logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamery zewnętrzne działające w sieci GSM lub IP WiFi z własnym zasilaniem na baterie Fotopułapki Opinie Forum Ranking

Najlepsza Kamera zewnętrzna Gsm na baterie z własnym zasilaniem solarnym oraz obsługą 4G LTE i WiFi Fotopułapka Monitoring bezprzewodowy.

Kamera całoroczna to pojęcie dosyć obszerne, możemy tu dopasować zewnętrzne kamery GSM z własnym zasilaniem lub urządzenia typu fotopułapka (kamera leśna). Cechą charakterystyczną w/w sprzętu jest długi czas pracy na akumulatorze oraz odporność na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne. Sprawdź nasze rozwiązania z wykorzystaniem całorocznego solarnego systemu zasilania.

Kamera zewnętrzna Gsm całoroczna z akumulatorem i zasilaniem solarnym

Wybierając kamerę gsm kierujemy się przeważnie tym, iż obserwowane miejsce będzie oddalone od dostępu do infrastruktury teletechnicznej. Oprócz braku możliwości podłączenia kamery do stałego łącza internetowego przeważnie próżno nam będzie szukać w pobliżu gniazdka sieciowego. Jak zatem zasilić kamerę do monitoringu? Naszym zdaniem najlepszą z opcji będzie skorzystanie z dedykowanego panelu solarnego (patrz kamera ORLLO CAMSIM 2S), to on w połączeniu z wbudowaną baterią będzie dostarczał zasilanie do naszego modelu kamery.

kamera całoroczna system gsm lte orllo cena sklep
Kamera zewnętrzna Gsm Full HD (1080p) ORLLO CAMSIM 2S   
zasilana jest panelem słonecznym. Kamera posiada dodatkowy akumulator
ładowany  panelem słonecznym w ciągu dnia, umożliwiający pracę kamery w nocy. W kamerze Orllo zastosowano najnowsze wzmocnione anteny   do sygnału LTE umożliwiające pracę nawet przy słabym sygnale gsm.
Kamera posiada  mocne diody IR na podczerwień zapewniające doskonały obraz w nocy oraz funkcję wykrywania ruchu z automatycznym nagrywaniem po wykryciu ruchu i alarmem na telefon.
Bezpłatna aplikacja Orllo na telefon i komputer w języku polskim umożliwia także podgląd na żywo z kamery gsm.

Kamera zewnętrzna IP Wifi z własnym zasilaniem panelem solarnym na baterie Orllo PowerCam 1

Mini Kamerka zewnętrzna bezprzewodowa IP Wifi  z własnym zasilaniem

panelem solarnym na baterie. Czas pracy na samych bateriach do 210 dni.

Jakość nagrań Full HD (1080P) czujnik ruchu PIR, Podczerwień do pracy w nocy, powiadomienia alarmowe po wykryciu ruchu.

Możliwość zasilania  kamery zewnętrznej panelem solarnym (opcja dostępna w sklepie Orllo).

Najnowsza Kamera zewnętrzna Gsm Fotopułapka

Najnowsza kamera  Gsm fotopułapka Orllo HunterCam Pro jest jedną z najlepszych kamer gsm Fotopułapek na rynku europejskim.

Kamera zewnętrza gsm Orllo nagrywa wideo i robi zdjęcia w jakości

Full HD 1080p.

Nowością jest zastosowanie wzmocnionych anten gsm !!! do pracy

nawet przy słabszym zasięgu sieci telefonii komórkowej.

Dodatkowo kamerę fotopułapkę wyposażono w funkcję zdalnego ustawienia menu kamery za pomocą telefonu komórkowego gsm.

Istotną zaletą  kamery Orllo jest możliwość zdalnej kontroli stanu naładowania baterii w kamerze.

Zdalne monitorowanie pracy i ustawień kamery przez telefon

zdecydowanie poprawiły komfort użytkowania kamery.

Jakość Full HD,   czujnik ruchu PIR, najnowsze mocne diody IR na podczerwień,  zdecydowane poprawienie odbioru sygnału Gsm dzięki specjalnym antenom czynią kamerę Orllo Huntercam Pro jedną z najlepszych kamer zewnętrznych gsm. 

Kamera Orllo może być opcjonalnie zasilana małym panelem słonecznym,

co uniezależnia jej pracę od stanu naładowania baterii.

kamera caloroczna fotopulapka orllo kamera lesna

Polska objęta jest praktycznie w całości dostępem do szybkiego internetu mobilnego 3G oraz 4G LTE. Przypominamy, że część terenu np. ze względu na brak infrastruktury teletechnicznej nie może korzystać ze stałego łącza internetowego. Czy możemy monitorować miejsca bez dostępu do prądu i stałego łącza internetowego? Oczywiście, przykładami takich miejsc będą lasy, uprawy, parkingi, posesje, domy, ogrody, działki, place budowy, stawy hodowlane, lasy czy nielegalne wysypiska śmieci.
Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie brak konieczności zastosowania jakiegokolwiek okablowania oraz zdalny alarm w postaci wiadomości MMS lub E-mail. Czas pracy na dołączonych akumulatorach potrafi sięgać nawet kilku miesięcy, zatem kamera tego typu jest praktycznie bezobsługowa. Całą konfigurację możemy przeprowadzić za pomocą kliku komend wysyłanych w wiadomości SMS na numer karty znajdującej się w urządzeniu. Koniecznie zobacz ORLLO HUNTER CAM!

Sprawdź naszą aktualną ofertę na kamery mobilne GSM / WiFi:

Polecane kamery mobilne

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17

Zobacz nasz sklep Warszawa Katowice www.orllo.pl

E-mail: orllo@orllo.pl

 

monioring-domu-orllo-pl

monitoring-sklepu-orllo-pl

monitoring-budowy-orllo-pl

monitoring-mieszkania-orllo-pl

monitoring-dzialki-orllo-pl

monitoring-magazynu-orllo-pl

monitoring-sklepu-orllo-pl

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

monioring-budowy-orllo-plDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>