logo menu
8:00 - 17:00 pon - pt
Zadzwoń: 22 243 17 17
Zapytaj na czacie Napisz e-mail orllo@orllo.pl

Alarm Gsm bezprzewodowy do domu mieszkania Bez drogiej instalacji firmy montażowej Znasz ⚡ alarm do domu bez kabli⚡? Zobacz: =>System ORLLO I-CARE 2019

Najlepszy system alarmowy bezprzewodowy Alarm Gsm  Wifi do domu mieszkania firmy sklepu biura  Jaki alarm wybrać kupić ? Ranking 2019 Forum Opinie.

Nie potrzebujesz już drogiej firmy instalacyjnej !!!

Orllo Electronics od lat realizuje strategię sprzedaży najwyższej klasy produktów z  bardzo prostym i szybkim  sposobem na podłączenie do użytkowania.

Najwyższej klasy Alarmy Orllo możesz mieć naprawdę tanio i

szybko.

Instalacja jest banalnie prosta.

Bez wiercenia, bez skomplikowanej instalacji !!!

Bez drogiego instalatora !!! Wszystko jest intuicyjne i proste!

Skuteczny wysokiej klasy alarm Gsm Wifi bezprzewodowy tanio szybko, bez drogiej firmy instalacyjnej. Alarm gsm  z powiadomieniem na telefon.

Bezpłatna konfiguracja alarmu gsm, Orllo zespół jest do Twojej dyspozycji.

Alarm bezprzewodowy z bezprzewodowymi czujnikami ruchu, czujnikami na podczerwień, czujnikami otwarcia  drzwi i okien, z  bezprzewodową  syreną alarmową .

Alarm Gsm Wifi bezprzewodowy -

podłączysz sam łatwo i szybko.

Centrala Alarmowa Bezprzewodowa oraz czujniki są  tak zaprojektowane, abyś  mógł zrobić wszystko sam, szybko i bez kosztów drogiego instalatora.

Pierwszy Prokonsumencki alarm Gsm Wifi Bezprzewodowy w Polsce !!!

Zaawansowana technologia dla każdego z prostą intuicyjną instalacją.

Podłączasz do prądu w wygodnym miejscu centralkę (centralka posiada wbudowaną baterię na wypadek zaniku zasilania), a następnie wybrane czujniki bezprzewodowe za pomocą aplikacji telefonicznej dodajesz do centralki. Czujniki bezprzewodowe zasilane są  zwykłymi bateriami. Naprawdę proste !!!

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub pomocy w wyborze nasz zespół Orllo jest do Twojej dyspozycji !!!

Intuicyjna  bezpłatna aplikacja Orllo w języku polskim do zdalnej obsługi alarmu przez telefon. Sterowanie alarmem przez telefon lub pilotem. Aplikacja Orllo umożliwia odbieranie powiadomień alarmowych przez telefon. Dzięki aplikacji możesz telefonem  sterować zdalnie  bramą wjazdową, drzwiami garażowymi, oświetleniem  i innymi urządzeniami w domu.

Ważne !!!

Pamiętaj !!! Wybierając dostawcę kamer wybierasz nie tylko kamery, ale aplikację (program) do obsługi tych kamer.  Orllo Electronics jako jedna z niewielu firm oferuje aplikacje w języku polskim  oraz bezpłatne aktualizacje obejmujące nowe modele telefonów, nowe oprogramowanie w telefonach i komputerach oraz  nowe funkcje dla kamer. Bądź z najlepszymi WARTO !!!

 

Systemy alarmowe do domu to w skrócie rozbudowana wersja systemu monitoringu, niezależnie od miejsca przeznaczenia (dom, mieszkanie, firma, biuro czy sklep) możesz korzystać z tych samych funkcjonalności co w przypadku zwykłych kamer do monitoringu, jednak centrala alarmowa to coś więcej, to początek Twojego prawdziwego SMART HOME.

Szukasz systemu alarmowego do swojego domu, jednak jeszcze nie wiesz, co dokładnie wybrać? Zależy Ci na zdalnym dostępie, monitorowaniu przez telefon ? Możesz go mieć w kilka minut za rozsądną cenę, to proste!

Alarm domowy bezprzewodowy GSM Wifi — dlaczego warto?

Zobacz opinie o Nas w PCWorld.

Zalety centrali alarmowej / systemu alarmowego

  1. Szybka i łatwa obsługa, profesjonalna ochrona
  2. Bez kabli (bez wiercenia, maskowania przewodów)
  3. Bez kucia ścian
  4. Możliwość zmiany miejsca czujników
  5. Możliwość dowolnego rozbudowywania systemu alarmowego o nawet kilkaset czujników różnego rodzaju
  6. Bez dodatkowych kosztów (bez firmy montażowej, bez abonamentu za ochronę)
  7. Podgląd online i dostęp do informacji z centrali z każdego miejsca na świecie dzięki łączności z internetem (WiFi / GSM)
  8. Darmowa polska aplikacja na telefon i tablet
  9. Zdalne otwieranie bramy lub drzwi garażowych przez telefon
  10. Zdalne sterowanie urządzeniami w domu (włącznie/wyłączanie) Smart Home  dzięki gniazdku wifi lub przekaźnikowi wifi.

Zobacz wszystkie urządzenia SYSTEMU ALARMOWEGO ORLLO I-CARE: (kliknij)

POWIADOMIENIA ALARMOWE SMS LUB PUSH NA TELEFON

ORLLO I-CARE oferuje zaawansowany system powiadamiania domowników o alarmie. W przypadku wykrycia zagrożenia (włamania) centrala alarmowa wysyła  powiadomienie na telefon do Ciebie i Twoich bliskich w formie wiadomości PUSH lub wiadomości SMS.

HARMONOGRAM ALARMÓW

System alarmowy ORLLO I-CARE umożliwia uzbrojenie lub rozbrojenie centrali we wcześniej ustawionych przedziałach czasowych. ORLLO I-CARE również możliwość ustawienia trybu domowego, gdzie czujniki ruchu PIR lub kontaktrony ze względu na obecność domowników nie będą powodowały załączenia alarmu.


Jeżeli masz jeszcze pytania odnośnie stworzenia swojego prostego systemu alarmowego — skontaktuj się z nami! Przedstaw swoje oczekiwania i potrzeby, a nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

Telefon: 22 243 17 17

E-mail: orllo@orllo.pl

ZOBACZ NASZ SKLEP ORLLO.PL

 Dlaczego warto kupować w sklepie orllo.pl

Jedna myśl nt. „Alarm Gsm bezprzewodowy do domu mieszkania Bez drogiej instalacji firmy montażowej Znasz ⚡ alarm do domu bez kabli⚡? Zobacz: =>System ORLLO I-CARE 2019”

Dodaj komentarz
Witryna Orllo.pl używa plików cookies (ciasteczek). Możesz wyłączyć zapisywanie ciasteczek w ustawieniach swojej przeglądarki, jednak wtedy niektóre funkcje witryny mogą nie działać prawidłowo. Więcej >>