logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Monitoring Bezprzewodowy Przewodowy Kamery Zewnętrzne Obrotowe IP Wifi Bezprzewodowe POE sieciowe z Czujnikiem ruchu na Podczerwień Alarm

Najlepsza kamera zewnętrzna obrotowa IP Wifi bezprzewodowa Full HD POE CCTV Onvif z Czujnikiem ruchu z Diodami IR na podczerwień z Podglądem i Alarmem na telefon i komputer Forum Opinie Ranking

Jaka kamera zewnętrzna IP obrotowa jest najlepsza? Jaką kamerę zewnętrzną IP obrotową wybrać kupić?

ORLLO  Electronics jest jednym z liderów w sprzedaży kamer IP WI ,Poe.   Jako wiodący dostawca urządzeń monitorujących i nagrywających dokładamy starań, aby oferować naszym klientom doskonałej jakości  produkty do monitoringu. Nasze produkty premium są poszukiwane nie tylko ze względu na doskonałą jakość i najlepszy stosunek wartości do ceny ale  przede wszystkim ze względu na  PROSTĄ I INTUICYJNĄ OBSŁUGĘ.  Produkty ORLLO  pozwalają na w pełni  samodzielne uruchomienie własnego monitoringu w przeciągu kilkunastu minut bez specjalistycznej wiedzy  , firmy instalatorskiej ,  i ogromnych kosztów.

Bezpłatne aplikacje w języku polskim na telefon i komputer z bezpłatną aktualizacją i unikalnymi funkcjami czynią z kamer  Orllo najlepszy produkt dla wymagających odbiorców. Wybierając kamerę ip wifi wybierasz też aplikację na telefon i komputer do jej obsługi.  Orllo jest jedną z niewielu firm gwarantujących poprawność działania aplikacji, rozwijającą aplikacje o nowe funkcje i oferującą bezpłatne aktualizacje  aplikacji.

Pamiętaj kamera to także program do jej obsługi . Wybieraj JAKOŚĆ!!!

Wybierając  tanie no name kamery możesz się bardzo rozczarować !!!

Monitoring domu, firmy, posesji, ogrodu czy magazynu nigdy nie był tak prosty.

Możesz zainstalować kamerę obrotową zewnętrzną bez drogiej firmy instalacyjnej !!! Szybko i tanio ( bez instalatora) możesz mieć monitoring już teraz ! bezprzewodowy lub przewodowy z kamerą zewnętrzną obrotową z alarmem , podglądem na żywo  w telefonie czy w komputerze.

Poniżej kilka najważniejszych funkcji  na które powinniśmy zwrócić uwagę przy zakupie  kamery  zewnętrznej obrotowej:

✔️   Odporność na niskie i wysokie temperatury  - materiały z jakich wykonana  jest kamera . Najtrwalsze są kamery w metalowych obudowach.

✔️ Obrotowa głowica - zapewnia duży kąt widzenia

✔️  Podczerwień - dobra widzialność w  nocy którą zapewniają diody IR .

✔️ Dobra rozdzielczość  obrazu  najlepiej Full hd  - 2mpx lub więcej.

✔️ Wykrywanie ruchu - funkcja alarmowa.

✔️ Prosta i intuicyjna aplikacja w języku polskim. Aplikacja  powinna umożliwiać nam:

➤podgląd na żywo  w telefonie czy komputerze,

➤sterowanie ruchem kamery,

➤otrzymywanie powiadomień alarmowych na telefon czy komputer   przy wykryciu ruchu przez kamerę ,

➤możliwość podłączenia wielu kamer do jednej aplikacji - w przypadku chęci  powiększenia monitoringu o inne kamery,

➤ zdalne pobieranie nagrań z karty SD - bezpośrednie pobieranie nagrań z karty na telefon lub komputer bez konieczności rozkręcania kamery i wyjmowania z niej karty SD .

Ze względu na podłączenie  możesz   wybrać:

  1. Kamerę obrotową zewnętrzną IP Wifi bezprzewodową łączy się z routerem internetowym za pomocą  Wifi. nie potrzebujesz  do jej podłączenia i działania  kabla internetowego.

Polecane kamery zewnętrzne obrotowe IP WiFi

2. Kamerę obrotową zewnętrzną POE, -zasilanie  wraz z przesyłem obrazu jest w jednym przewodzie elektrycznym łączy się z routerem  internetowym jednym przewodem.

Polecane kamery IP POE

3.Kamerę obrotową zewnętrzną przewodową - w tym typie kamer występuje dwu kablowe podłączenie do internetu i do zasilania.

Przykładowe modele kamer :

Kamery zewnętrzne obrotowe IP WIFI  bezprzewodowe :

KAMERA ZEWNĘTRZNA IP WIFI OBROTOWA  IR ROTATION  FHD

Kamera zewnętrzna obrotowa z podglądem na żywo w  telefonie czy na komputerze.

Kamera zewnętrzna obrotowa z czujnikiem ruchu z alarmem na telefon i komputer. Polska darmowa Aplikacja Orllo IP umożliwia podłączenie 81 kamer w jednej aplikacji.

Kamery Orllo  IP Wifi posiadają unikalną funkcję zdalnego ściągania na telefon wideo nagranego na karcie mickroSD.  Już nie musisz wyjmować karty

microSD z kamery i przeglądać wideo na komputerze.

Możesz zdalnie ściągnąć wybrany plik wideo na telefon!!!

Kamera zewnętrzna obrotowa na podczerwień dzień /noc

KAMERA ZEWNĘTRZNA OBROTOWA IP WIFI IR ROTATION ZOOM

kamera bezprzewodowa domowa full hd orllo.pl

 KAMERA ZEWNĘTRZNA IP WIFI OBROTOWA PATROL-CAM

Najwyższej klasy  kamera zewnętrzna obrotowa IP Wifi bezprzewodowa  ze specjalną funkcją wykrywania ruchu i podążania obiektywu kamery za wykrytym obiektem.Kamera zewnętrzna IP Wifi Obrotowa Full HD  Orllo Patrol-Cam posiada czujnik ruchu,  mocne diody IR na podczerwień i 20-krotny zoom.

Kamery zewnętrzne obrotowe IP POE  :

KAMERA ZEWNĘTRZNA OBROTOWA  IP POE BESTCAM R3 X4 TUBE 

Zewnętrzna  kamera obrotowa IP POE  Full HD  klasy premium z najwyższej jakości komponentów w super trwałej metalowej obudowie.Super szybki i łatwy montaż kamery BestCam R3 nie wymagający specjalistów,  umożliwia  niedrogi  najlepszy monitoring domu

W kamerze możemy ustawić automatycznie  220 pozycji preset i 3 ścieżek.

kamera-przemysłowa-orllo.pl

 

KAMERA ZEWNĘTRZNA OBROTOWA IP POE  BESTCAM R2 zoom optyczny x22

Kamera zewnętrzna obrotowa IP POE Full HD  z funkcją patrolowania to najwyższej jakości kamera zewnętrzna  obrotowa IP klasy premium.  Szybki i łatwy montaż oraz dodatkowa funkcja patrolowania terenu po wyznaczonej ścieżce daje możliwość monitorowania większego terenu.  Kamerę obrotową możemy zaprogramować, aby patrolowała automatycznie określony teren lub miejsca (punkty).

KAMERA ZEWNĘTRZNA OBROTOWA IP POE BESTCAM R1 X36  Zoom optycznym 36x

kamera podązajaca za ruchem obrotowa z zoom orllo.pl

Kamera zewnętrzna obrotowa IP  ORLLO BESTCAM R1 X36 POE   należy do klasy premium kamer do monitoringu.

Kamera zewnętrzna obrotowa posiada diody IR na podczerwień o bardzo dużym zasięgu umożliwiające  uzyskanie doskonałego obrazu nawet w nocy.

kamera-przemysłowa-orllo.pl

Kamera zewnętrzna IP obrotowa posiada jeszcze lepsza optykę  z 36x zoom optycznym. Dzięki najwyższej klasy optyce  i 36-krotnemu optycznemu zoom możemy  zobaczyć nawet najdrobniejsze  szczegóły.

Kamery  zewnętrzne obrotowe POE posiadają wszystkie funkcje dostępne dla kamer zewnętrznych Orllo takie jak mocne Diody na podczerwień , czujnik ruchu, alarm z powiadomieniem i automatyczne nagrywanie po wykryciu ruchu.

Kamery zewnętrzne obrotowe Orllo posiadają polską bezpłatną aplikację do do sterowania kamerami, podglądu online na telefonie i komputerze,oraz odbierania alarmów o wykryciu ruchu.  Aplikacja umożliwia korzystanie z kamer na całym świecie czyli - mając kamerę w domu z każdego miejsca na świecie mamy: podgląd on line z domu cz z firmy ,  możliwość otrzymywania powiadomień alarmowych na  telefon czy komputer, możemy zdalnie pobierać nagrania z karty SD, oraz  sterować obrotem kamery.

MONITORING ORLLO - to najwyższej  jakości  produkty -  kamery do monitoringu domu to także alarm z powiadomieniem i zapisany materiał wideo jako dowód. Nasze kamery pozwolą Ci na Tani i sprawdzony monitoring ( bez ogromnych kosztów montażu ) .

Ranking kamer zewnętrznych obrotowych

(najlepiej sprzedające się kamery zewnętrzne obrotowe ORLLO)

  1. kamera zewnętrzna obrotowa IP WIFI ORLLO  IR ROTATION  FHD
  2. kamera zewnętrzna obrotowa IP WIFI ORLLO IR ROTATION ZOOM
  3. kamera zewnętrzna obrotowa IP POE ORLLO BESTCAM R2

KONTAKT :

  ☎️  Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie swojego indywidualnego  monitoringu domu firmy czy biura skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a my pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie .  ☎️ Telefon: 22 243 17 17   e-mail: orllo@orllo.pl

PEŁNĄ OFERTĘ ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE  - ORLLO .PLDlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>