logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera IP Wifi bezprzewodowa z alarmem do domu mieszkania firmy kamery do monitoringu Opinie Forum

 

Kamera IP Wifi bezprzewodowa internetowa forum ranking opinie.

Chciałbyś wiedzieć, co dzieje się w twoim domu pod nieobecność domowników ...

Kamera IP Wifi bezprzewodowa z alarmem zalety

Chciałbyś wiedzieć, co dzieje się w twoim domu pod nieobecność domowników? Czy nie dochodzi do próby włamania, kradzieży, a może wystąpienia jakiejkolwiek awarii, która może spowodować bardzo duże straty?

Jeśli tak, pomoże Ci w tym kamera IP Wifi bezprzewodowa z alarmem. Jest to proste urządzenie, które swoim wyglądem przypomina klasyczną kamerę do monitoringu. Różnica polega na tym, że kamera IP Wifi z alarmem posiada o wiele więcej możliwości. Przede wszystkim jest ona zintegrowana z centralką. Nie musisz więc kupować osobnego urządzenia, bawić się w podłączenie do niego wszystkich kamer i czujek, a następnie zajmować się skomplikowaną i bardzo długą konfiguracją. Zamiast tego, centralka znajduje się w każdej kamerze IP Wifi z alarmem. Jakie ma to korzyści? Przede wszystkim obraz z kamery IP Wifi może być samodzielnie strumieniowany do internetu. Poza tym, kamera IP Wifi z alarmem ma połączenie z czujkami pir, które po wykryciu ruchu, przekazywać będą takie informacje do kamery, a ta dalej, w zależności od zdefiniowanych reguł, poinformuje o tym albo użytkownika, albo centralę firmy ochroniarskiej.

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

Kamera IP Wifi z alarmem dedykowana jest przede wszystkim dla tych osób, które swoje urządzone i wykończone wnętrza chcą wyposażyć w monitoring. Wykorzystując kamerę IP Wifi z alarmem, nie trzeba się przejmować koniecznością skuwania ścian, wiercenia dużej liczby otworów czy innymi pracami, po których pozostaje wiele sprzątania. Kamera IP Wifi z alarmem potrzebuje przede wszystkim dostępu do sieci elektrycznej i musi być w zasięgu internetu bezprzewodowego w twoim domu.

Kamery Orllo  IP Wifi posiadają unikalną funkcję zdalnego ściągania na telefon wideo nagranego na karcie mickroSD.  Już nie musisz wyjmować karty

microSD z kamery i przeglądać wideo na komputerze.

Możesz zdalnie ściągnąć wybrany plik wideo na telefon!!!

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Wybierając  tanie no name kamery możesz się bardzo rozczarować !!!

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę IP Wifi bezprzewodową wybrać.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe do monitoringu domu biura Forum Opinie Testy

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Polecane kamery IP Wifi bezprzewodoweDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

2 myśli nt. „Kamera IP Wifi bezprzewodowa z alarmem do domu mieszkania firmy kamery do monitoringu Opinie Forum”

 • Spde

  Witam,
  Poszukuje kamery do monitoringu niewielkiego obszaru około 100m2. Pytanie brzmi jak działają kamery obrotowe? Czy po wykryciu ruchu oprócz uaktywnienia się nagrywania kamera śledzi obiekt czy może śledzenie obiektu możliwe jest tylko i wylać ne za pośrednictwem aplikacji. Dodatkowo potrzebuje monitorować wnętrze 2 kamery. Co Państwo radzilibyscie?

  Odpowiedz
  • Orllo

   Witamy, w ofercie posiadamy zewnętrzną kamerę Orllo Patrol-Cam, która jest obrotowa oraz śledzi ruch po jego wykryciu, ciągle rejestrując obraz, sam podgląd na żywo umożliwia również zdalne sterowanie kamerą w dowolny kierunku. Do monitoringu wewnętrznego polecamy kamerę Orllo NV900 Pro, która bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach oświetleniowych oraz jest kamerą obrotową, co daje możliwość zdalnej zmiany pola widzenia w dowolnym momencie.
   Zapraszamy również do kontaktu z naszą infolinią Orllo pod numerem 22 243 17 17, nasi konsultanci fachowo pomogą w wyborze odpowiedniego modelu kamery.

   Odpowiedz
Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>