logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera Bezprzewodowa Gsm na Kartę SIM 3G 4G LTE do domu mieszkania biura sklepu Ranking 2019

Najlepsza Kamera Gsm IP Wifi bezprzewodowa internetowa forum ranking opinie.

Kamera GSM SIMple 3G na kartę SIM to doskonała bezprzewodowa kamera do domu, do mieszkania, do sklepu ...

Kamera IP Wifi bezprzewodowa GSM HD bezprzewodowa 3G na kartę SIM model 2019

Kamera ip wifi GSM Orllo Simple 3G

Kamera IP Wifi GSM HD bezprzewodowa wraz z lawinowo taniejącym i szybszym mobilnym internetem stała się dziś najlepszym rozwiązaniem dla bezprzewodowego monitoringu domu, mieszkania, sklepu, biura, firmy.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe GSM na kartę SIM potrzebują tylko zasilania z gniazdka prądowego i są gotowe do użycia.

Najnowsza kamera IP Wifi bezprzewodowa GSM Orllo SIMple 3G do bezprzewodowego monitoringu domu, sklepu, biura jest wspaniałą kamera bezprzewodową dodatkowo wyposażoną w moduł Wifi.

Kamera IP Wifi posiada dwustronną komunikację głosową dzięki mikrofonowi oraz głośnikowi wysokiej jakości wbudowanym w kamerę.

Wbudowany sensor ruchu umożliwia wykrywanie ruchu przed obiektywem kamery IP Wifi GSM oraz uruchamia bezprzewodowy alarm GSM z powiadomieniem na telefon (smartfon).

kamera z alarmem

Kamera IP Wifi posiada diody IR LED zapewniające uzyskanie dobrej jakości obrazu w nocy i przy złych warunkach oświetleniowych.

Bezpłatne polskie aplikacje na telefon zapewniają podgląd online (na żywo) na smartfonie Android, IOS oraz możliwość prowadzenia wideokonferencji.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa ORLLO SIMple 3G działa nie tylko poprzez domową sieć WiFi jako monitoring domowy, ale także poprzez Internet 3G. Dzięki temu możesz ją zabrać na wakacje i korzystać ze wszystkich jej funkcji, gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu w terenie na swoim urządzeniu mobilnym (telefonie, tablecie), a możesz na żywo doglądać pociechę. Nawet 4 godziny bez prądu! Połóż dziecko spać w namiocie i możesz iść wykąpać się w jeziorze lub posiedzieć przy ognisku! Kamerka IP Wifi GSM z czujnikiem ruchu wykryje każdy ruch, kamera z mikrofonem przekaże każdy dźwięk! To rozwiązanie sprawdzi się także w dużym domu, gdzie moc WiFi słabnie za każdą ścianą.

Archiwizuj nagrania i odtwarzaj je gdzie chcesz.
Kamera IP Wifi bezprzewodowa GSM SIMple umożliwia rejestrację nagrań na karcie pamięci. Obsługuje karty microSD do 32GB. Inną możliwością jest wysyłanie i przechowywanie danych na wirtualnym dysku tzw. chmurze. Nagrania są przechowywane przez 7 dni. Zapis w chmurze jest dostępny przy połączeniu przez Wifi.

Zalety:

MAGNETYCZNA PODSTAWKA: łatwy montaż i ustawienie pod różnymi kątami
ROZDZIELCZOŚĆ HD: wysoka jakość obrazu
TRYB NOCNY: supermocna dioda noktowizyjna MIR
ELEGANCKI WYGLĄD: oryginalny design
DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA: wbudowany mikrofon i głośnik
PROSTA OBSŁUGA: łatwa obsługa i polska instrukcja
KILKU UŻYTKOWNIKÓW: podgląd przez kilka osób
ŁATWA KONFIGURACJA kamery z aplikacji mobilnej
MODUŁ GSM

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

ZOBACZ RANKING KAMER IP WIFI BEZPRZEWODOWYCH 2018! KLIKNIJ -

>

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

 

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę IP Wifi bezprzewodową wybrać.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe do monitoringu domu biura Forum Opinie Testy

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Polecane kamery IP Wifi bezprzewodoweDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>