obrazu sygnowany logiem marki SONY o rozdzielczości 12,4 Megapikseli.
Taki sensor gwarantuje kamerze rejestrowanie wysokiej jakości obrazu oraz zapewnia dostęp do wielu dodatkowych funkcji ochrony i przetwarzania obrazu, dzięki zamienionej kolejności warstw, z których się składa. SONY Exmor IMX117 gwarantuje niski poziom szumów bez używania dodatkowych źródeł światła.

Gyrostabilizator stabilizuje rejestrację filmu przy szybkich zmianach kierunku nagrywania (z boku na bok, z góry na dół). Kamera "zwalnia" nagranie przy nagłym ruchu, dzięki czemu film pozostaje cały czas płynny. Funkcja stabilizacji obrazu bardzo ułatwiła życie fotografującym. Dzięki niej możesz wykonywać nieporuszone zdjęcia z czasem naświetlania kilka razy dłuższym niż bez stabilizacji. Jest szczególnie przydatna, gdy w otoczeniu jest niewiele światła.

Kamera sportowa Xpro oferuje rejestrację nawet 240 klatek na sekundę! Funkcja Slow Motion, umożliwia nagranie w zwolnionym tempie, dzięki czemu obejrzysz najdrobniejsze szczegóły zdarzenia trwającego nawet ułamek sekundy.

Kamera sportowa ORLLO  Xpro - jako jedna z nielicznych kamer sportowych - posiada zmienny kąt widzenia. Dzięki możliwości dokonywania ustawień kąta widzenia podczas nagrywania możesz rejestrować to, co naprawdę chcesz ująć w kadrze.
Kamera sportowa Xpro umożliwia cztery opcje ustawień kąta widzenia: szeroki (170°), średni (140°), wąski (110°) oraz mały (70°).

Kamera sportowa ORLLO Xpro posiada odporną wodoszczelną do 30m obudowę, która nie tylko pod wodą, ale i na lądzie ochroni kamerę przed uszkodzeniami, kurzem i innym niepożądanym oddziaływaniem. Dzięki temu czy nurkujesz, surfujesz, czy skaczesz przez morskie fale z dziećmi lub na skuterze wodnym, możesz zabrać ze sobą ta kamerę! W bogatym zestawie akcesoriów otrzymasz uchwyt wypornościowy, niezbędny element każdej szalonej przygody w wodzie.

Zastosowanie wewnętrznej kompensacji barw pozwoli Ci na uzyskanie kolorowego, naturalnego obrazu podwodnego świata. Nie musisz kupować i montować zewnętrznego filtra czerwonego, gdyż kamera sportowa ORLLO Xpro posiada go w swojej funkcji trybu nurkowania Funkcja świetnie sprawdza się w wodach o odcieniu zielonym - morzach, oceanach oraz wodach słodkich (np. jeziorach).

Kamera sportowa ORLLO  Xpro wyposażona jest w bardzo jasny obiektyw 1.8, dzięki któremu wykonasz doskonałe ujęcia w sytuacji mniejszej ilości oświetlenia w otoczeniu. Dla porównania, większość kamer sportowych cechuje się jasnością 2.8. Na jakość obrazu ma także wpływ ilość soczewek. Część z 6 soczewek zastosowanych w kamerze sportowej Xpro to soczewki korekcyjne, zapobiegające powstawaniu zniekształceń i eliminujące błędy koloru, dzięki czemu obraz jest bardziej wyrazisty.

Kamera sportowa ORLLO  Xpro obsługuje karty pamięci microSD do 64GB dzięki czemu nie musisz martwić się o brak miejsca na dysku.

Do dyspozycji masz ekran z przejrzystym menu, które jest całkowicie w języku polskim. Oczywiście menu możesz przełączyć na inne języki.

Kamera sportowa ORLLO Xpro bezprzewodowa obsługa poprzez wifi

Kamera sportowa ORLLO Xpro z wbudowanym modułem WiFi umożliwia sterowanie kamerą na odległość, co docenisz podczas tworzenia nagrań z trudno dostępnych miejsc. Możesz także sprawdzić, co widzi Twój przyjaciel, gdy skacze ze spadochronu lub przekazywać znajomym obraz na żywo ze swoich ewolucji na wakeboardzie! Wi-Fi pozwala na robienie jeszcze bardziej oryginalnych selfie - nie musisz ograniczać się do ujęć z ręki lub wysięgnika. Umożliwia także eksplorację dna jeziora lub morza bez zanurzania się. Łącząc się przez WiFi, w każdej chwili możesz pobrać świeżo zrobione zdjęcia lub filmy na swój telefon i udostępnić w mediach społecznościowych.

Kamera sportowa ORLLO Xpro jako kamera samochodowa

Kamera sportowa ORLLO  Xpro ma w zestawie dołączoną przyssawkę do szyby, by korzystać z kamery sportowej jak z wideorejestratora samochodowego, przewyższającego funkcjami klasyczne rejestratory trasy. ORLLO  Xpro posiada dodatkowo funkcję automatycznego startu nagrywania. Pozwoli Ci ona zapomnieć o każdorazowym włączaniu kamery, gdyż uruchomi się ono sama przy odpaleniu samochodu!

Kamera sportowa ORLLO Xpro zestaw uchwytów i mocowań

Praktyczny zestaw różnorodnych uchwytów i mocowań umożliwia zamontowanie kamery sportowej ORLLO Xpro niemal na każdym przedmiocie i powierzchni.Uchwyty z taśmą przylepną pozwalają umiejscowić kamerę na gładkich powierzchniach płaskich np. na kasku, narcie, desce snowboardowej czy surfingowej, masce samochodu itp. Mocna taśma 3M gwarantuje zabezpieczenie przed oderwaniem się i uszkodzeniem kamery. Dzięki możliwości kombinacji dodatkowych uchwytów (prostych, obrotowych, zakrzywionych) możesz złożyć mocowania pozwalające na uzyskanie różnych kątów widzenia i perspektyw oraz które można umieścić na ramie rowerowej, pasku plecaka czy spodni, a nawet na ręku. Kamerę samochodową możesz umieścić na kasku również za pomocą regulowanych pasków.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę wybrać.

Dostawa wideorejstratory24 h.Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>