logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera samochodowa Dual Przód Tył z kamerą cofania / tylna 2x Full HD Gps Wifi Ranking 2019

 

Najlepsza Kamera samochodowa Dual z Gps Wifi 2x Full HD rejestrator samochodowy wideorejestrator samochodowy Dual Przód Tył testy forum opinie ranking.

Kamera samochodowa Dual ORLLO RX-630GA PRO to ulepszony następca bestsellerowego ORLLO RX-630GA ...

Kamera samochodowa Dual dwie kamery przednia i tylna

Kamera samochodowa ORLLO RX-630GA PRO pozwala kontrolować wszystko co dzieje się wokół samochodu. Do dyspozycji są dwie kamery (przednia i tylna) z obiektywami o kącie widzenia 140° każda. Zestaw pozwala na jednoczesne nagrywanie obrazu w jakości Full HD z obu kamer, podgląd z obu kamer na raz (dzielony ekran) lub podgląd z jednej kamery (możliwość wyboru - przód, tył) na pełnym ekranie. Mocowana na szybie kamera tylna Full HD ma możliwość pełnego obrotu 360°. Poza możliwością zapisu obrazu na karcie pamięci, może być wykorzystywana jako kamera cofania. Wystarczy przełączyć obraz na 2.7" wyświetlaczu na ten z kamery tylnej. Podgląd jest płynny i wyraźny dzięki wielosoczewkowemu, szklanemu obiektywowi, który rejestruje obraz przy 30 kl/s. Ekran o wielkości 2,7" pozwala na wyświetlenie doskonałej jakości obrazu w momencie cofania.

To nie koniec zalet tej kamery samochodowej. Zastosowany został w niej bardzo szybki procesor NTK96663, który w połączeniu z sensorem obrazu IMX322 marki SONY, gwarantują najwyższą jakość nagrań. Dodatkowo kamera samochodowa ORLLO RX-630GA PRO posiada system rozszerzonej dynamiki obrazu WDR, który pozwala na uzyskanie optymalnego obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.

Dodatkową zaletą jest bardzo prosty montaż. Dzięki dołączonym uchwytom mocującym z łatwością można połączyć kamery przednią i tylną wewnątrz samochodu. Kolejnym bardzo ciekawym rozwiązaniem jest bezprzewodowy przycisk SOS, który umożliwia zabezpieczenie pliku przed nadpisaniem czy usunięciem. Wystarczy go nacisnąć, a plik z interesującym nas filmem trafi do oddzielnego zabezpieczonego przed skasowaniem folderu na karcie pamięci.

Kamera samochodowa ORLLO RX-630GA PRO umożliwia połączenie bezprzewodowe ze smartfonem za pomocą WIFI.
W ten sposób możesz zdalnie:
- zmienić ustawienia kamery
- rozpocząć nagrywanie
- robić zdjęcia
- zgrywać pliki na telefon
- mieć podgląd online

Kamera samochodowa z GPS

Dzięki zewnętrznemu modułowi GPS w kamerze samochodowej ORLLO RX-630GA PRO można zapisać prędkość z jaką pojazd się porusza. Mając zapisaną prędkość na nagraniu, można zyskać dowód w różnych spornych sytuacjach na drodze. Na temat legalności nagrań z kamery samochodowej warto jest przeczytać artykuł:

https://orllo.pl/artykuly/kamera-samochodowa-legalna/

Kamera samochodowa ORLLO RX-630GA PRO posiada G-sensor, tryb parkingowy oraz detekcję ruchu. G-sensor działa jak czarna skrzynka. W przypadku uderzenia lub nagłego hamowania kamera samochodowa zapisze trwale nagranie ze zdarzenia w oddzielnym pliku i zabezpieczy je przed skasowaniem czy nadpisaniem. Kamera samochodowa ORLLO RX-630GA PRO posiada wbudowany akumulator, aby kamera samochodowa zawsze była gotowa do pracy. W przypadku uderzenia w pojazd nastąpi automatyczne włączenie kamery samochodowej i rozpoczęcie nagrywania. Natomiast po włączeniu funkcji detekcji ruchu kamera samochodowa zacznie nagrywać kilkusekundowy film po wykryciu ruchu. Jest to tzw. tryb parkingowy.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

ZOBACZ RANKING KAMER SAMOCHODOWYCH 2018! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę samochodową wybrać.

Kamera samochodowa najlepsze wideorejestratory testy 2019

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Dostawa wideorejstratory24 h.

Polecane kamery samochodoweDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>