logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Niania Elektroniczna Kamera wideo dla Dziecka Monitoring bezprzewodowy Kamerka Bezprzewodowa Ranking Opinie Forum

Niania elektroniczna kamera wideo bezprzewodowa dla dziecka Najlepszy Monitoring dziecka Forum Ranking Opinie.
Jaką kamerkę dla dziecka kupić wybrać jaka jest najlepsza duży zasięg?

Niania Elektroniczna kamera dla dziecka którą wybrać kupić?

Niania elektroniczna  to niezastąpiona kamerka  wideo dla rodziców, którzy chcą mieć więcej czasu dla siebie. Elektroniczna niania daję możliwość zdalnego  monitoringu  dziecka, któremu  zapewnia  bezpieczeństwo a  rodzicom  chwilę odpoczynku.

Na rynku są trzy rodzaje  niań elektronicznych z kamerą :

Niania elektroniczna z kamerą i monitorem LCD

Wadą tego rozwiązania jest ograniczony zasięg pomiędzy kamerą a monitorem  (wyświetlaczem).  Firmy podają zasięg nawet do 300 metrów, ale dotyczy to tylko otwartego terenu w sprzyjających warunkach. Faktyczny zasięg wynosi nie więcej niż kilka, kilkanaście metrów i jest zakłócany przez ściany i stropy. To rozwiązanie napotyka na problemy, gdy pokój rodziców oddzielony jest ścianą od pokoju dziecka. Często nie ma połączenia lub  obraz jest zakłócany. Nie polecamy tego rozwiązania.

Niania elektroniczna z kamerą IP Wifi bezprzewodową. 

To rozwiązanie daje nam   podgląd online  na telefonie, tablecie lub komputerze .  Kamera wideo dla dziecka działa w zasięgu  sieci wifi  i umożliwia dwustronną komunikację głosową z dzieckiem dzięki mikrofonowi i głośnikowi w kamerce bezprzewodowej. Ta kamera wideo dla dziecka zapewnia podgląd online w dzień i w nocy dzięki diodom na podczerwień.  Kamera wykrywa także ruch i wysyła do rodziców powiadomienie alarm o ruchu w pokoju lub łóżeczku dziecka. Możesz obserwować swoje dziecko z każdego miejsca na świecie, będąc w podróży, w pracy czy na wyjeździe !

Przykładowe propozycje :

✅ Niania elektroniczna ORLLO GOODCAM W4

Kamera ip Wifi Orllo Goodcam w4

kamera podglad online orllo-pl

kamera bezprzewodowa ip na podczerwien orllo.pl

✅ Niania elektroniczna ORLLO NV-900 PRO

kamera ip wifi ORLLO NV900PRO

Kamera-domowa-antena3dbi-orllo-pl

Nianie elektroniczne obrotowe zdalnie sterowane - ruchomy obiektyw umożliwia podgląd całego pomieszczenia w dowolnym momencie możesz sterować  kamerą w telefonie czy komputerze

NIANIA ELEKTRONICZNA Z KAMERĄ GSM

Niania elektroniczna z kamera GSM  dla dziecka  bezprzewodowa z nieograniczonym zasięgiem . Kamerka wideo dla dziecka GSM na kartę SIM zapewnia nie tylko nieograniczony zasięg. Dzięki łączności Gsm LTE możemy kontrolować dziecko nie tylko w  domu gdzie mamy dostęp do sieci wifi i do prądu , ale będąc także poza domem. Kamerka posiada wbudowaną baterię zapewniającą pracę do 4 godzin na samej baterii. Kamerka dla dziecka posiada dwustronną komunikację umożliwiającą podgląd online na telefonie, komputerze, Tablecie i także prowadzenie rozmów z dzieckiem. Kamera  posiada specjalny czujnik PIR  czujnik wykrywania ruchu uruchamiający  powiadomienie o wykrytym ruchu w pokoju lub łóżeczku dziecka, który przychodzi nam na telefon , tablet czy PC.  Kamerka dla dziecka  posiada diody IR na podczerwień zapewniające doskonałe wideo w dzień i w nocy.  Jedna z  najlepszych kamer dla dziecka  z możliwością obserwowania dziecka z każdego miejsca na świecie, będąc w podróży, w pracy czy na wakacjach.  Możesz też wynieść kamerę do ogrodu, przedszkola czy babci i obserwować swoje dziecko w telefonie, komputerze czy laptopie. Kamera dla dziecka Orllo Simple Gsm posiada także Wifi. Możesz według swojego uznania korzystać z sieci Gsm lub domowego Wifi.

✅ Niania elektroniczna ORLLO SIMPLE 3G

kamera domowa gsm orllo-pl

kamera-na-dzialke-gsm-orllo-pl

Orllo Noise Defender® - Na europejskim rynku posiada go tylko Orllo posiada  reduktor szumów, przez co uzyskujemy lepszy przekaz danych.

Niania elektroniczna dwukierunkowa komunikacja - dzięki tej funkcji możemy słuchać, co dzieję się w dziecięcym pokoju, jak również mówić do dziecka.

Elektroniczna Niania to także udany pomysł na prezent dla mamy. 

Kamera IP Wifi bezprzewodowa lub Kamera Gsm to nie tylko wspaniała kontrola i bezpieczeństwo dziecka, ale także kontrola domu, mieszkania podczas Twojej nieobecności spowodowanej pracą, wyjazdem czy wakacjami.

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

Ranking najlepszych niań elektronicznych

(najlepiej sprzedające się nianie elektroniczne  ORLLO)

  1. niania elekrtoniczna   ORLLO GOODCAM  W4
  2. niania elekrtoniczna ORLLO NV900
  3. niania elekrtoniczna  ORLLO SIMPLE 3G

Polecane  Nianie  Elektroniczne

KONTAKT :

  ☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie wyboru  niani elektronicznej skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie .  ☎️ Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl

PEŁNĄ OFERTĘ ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE  - ORLLO .PL

 

 

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Jedna myśl nt. „Niania Elektroniczna Kamera wideo dla Dziecka Monitoring bezprzewodowy Kamerka Bezprzewodowa Ranking Opinie Forum”

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>