logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Jak stworzyć własny zestaw monitoringu? Polecane bezprzewodowe systemy monitoringu 2019. Opinie Testy Recenzje ORLLO.PL

Zestaw Monitoringu Bezprzewodowego WiFi (HD / FullHD) w 3 Krokach:
Zrób To Łatwo, Szybko, Bez Konfiguracji

 

Szukasz porad jak samemu zrobić szybko, tanio i dobrze swój własny system monitoringu (niezależnie od miejsca zastosowania, tj. dom, mieszkanie, biuro, sklep itp.)? Mamy dla Ciebie kilka praktycznych informacji! Pokażemy, że w XXI wieku system monitoringu nie wiąże się z pracami ekipy instalatorów, wszystko możesz zrobić samemu w kilka minut! Postaw na bezprzewodowy system monitoringu ORLLO CAMSET.


1. Wybierz Ilość i Rodzaj Kamer

System monitoringu ORLLO CAMSET pozwala na podłączenie praktycznie każdego modelu kamery pracujących w standardzie ONVIF (HIKVISION, NOVUS, INTERNEC, DAHUA, OVERMAX itp.). Naszym klientom polecamy jednak wybrać dedykowane do tego zestawu kamery. Ile kamer mi potrzeba? Wszystko zależy od wielkości powierzchni przewidzianej do nadzoru monitoringiem wizyjnym CCTV. Koniecznie sprawdź kąt widzenia kamery, to od niego zależy (między innymi) jak duży teren będzie objęty rejestracją. Jaką rozdzielczość nagrywania mam wybrać? Jeżeli interesuje Cię opcja najbardziej atrakcyjna cenowo warto rozważyć zakup kamer nagrywających w rozdzielczości HD (model C2), jednak w przypadku, gdy liczy się dla Ciebie najlepsza jakość obrazu wybierz model nagrywający w FullHD (model C1 lub C3). Kamera C3 dedykowany jest specjalnie do nagrań nocnych lub w słabych warunkach oświetleniowych. Oczywiście możesz wybrać po kilka kamer każdego rodzaju i podłączyć je do jednej nagrywarki NVR, wszystko uzależnione jest od wizji Twojego spersonalizowanego systemu monitoringu.

kamera-monitoringu-c1-orllo-pl

Kamera FullHD do monitoringu IP WiFi C1

 

kamera-monitoringu-c2-orllo-pl

Kamera HD do monitoringu IP WiFi C2

 

kamera-monitoringu-c3-orllo-pl

Kamera FullHD do monitoringu IP WiFi C3

 


2. Wybierz Nagrywarkę NVR

Nagrywarka cztero- czy dziewięciokanałowa? Jeżeli wybrałeś już ilość kamer kolejnym krokiem jest nagrywarka NVR. W przypadku zakupu maksymalnie do 4 kamer dostarczymy je razem z rejestratorem 4-ro kanałowy. Myślisz przyszłościowo o swoim systemie i planujesz dokupienie w najbliższym czasie kolejnych kamer? Zakupiłeś więcej niż 4 kamery? Dla Ciebie mamy nagrywarkę umożliwiającą podłączenie do 9 kamer jednocześnie.

Nagrywarka NVR do kamer monitoringu 4 kanałowa

nagrywarka-nvr-ch4-orllo-pl

Nagrywarka NVR do kamer monitoringu 9 kanałowa

nagrywarka-nvr-ch9-orllo-pl


3. Dokup Twardy Dysk

Dokup dysk HDD dedykowany do rejestratorów NVR od ORLLO i miej pewność, że wszystkie nagrania rejestrowane przez Twoje kamery zapiszą się na pojemnym nośniku. Łatwa instalacja oraz wysokie parametry odczytu / zapisu - to wszystko oferujemy w atrakcyjnej cenie, abyś był zadowolony z niezawodnego zestawu monitoringu ORLLO CAMSET.

Dysk HDD do NVR

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!


Zapoznaj się z tematem monitoringu. Wszystko o systemie monitoringu:

monioring-domu-orllo-pl

Monitoring Domu

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Sklepu

monitoring-budowy-orllo-pl

Monitoring Budowy

 

monitoring-mieszkania-orllo-pl

Monitoring Mieszkania

monitoring-dzialki-orllo-pl

Monitoring Działki

monitoring-magazynu-orllo-pl

Monitoring Magazynu

 

monitoring-sklepu-orllo-pl

Monitoring Firmy

monioring-gospodarstwa-orllo-pl

Monitoring Gospodarstwa

monioring-budowy-orllo-pl

Monitoring Kamery

 


Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu monitoringu skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.
Telefon: 22 243 17 17
E-mail: orllo@orllo.pl


Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>