Domowy Monitoring z Podglądem z kamer na żywo w telefonie, laptopie? TO PROSTE!

4 lutego 2020 1832 wyświetleń
Domowy Monitoring z Podglądem z kamer na żywo w telefonie, laptopie? TO PROSTE!

Z danych Komendy Głównej policji wynika, że w 2019r wzrosła w Polsce liczba przestępstw. Największy wzrost dotyczy włamań, których w I półroczu 2019r było ponad 40 tys. – to o niemal 3,5 tys. więcej niż rok wcześniej. Liczba kradzieży zwiększyła się o 2,2 tys. – osiągając poziom 49 tys. Monitoring swojego mienia staje się więc rzeczą coraz bardziej istotną.

monitoring kamery orllo monitoring kamery orllo

Monitoring - to słowo przestało już być zarezerwowane dla skomplikowanych systemów kamer, kabli i monitorów kontrolnych. Dziś monitoring bezprzewodowy możesz wykonać sam – bez instalatora i umowy z firmą ochroniarską. W domu, w firmie, na działce, na budowie itp.

darmowy poradnik orllodarmowy poradnik orllo

Kliknij tutaj lub w powyższy obrazek, aby BEZPŁATNIE pobrać poradnik o kamerach zewnętrznych IP WiFi.

A podgląd online z kamer w dzień i w nocy oraz alarmy po wykryciu ruchu masz w swoim telefonie, nawet gdy jesteś na drugim końcu świata! Dodatkowo, po wykryciu ruchu, kamery rozpoczną automatyczne nagrywanie zdarzenia (na karcie SD, chmurze, bądź rejestratorze).

Czy uwierzysz, że jego założenie to kwestia zaledwie kilkunastu minut i nie musisz do tego kupować kabli, kuć metrów ścian, ani zmieniać czegokolwiek? Nie potrzebna Ci nawet zaawansowana wiedza techniczna.

Poznaj rozwiązania klasy premium marki ORLLO stworzone z myślą o 5 aspektach:

  1. Prostota i wygoda obsługi
  2. Uniwersalność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb
  3. Wysoka jakość urządzeń gwarantująca długą eksploatację
  4. Serwis posprzedażowy
  5. PAKIET ORLLO – polska aplikacja + bezpłatne aktualizacje + wsparcie techniczne

Co to jest kamera IP WiFi?

To kamera do monitoringu wyposażona w moduł WiFi, by łatwo nawiązywać bezprzewodowe połączenie z telefonem, tabletem, komputerem i przesyłać rejestrowany obraz na żywo oraz alarmy po wykryciu ruchu. Ważne, kupując kamerę dostajesz też aplikację do kamery. Bez aplikacji funkcje monitoringu nie będą działać!

kamery monitoringu orllokamery monitoringu orllo

Jaka kamera do monitoringu najlepsza?

Kamery IP WiFi do monitoringu bezprzewodowego ORLLO to szeroki wybór modeli do różnorakich zastosowań. Oto przykłady:

Kamery wewnętrzne obrotowe (kliknij) pomogą Ci chronić mieszkanie, dom, sklep lub wnętrze magazynu.
Jeśli chcesz rozszerzyć ochronę o taras, ogród, posesję, parking lub inny plac wystarczy użyć dwóch kamer – wewnętrznej i zewnętrznej, a następnie mieć w jednej aplikacji podgląd z obu w tym samym czasie.

Polecane kamery wewnętrzne

Kamery zewnętrzne (kliknij) oprócz mocniejszej obudowy, która jest gwarantem odporności na warunki atmosferyczne są wyposażone – w zależności od modelu – w funkcję obrotu, zoom, a nawet kolorowy tryb nocny!A co jeśli jedna kamera zewnętrzna i jedna wewnętrzna nie obejmą obszaru, który chcesz monitorować? Najlepiej wybrać gotowy, kompletny zestaw.

Polecane kamery zewnętrzne

Zestawy do monitoringu (kliknij) składają się z 1-8 kamer i rejestratora, który można doposażyć w twardy dysk do 8TB.

Są także miejsca, w których nie ma prądu i nie możesz podłączyć do zasilania ani routera ani kamery. Na przykład dom w trakcie budowy, działka, pasieka pod lasem, staw hodowlany itp. Tu ORLLO oferuje kamery na kartę SIM.

Polecane zestawy

Kamery GSM 3G/4G (kliknij) wykorzystują po prostu sieć komórkową. Wystarczy włożyć do kamery kartę SIM i masz podgląd online i alarmy w aplikacji.

Polecane kamery GSM

Rozwiązania wprowadzone przez ORLLO pomogą Ci w wyborze i użytkowaniu kamer do monitoringu. Decydując się na tę technologię zyskujesz:

Bezpłatne doradztwo – wybór kamer ORLLO jest szeroki. Aby pomóc każdemu w doborze najlepszych urządzeń konsultanci firmy oferują fachowe doradztwo – kontakt.

PAKIET ORLLO – polska bezpłatna aplikacja + bezpłatne aktualizacje + wsparcie techniczne posprzedażowe. W aplikacjach do obsługi kamer otrzymujesz: podgląd na żywo, powiadomienia alarmowe, zapis w chmurze czy zdalne pobieranie nagrań – tej funkcji próżno szukać w ofertach większości innych sprzedawców.

monitoring kamery orllomonitoring kamery orllo

Serwis posprzedażowy – fachowe wsparcie masz także po zakupie. Oczywiście, otrzymujesz polskie instrukcje i gwarancję.

Zatem, wyprzedź złodzieja! W domach i obiektach, na których zamontowane są kamery kilkakrotnie rzadziej dochodzi do włamań. Mając alarm po wykryciu intruza możesz natychmiast zareagować – zadzwonić na policję, powiadomić sąsiadów itp. Co najistotniejsze, nowoczesny klasy premium monitoring bezprzewodowy ORLLO daje Ci także - poza poczuciem bezpieczeństwa - oszczędność i wygodę użytkowania.

A teraz najlepsza część artykułu, Drogi Czytelniku! RABATY!

Masz dodatkowe pytania?
Rozpocznij rozmowę  - kliknij w czerwone okienko czatu w prawym dolnym rogu (konsultant online pon.-piąt. 8:00-18:00)
Zadzwoń: ☎ 22 243 17 17
Napisz: orllo@orllo.pl
 
KONIECZNIE ZOBACZ ARTYKUŁ: MONITORING DOMU JAKI WYBRAĆ? (kliknij)

Poprzedni:
Następny:
Copyright © by ORLLO. Wszelkie prawa zastrzeżone.