logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera mobilna Internetowa WiFi GSM LTE własnym zasilaniem. Jaka Kamera internetowa Jaki monitoring wybrać?

Kamera zewnętrzna wewnętrzna domowa mobilna z obsługą Gsm LTE z własnym zasilaniem akumulatorem baterią czy z zasilaniem solarnym? Alarm Gsm z kamerą.

Kamera mobilna z własnym zasilaniem akumulatorowym czy może z panelem solarnym? Które rozwiązanie będzie lepsze dla Ciebie?

Monitoring mobilny obsługujący dwa tryby sieciowe (IP WiFi oraz GSM 3G / LTE) to alternatywa dla typowych kamer IP lub POE. Dzięki obsłudze kart SIM dostajesz możliwość transmisji obrazu i dźwięku przez sieć mobilną. Nie musisz się martwić o stały dostęp do internetu, wystarczy, że miejsce montażu kamery znajdzie się w zasięgu usług oferowanych przez Twojego operatora komórkowego! Możesz także przenosić kamery.

 

kamera mobilna 3g 4g lte orllo
Orllo Electronics jest liderem w technologii monitoringu Gsm LTE.
Jak pierwsza wprowadziła strategię Prokonsumencką  Kup i Korzystaj.
Monitoring domu, mieszkania, biura, firmy, ogrodu, gospodarstwa,  placu budowy nawet dziecka czy samochodu (kamera gsm samochodowa) nigdy nie był tak  prosty. Kupujesz i w ciągu kilku minut uruchamiasz swój profesjonalny monitoring gsm. Bez dodatkowych kosztów drogiej firmy instalacyjnej.
Do korzystania z monitoringu bezprzewodowego gsm Orllo jest dedykowana  bezpłatna polska aplikacja na telefon IOS, Android i komputer do obsługi wielu kamer gsm.
Monitoring Gsm to nie tylko podgląd na żywo w telefonie czy komputerze obrazu z kamer. To także alarm z powiadomieniem  po wykryciu ruchu.
We wszystkich modelach kamer Gsm Orllo są zastosowane najwyższej  jakości diody IR na podczerwień zapewniające doskonały obraz także z nocy.
Absolutnym Hitem !!!  jest oferowanie przez Orllo bezpłatnego dostępu do chmury z historią nagrywania z ostatnich 30 dni. Masz także możliwość nagrywania obrazu na kartę microSD.
Kamera mobilna GSM 3G / LTE z obsługą sieci WiFi

Polska objęta jest praktycznie w całości dostępem do szybkiego internetu mobilnego LTE. Przypominamy, że część posesji np. ze względu na brak infrastruktury teletechnicznej nie może korzystać ze stałego łącza internetowego. Biorąc pod uwagę następujące fakty wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując kamery mobilne działające z kartami SIM (GSM)!

Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie ograniczenie zastosowanego okablowania, w zasadzie oprócz zasilania nie musimy się o nic martwić! Będąc przy zasilaniu warto wspomnieć, że część kamer mobilnych posiada wbudowany akumulator lub możliwość podłączenia panelu solarnego (słonecznego), co w efekcie pozwala nam całkowicie uwolnić się od przewodów. Kolejną zaletą jest możliwość automatycznego przełączenie się z trybu pracy WiFi po zaniku sygnału (np. awaria prądu - router nie będzie działał) na sieć GSM 3G / LTE.

Czy warto stosować tryb automatycznego przełączania z WiFi na sieć GSM?

Monitoring mobilny w zależności od ilości zastosowanych kamer oraz jakości transmisji obrazu będzie wykorzystywał odpowiednio dużo pakietu internetowego przypisanego do danej karty SIM. Duża konkurencja w branży wymusza na operatorach atrakcyjne ceny m.in. dotyczące pakietów internetowych, jednak w celu ograniczenia kosztów związanych z utrzymaniem całego systemu zalecamy aktywację tej funkcji.

Monitoring mobilny a jakość obrazu: HD vs Full HD

Kamera mobilna transmitująca obraz po sieci telefonicznej nie powinna mieć zbyt dużej rozdzielczości obrazu. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na koszty związane z przesyłem dużej ilości danych. Na rynku znajdziemy głównie produkty oferujące jakość obrazu HD (1280x720p), jest to idealny kompromis między kosztami a oferowaną jakością wideo. Sytuacja od niedawna zaczęła się zmieniać, klientom przestaje wystarczać obraz HD przez co na rynku znajdziemy kilka modeli oferujących transmisję w rozdzielczości FullHD. Dla bardzo wymagających rekomendujemy kamery gsm Orllo o jakości 1080p Full HD 2Mpix.

kamera mobilna monitoring mobilny fullhd hd orllo cena sklep

Polecana kamera mobilna wewnętrzna HD: ORLLO Simple 3G

Kamera mobilna zewnętrzna HD: ORLLO Camsim

Polecana kamera mobilna zewnętrzna FullHD: ORLLO Camsim 2

Kamera mobilna zewnętrzna FullHD z panelem solarnym: ORLLO Camsim 2s

Sprawdź naszą aktualną ofertę na kamery mobilne GSM / WiFi:

Polecane kamery mobilne

 

Monitoring mobilny z własnym zasilaniem akumulatorowym lub panelem solarnym

Wybierając kamerę mobilną kierujemy się przeważnie tym, iż obserwowne miejsce będzie oddalone od dostępu do infrastruktury teletechnicznej. Oprócz braku możliwości podłączenia kamery do stałego łącza internetowego przeważnie próżno nam będzie szukać w pobliżu gniazdka sieciowego. Jak zatem zasilić kamerę do monitoringu? Naszym zdaniem najlepszą z opcji będzie skorzystanie z dedykowanego panelu solarnego (patrz kamera ORLLO CAMSIM 2S), to on w połączeniu z wbudowaną baterią będzie dostarczał zasilanie do naszego modelu kamery.

 

Kamera mobilna z trybem nocnym (diody IR)

Obraz za dnia z większości kamer będzie dobrej jakości, jednak czy po zmroku sprawa wygląda tak samo? Wszystkie nasze modele kamer wyposażone zostały w diody podczerwieni (diody IR), zapewniające doskonały obraz także w nocy.

 

Gotowy zestaw monitoringu mobilnego

Skorzystaj z gotowych, sprawdzonych rozwiązań i oszczędzaj. Przygotowaliśmy zestaw monitoringu składający się z dwóch kamer mobilnych (kamera mobilna GSM wewnętrzna i zewnętrzna), kupując je razem oszczędzasz ponad 150PLN! Sprawdź nasz mobilny monitoring - ORLLO Camsim + Simple 3G.

 

Kamera GSM  jako elektroniczna niania

Kamera mobilna GSM jako elektroniczna niania? Oczywiście! Dzięki zainstalowanemu mikrofonowi i głośnikowi w kamerze ORLLO SIMPLE 3G możesz korzystać z funkcji dwustronnej komunikacji przy jednoczesnym podglądzie. Jedna kamera = wiele zastosowań!

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

 

monioring-domu-orllo-pl

monitoring-sklepu-orllo-pl

monitoring-budowy-orllo-pl

monitoring-mieszkania-orllo-pl

monitoring-dzialki-orllo-pl

monitoring-magazynu-orllo-pl

monitoring-sklepu-orllo-pl

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

monioring-budowy-orllo-plDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>