logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Kamera IP Wifi bezprzewodowa do domu mieszkania firmy jak działa cechy i funkcje Jaką kamerę IP Wifi bezprzewodową wybrać kupić? Ranking 2019 Opinie Forum

Najlepsza Kamera IP Wifi bezprzewodowa domieszkania  domu biura  sklepu internetowa Forum Ranking Opinie.
Jaką kamerę bezprzewodową IP Wifi internetową kupić wybrać jaka jest najlepsza?

Cechy: kamera do monitoringu IP Wifi bezprzewodowa

Kamery Orllo Electronics należą do klasy premium kamer bezprzewodowych i przewodowych. Najwyższa jakość materiałów i podzespołów od  najlepszych dostawców Sony i Hisilicon  zapewniają

kamerom Orllo doskonałą niezawodność i jakość obrazu.

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Wybierając  tanie no name kamery możesz się bardzo rozczarować !!!

Kamera IP Wifi bezprzewodowa wewnętrzna z dwukierunkową komunikacją - kamera IP posiada wbudowany mikrofon i głośnik. Funkcja jest przydatna, do nagrywania wideo z dźwiękiem lub do rozmów za pośrednictwem kamery. Możemy także wykorzystywać kamerę IP Wifi jako nianię elektroniczną. Oznacza to, że nie tylko usłyszysz płacz Malucha, ale możesz także uspokoić go na odległość swoim głosem! Można też użyć tej funkcji to przywołania głosem naszego pupila do porządku.

kamera ip wifi ORLLO NV900PRO

 

Kamera IP Wifi bezprzewodowa zoom optyczny - wybrane modele kamer IP bezprzewodowych ORLLO posiadają zoom optyczny. Zoom optyczny, czyli obiektyw zmiennoogniskowy zapewnia możliwość wielokrotnego przybliżenia oglądanego obiektu.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa pamięć karta pamięci do 128 GB - kamery IP Wifi ORLLO wyposażone są w slot na karty microSD do rejestracji obrazu. Możliwość zainstalowania karty pamięci do 128 GB zapewnia trwałą rejestrację obrazu od 7 do 21 dni (w zależności od ustawień), bez konieczności stosowania zewnętrznych nagrywarek.

Kamery Orllo  IP Wifi posiadają unikalną funkcję zdalnego ściągania na telefon wideo nagranego na karcie mickroSD.  Już nie musisz wyjmować karty

microSD z kamery i przeglądać wideo na komputerze.

Możesz zdalnie ściągnąć wybrany plik wideo na telefon!!!

Kamera IP Wifi bezprzewodowa z czujnikiem ruchu PIR  - kamery ORLLO posiadają funkcję detekcji ruchu – po wykryciu ruchu kamera wysyła na Twój telefon powiadomienie push i uruchomi się alarm.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa alarm z powiadomieniem - kamery bezprzewodowe IP ORLLO posiadają funkcję wykrywania ruchu i wysyłania alarmu z powiadomieniem na telefon. Aplikacja Monitoring Orllo System na IOS, Android, PC zapewnia możliwość otrzymywania powiadomień alarmów o wykryciu ruchu przez kamerę IP.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa diody IR na podczerwień - wszystkie kamery ORLLO posiadają diody IR, co umożliwia nagrywanie w podczerwieni w nocy.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa filtr ICR - mechaniczny filtr ICR (funkcja dzień/noc) automatycznie przełącza kamerę IP Wifi z trybu kolorowego na czarno-biały, rozpoznając zmiany w natężeniu światła. Zwiększa on czułość kamery w trybie nocnym, a w trybie dziennym poprawia kontrast i odwzorowanie barw.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa automatyczna Ekspozycja - ekspozycja to ilość światła padającego na sensor elektroniczny, konieczna dla prawidłowego odtworzenia obrazu. Kamera IP Wifi automatycznie ustawia wartość ekspozycji. Dzięki zaawansowanej technologii rozpoznania natężenia światła, obraz w kamerze IP Wifi zawsze jest czytelny i wyraźny niezależnie od warunków oświetlenia czy pory dnia.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa automatyczna Regulacja Wzmocnienia AGC - automatyczna regulacja wzmocnienia to układ samoczynnie regulujący współczynnik wzmocnienia obrazu. Kamera IP WiFi z systemem AGC pozwala uzyskać lepszą wydajność w warunkach słabego oświetlenia.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa automatyczny Balans Bieli AWB - automatyczny balans bieli umożliwia właściwy dobór proporcji koloru białego - w celu nadania naturalnych barw - niezależnie od rodzaju oświetlenia i jego temperatury barwowej. Dzięki temu unikniemy np. efektu zielonkawego obrazu przy świetle jarzeniowym, czy żółtego - przy tradycyjnych żarówkach.

Kamera ip Wifi Orllo Goodcam w4

Kamera IP Wifi bezprzewodowa szeroki Zakres Dynamiki Obrazu WDR - działanie funkcji WDR w kamerach IP Wifi polega na użyciu cyfrowych algorytmów do analizy naświetlenia obrazu. W przypadku nierównego oświetlenia monitorowanego obszaru, np. gdy występuje silny światłocień, kamera IP Wifi dokona odpowiedniej zmiany wartości niedoświetlonych i prześwietlonych piksel, aby uzyskać widoczność szczegółów w światłach i cieniach.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa automatyczny Balans Podekspozycji BLC - kompensacja światła tła i doświetlenie frontu obiektu, który jest w podekspozycji (jest oświetlony od tyłu) to funkcja BLC. Kamera IP Wifi z funkcją BLC poprawia widoczność obiektu znajdującego się na silnie oświetlonym tle.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa rozdzielczość FHD - kamery IP Wifi, które rejestrują obraz w rozdzielczości FHD 1920x1080p zapewniają rejestrację niezwykle szczegółowego obrazu.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa podgląd na wielu platformach - dostępne aplikacje pozwalają na obserwowanie obiektu w czasie rzeczywistym na urządzeniach z systemem iOS oraz Android jak również na komputerach PC.

Kamera IP Wifi bezprzewodowa obrotowa - za pomocą kamery IP Wifi obrotowej można zobaczyć więcej. Można zdalnie obrać głowicą w pionie oraz poziomie uzyskując podgląd całego pomieszczenia. Jest to tzw funkcja PTZ. W takich kamerach można ustawić kilkanaście pozycji predefiniowanych.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe ORLLO nie wymagają szczególnych umiejętności ani specjalistów.
Bezprzewodowa kamera IP Wifi potrzebuje jedynie połączenia z WiFi. Kamera Orllo to także alarm bez kabli, wiercenia i bez  umów z agencją ochrony.

Orllo Noise Defender©
Kamery IP Wifi bezprzewodowe do monitoringu ORLLO, jako jedyne posiadają system ORLLO NOISE-DEFENDER©, dzięki któremu przesyłane dane są mniej podatne na zakłócenia i szumy.
Odbierany sygnał (obraz) jest lepszej jakości.

ZOBACZ WIDEO TESTY! SPRAWDŹ! KLIKNIJ ->

ODWIEDŹ NASZ SKLEP! KLIKNIJ ->

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

>

Skontaktuj się z nami ☎ 22/ 243-17-17
Podpowiemy Ci jaką kamerę IP Wifi bezprzewodową wybrać.

Kamery IP Wifi bezprzewodowe do monitoringu domu mieszkania sklepu biura firmy Forum Opinie Testy

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ ARTYKUŁ W PCWorld ->

Polecane kamery IP Wifi bezprzewodoweDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>